homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorKAUFLAND
REKLAMA

Najnowsze oferty KAUFLAND

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KAUFLAND

Kaufland to sieć hipermarketów z siedzibą w Niemczech, obecna w Europie Wschodniej, w tym w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Mołdawii i Polsce. Obok Lidla należy do Schwarz Gruppe. Firma oferuje szeroki katalog produktów i wiele rabatów dla klientów.

Czy KAUFLAND będzie miał oferty na Black Friday?

Kaufland oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące KAUFLAND

Historia KAUFLAND: informacje o KAUFLAND
Open

Historia tej marki rozpoczęła się w latach 30. ubiegłego wieku od Josepha Schwarza, który stał się częścią Südfrüchte Großhandlung Lidl & Co, która później przekształciła się w Kaufland i Lidl. Kaufland otworzył swój pierwszy sklep w 1984 roku w Neckarsulm. Pod kierownictwem Dietera Schwarza szybko rozszerzył działalność na całe Niemcy Wschodnie i otworzył wiele sklepów w kraju i krajach sąsiednich. Obecność w Niemczech Wschodnich pomogła firmie zdobyć silną pozycję w Europie Wschodniej.

Po zjednoczeniu Niemiec firma jeszcze bardziej się rozwinęła. Obecnie ma ponad 1200 sklepów w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Mołdawii. Pierwszy sklep poza Niemcami został otwarty w 1998 r. w Ostrawie, w Czechach. Firma posiada własny zakład przetwórstwa mięsnego. W Polsce działa 214 placówek Kaufland, marka jest obecna od 2001 roku. Przez krótki czas marka była obecna w Australii, ale od tego czasu wycofała się z tego kraju, aby skoncentrować się na rynku europejskim.

Jakie marki mogę znaleźć w KAUFLAND?
Open

Kaufland oferuje różnorodne marki europejskie i lokalne, w zależności od lokalizacji sklepu.

Jak zaoszczędzić pieniądze w KAUFLAND?
Open

Kaufland oferuje przystępne ceny i zapewnia konsumentom szeroki wybór produktów w tym samym miejscu.

Poznaj konkurencję KAUFLAND
Open

Kaufland konkuruje z innymi supermarketami i hipermarketami, takimi jak Edeka, Carrefour i wiele innych. Kaufland jest dużą marką wśród hipermarketów dzięki swojemu katalogowi produktów i wielu dostępnym rabatom.

Ekskluzywne korzyści KAUFLAND
Open

  • Firma oferuje bardzo szeroki wybór produktów, a także szeroką rozpiętość cenową.
  • Kaufland ma wiele ofert dla swoich klientów.
  • Marka posiada program lojalnościowy z firmą Zwilling, dzięki któremu klienci mogą zbierać i wymieniać punkty.

Rabaty oferowane przez KAUFLAND
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje Kaufland. Odkryj aktualne oferty na najlepsze artykuły spożywcze i inne artykuły gospodarstwa domowego. Skorzystaj ze wszystkich ofert, jakie ma dla Ciebie Kaufland i upewnij się, że w pełni wykorzystujesz swoje pieniądze. Złap oferty, zanim się skończą i wydaj niewiele na produkty, które preferujesz, dzięki serwisowi Promocje 365 i Kaufland. Porównaj ceny i odkryj najlepsze okazje już dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.kaufland.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.