logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorBRICOMARCHÉ
REKLAMA

Najnowsze oferty BRICOMARCHÉ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BRICOMARCHÉ

Bricomarché to francuska firma zajmująca się sprzedażą artykułów dekoracyjnych, materiałów budowlanych i ogrodniczych oraz artykułów do majsterkowania. Dzięki długiej historii na rynku, Bricomarché jest popularne w Polsce, gdzie posiada szeroką sieć sklepów.

Często zadawane pytania dotyczące BRICOMARCHÉ

Jak zaoszczędzić pieniądze w BRICOMARCHÉ?

Oszczędzanie pieniędzy w Bricomarché jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Bricomarché znajduje się sekcja "Okazje", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze promocje i oferty Bricomarché. Zapisując się do newslettera lub śledząc Bricomarché na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi zniżkami.

Rabaty oferowane przez BRICOMARCHÉ

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Bricomarché ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment materiałów budowlanych, ogrodniczych i produktów do majsterkowania znajdziesz w jednym miejscu, w Bricomarché. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Bricomarché.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.bricomarche.pl/

Historia BRICOMARCHÉ: informacje o BRICOMARCHÉ

Historia Bricomarché rozpoczęła się w 1979 roku wraz z założeniem firmy we Francji. Od początku istnienia celem Bricomarché było dostarczanie klientom szerokiej gamy materiałów budowlanych, artykułów dla majsterkowiczów i ogrodników. Sukces marki sprawił, że firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność poza Francję i rozpoczęła działalność w innych krajach, takich jak Polska i Portugalia.

W Polsce Bricomarché pojawiło się w latach 90. i od tego czasu stało się marką cieszącą się dużą renomą wśród konsumentów. Obecnie Bricomarché działa w Polsce poprzez ponad 170 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w BRICOMARCHÉ?

Bricomarché sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi Jardibest, Skil, Red Head, Karcher, Boisilor, Mono Stick, Honda, Intex, Staub, Gardena.

Czy BRICOMARCHÉ będzie miał oferty na Black Friday?

Bricomarché dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Bricomarché broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Bricomarché, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Bricomarché, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję BRICOMARCHÉ

Bricomarché konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Bricoman, Leroy Merlin.

Ekskluzywne korzyści BRICOMARCHÉ

Bricomarché oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów wysokiej jakości w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym Bricomarché i otrzymywać je z dostawą do domu. Na oficjalnej stronie internetowej Bricomarché znajduje się blog, na którym klienci mogą znaleźć pomysły i trendy dekoratorskie. Bricomarché zatrudnia wykwalifikowanych sprzedawców i posiada wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.