REKLAMA

Najnowsze oferty TOPAZ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TOPAZ

Topaz to polska sieć supermarketów, która cieszy się dużą popularnością wśród swoich klientów. Ma atrakcyjną ofertę i wiele różnych produktów. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat sieć bardzo się rozwinęła i zdobyła zaufanie wielu rodzin.

Jakie produkty mogę znaleźć w TOPAZ?

Topaz oferuje ponad 35000 artykułów spożywczych i nieżywnościowych, takich jak mięso, ryby, alkohol, soki, świeże produkty, mrożonki i inne.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące TOPAZ

Historia TOPAZ: informacje o TOPAZ
Open

Ta polska sieć supermarketów została założona w 1993 roku w Sokołowie Podlaskim przez Zbigniewa Paczóskiego. Jej celem było zaopatrywanie miasta w żywność i artykuły pierwszej potrzeby. Koncepcja szybko się sprawdziła i w ciągu kolejnych 25 lat znacznie się rozwinęła. W supermarkecie postawiono przede wszystkim na jakość, co pozwoliło polskiej firmie skutecznie konkurować z innymi markami, zwłaszcza tymi z kapitałem zagranicznym.

Dziś Topaz obsługuje ponad 1,5 mln klientów, oferując katalog ponad 35 tys. produktów od 600 dostawców. Firma posiada 55 sklepów oraz 65 franczyzobiorców, którzy korzystają z marek w czterech regionach centralnej i wschodniej Polski, w tym w Warszawie. Oprócz sieci supermarketów Topaz posiada stacje benzynowe, browar i restaurację, galerię handlową i inne przedsiębiorstwa. Sieć posiada własną fermę drobiu, cukiernię oraz marki własne, wprowadzone na rynek w 2018 roku.

Jakie marki mogę znaleźć w TOPAZ?
Open

Topaz oferuje różnorodne marki i współpracuje z ponad 600 polskimi dostawcami. Firma sprzedaje słodycze i wypieki pod markami NATALIA i SZYMON. Posiada również markę SZYMON dla wędlin i alkoholi.

Jak zaoszczędzić pieniądze w TOPAZ?
Open

Topaz oferuje przystępne ceny i własne marki po niższych cenach. Firma posiada kartę stałego klienta, którą można wykorzystać we wszystkich sklepach i z której korzysta obecnie ponad 350 tys. osób.

Poznaj konkurencję TOPAZ
Open

Topaz konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zarówno krajowymi, takimi jak Biedronka, jak i międzynarodowymi, takimi jak Carrefour i inne.

Ekskluzywne korzyści TOPAZ
Open

  • Sklep zapewnia wybór artykułów, a jego katalog liczy ponad 35 tys. opcji.
  • Topaz oferuje program lojalnościowy z ekskluzywnymi rabatami obowiązującymi we wszystkich sklepach.
  • Topaz posiada własne marki w niższych cenach.

Czy TOPAZ będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Topaz oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez TOPAZ
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje od Topaz. Odkryj aktualne oferty na najlepsze artykuły spożywcze, abyś mógł kupić swoje ulubione produkty. Oszczędzaj na swoich cotygodniowych zakupach i porównuj ceny łatwo i szybko z Promocje 365. Wydawaj swoje pieniądze w najlepszy możliwy sposób i wykorzystuj w pełni każdego centa, którego dajesz. Skorzystaj z wszystkich korzyści, jakie Topaz ma dla Ciebie już dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://topaz24.pl/

REKLAMA
REKLAMA