logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorKAUFLAND

Najnowsze oferty KAUFLAND

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KAUFLAND

Kaufland to sieć hipermarketów z siedzibą w Niemczech, obecna w Europie Wschodniej, w tym w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Mołdawii i Polsce. Obok Lidla należy do Schwarz Gruppe. Firma oferuje szeroki katalog produktów i wiele rabatów dla klientów.

Często zadawane pytania dotyczące KAUFLAND

Jak zaoszczędzić pieniądze w KAUFLAND?

Kaufland oferuje przystępne ceny i zapewnia konsumentom szeroki wybór produktów w tym samym miejscu.

Rabaty oferowane przez KAUFLAND

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje Kaufland. Odkryj aktualne oferty na najlepsze artykuły spożywcze i inne artykuły gospodarstwa domowego. Skorzystaj ze wszystkich ofert, jakie ma dla Ciebie Kaufland i upewnij się, że w pełni wykorzystujesz swoje pieniądze. Złap oferty, zanim się skończą i wydaj niewiele na produkty, które preferujesz, dzięki serwisowi Promocje 365 i Kaufland. Porównaj ceny i odkryj najlepsze okazje już dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.kaufland.pl/

Historia KAUFLAND: informacje o KAUFLAND

Historia tej marki rozpoczęła się w latach 30. ubiegłego wieku od Josepha Schwarza, który stał się częścią Südfrüchte Großhandlung Lidl & Co, która później przekształciła się w Kaufland i Lidl. Kaufland otworzył swój pierwszy sklep w 1984 roku w Neckarsulm. Pod kierownictwem Dietera Schwarza szybko rozszerzył działalność na całe Niemcy Wschodnie i otworzył wiele sklepów w kraju i krajach sąsiednich. Obecność w Niemczech Wschodnich pomogła firmie zdobyć silną pozycję w Europie Wschodniej.

Po zjednoczeniu Niemiec firma jeszcze bardziej się rozwinęła. Obecnie ma ponad 1200 sklepów w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Mołdawii. Pierwszy sklep poza Niemcami został otwarty w 1998 r. w Ostrawie, w Czechach. Firma posiada własny zakład przetwórstwa mięsnego. W Polsce działa 214 placówek Kaufland, marka jest obecna od 2001 roku. Przez krótki czas marka była obecna w Australii, ale od tego czasu wycofała się z tego kraju, aby skoncentrować się na rynku europejskim.

Jakie marki mogę znaleźć w KAUFLAND?

Kaufland oferuje różnorodne marki europejskie i lokalne, w zależności od lokalizacji sklepu.

Czy KAUFLAND będzie miał oferty na Black Friday?

Kaufland dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Kaufland broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Kaufland, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Kaufland, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję KAUFLAND

Kaufland konkuruje z innymi supermarketami i hipermarketami, takimi jak Edeka, Carrefour i wiele innych. Kaufland jest dużą marką wśród hipermarketów dzięki swojemu katalogowi produktów i wielu dostępnym rabatom.

Ekskluzywne korzyści KAUFLAND

  • Firma oferuje bardzo szeroki wybór produktów, a także szeroką rozpiętość cenową.
  • Kaufland ma wiele ofert dla swoich klientów.
  • Marka posiada program lojalnościowy z firmą Zwilling, dzięki któremu klienci mogą zbierać i wymieniać punkty.
Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w KAUFLAND.

Najlepsze oferty do zapisania w KAUFLAND

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym KAUFLAND. Supermarkety sklepów w Poland, w tym KAUFLAND i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.