logo
REKLAMA

Najnowsze oferty TOPAZ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TOPAZ

Topaz to polska sieć supermarketów, która cieszy się dużą popularnością wśród swoich klientów. Ma atrakcyjną ofertę i wiele różnych produktów. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat sieć bardzo się rozwinęła i zdobyła zaufanie wielu rodzin.

Często zadawane pytania dotyczące TOPAZ

Jak zaoszczędzić pieniądze w TOPAZ?

Topaz oferuje przystępne ceny i własne marki po niższych cenach. Firma posiada kartę stałego klienta, którą można wykorzystać we wszystkich sklepach i z której korzysta obecnie ponad 350 tys. osób.

Rabaty oferowane przez TOPAZ

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje od Topaz. Odkryj aktualne oferty na najlepsze artykuły spożywcze, abyś mógł kupić swoje ulubione produkty. Oszczędzaj na swoich cotygodniowych zakupach i porównuj ceny łatwo i szybko z Promocje 365. Wydawaj swoje pieniądze w najlepszy możliwy sposób i wykorzystuj w pełni każdego centa, którego dajesz. Skorzystaj z wszystkich korzyści, jakie Topaz ma dla Ciebie już dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://topaz24.pl/

Historia TOPAZ: informacje o TOPAZ

Ta polska sieć supermarketów została założona w 1993 roku w Sokołowie Podlaskim przez Zbigniewa Paczóskiego. Jej celem było zaopatrywanie miasta w żywność i artykuły pierwszej potrzeby. Koncepcja szybko się sprawdziła i w ciągu kolejnych 25 lat znacznie się rozwinęła. W supermarkecie postawiono przede wszystkim na jakość, co pozwoliło polskiej firmie skutecznie konkurować z innymi markami, zwłaszcza tymi z kapitałem zagranicznym.

Dziś Topaz obsługuje ponad 1,5 mln klientów, oferując katalog ponad 35 tys. produktów od 600 dostawców. Firma posiada 55 sklepów oraz 65 franczyzobiorców, którzy korzystają z marek w czterech regionach centralnej i wschodniej Polski, w tym w Warszawie. Oprócz sieci supermarketów Topaz posiada stacje benzynowe, browar i restaurację, galerię handlową i inne przedsiębiorstwa. Sieć posiada własną fermę drobiu, cukiernię oraz marki własne, wprowadzone na rynek w 2018 roku.

Jakie marki mogę znaleźć w TOPAZ?

Topaz oferuje różnorodne marki i współpracuje z ponad 600 polskimi dostawcami. Firma sprzedaje słodycze i wypieki pod markami NATALIA i SZYMON. Posiada również markę SZYMON dla wędlin i alkoholi.

Czy TOPAZ będzie miał oferty na Black Friday?

Topaz dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Topaz broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Topaz, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Topaz, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję TOPAZ

Topaz konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zarówno krajowymi, takimi jak Biedronka, jak i międzynarodowymi, takimi jak Carrefour i inne.

Ekskluzywne korzyści TOPAZ

  • Sklep zapewnia wybór artykułów, a jego katalog liczy ponad 35 tys. opcji.
  • Topaz oferuje program lojalnościowy z ekskluzywnymi rabatami obowiązującymi we wszystkich sklepach.
  • Topaz posiada własne marki w niższych cenach.
REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.