logo
homeIcon
  1. separatorGazetka Kaufland
  2. separatorOferty
  3. separatorWażna do 29.03.2023
REKLAMA

Oferta specjalna Kaufland

Obowiązuje od 23 marca 2023 do 29 marca 2023

REKLAMA
Kaufland gazetka - 1
next
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsza broszura Kaufland jest tutaj!

Nowa broszura Kaufland jest ważna od 23 marca 2023 do 29 marca 2023.

Dzięki ponad 2 stronom z ofertami, promocjami i rabatami znajdziesz niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na produktach z kategorii Supermarkety.

Znajdź najbliższy sklep Kaufland i wykorzystaj szansę na wydanie swoich pieniędzy w jak najlepszy sposób. Zapomnij o rosnących cenach i wysokiej inflacji. Promocje 365 oferuje niskie ceny i jedyne w swoim rodzaju zniżki w Kaufland i wielu innych sklepach oferujących produkty z kategorii Supermarkety w całym kraju.

Codziennie otrzymujemy świeże broszury - odwiedzaj nas regularnie i ciesz się nowymi rabatami w Kaufland! Odwiedź Promocje 365, aby zacząć oszczędzanie już dziś.

REKLAMA
Kaufland
Wygasł
Supermarkety

Ta broszura Kaufland wygasła w 29 marca 2023.

Szukasz ofert? Mamy setki dostępnych promocji Supermarkety!

Przejdź do Supermarkety
REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.