homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorBRICOMARCHÉ
REKLAMA

Najnowsze oferty BRICOMARCHÉ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BRICOMARCHÉ

Bricomarché to francuska firma zajmująca się sprzedażą artykułów dekoracyjnych, materiałów budowlanych i ogrodniczych oraz artykułów do majsterkowania. Dzięki długiej historii na rynku, Bricomarché jest popularne w Polsce, gdzie posiada szeroką sieć sklepów.

Jakie produkty mogę znaleźć w BRICOMARCHÉ?

W Bricomarché klienci mogą znaleźć szeroki wybór materiałów budowlanych, takich jak farby, podłogi, płytki, powłoki, narzędzia ręczne, elektronarzędzia, myjki elektryczne, artykuły do dekoracji wnętrz, artykuły do majsterkowania, meble ogrodowe, doniczki, konewki, kosiarki, parasole i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące BRICOMARCHÉ

Historia BRICOMARCHÉ: informacje o BRICOMARCHÉ
Open

Historia Bricomarché rozpoczęła się w 1979 roku wraz z założeniem firmy we Francji. Od początku istnienia celem Bricomarché było dostarczanie klientom szerokiej gamy materiałów budowlanych, artykułów dla majsterkowiczów i ogrodników. Sukces marki sprawił, że firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność poza Francję i rozpoczęła działalność w innych krajach, takich jak Polska i Portugalia.

W Polsce Bricomarché pojawiło się w latach 90. i od tego czasu stało się marką cieszącą się dużą renomą wśród konsumentów. Obecnie Bricomarché działa w Polsce poprzez ponad 170 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w BRICOMARCHÉ?
Open

Bricomarché sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi Jardibest, Skil, Red Head, Karcher, Boisilor, Mono Stick, Honda, Intex, Staub, Gardena.

Jak zaoszczędzić pieniądze w BRICOMARCHÉ?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Bricomarché jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Bricomarché znajduje się sekcja "Okazje", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze promocje i oferty Bricomarché. Zapisując się do newslettera lub śledząc Bricomarché na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi zniżkami.

Poznaj konkurencję BRICOMARCHÉ
Open

Bricomarché konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Bricoman, Leroy Merlin.

Ekskluzywne korzyści BRICOMARCHÉ
Open

Bricomarché oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów wysokiej jakości w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym Bricomarché i otrzymywać je z dostawą do domu. Na oficjalnej stronie internetowej Bricomarché znajduje się blog, na którym klienci mogą znaleźć pomysły i trendy dekoratorskie. Bricomarché zatrudnia wykwalifikowanych sprzedawców i posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy BRICOMARCHÉ będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Bricomarché oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez BRICOMARCHÉ
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Bricomarché ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment materiałów budowlanych, ogrodniczych i produktów do majsterkowania znajdziesz w jednym miejscu, w Bricomarché. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Bricomarché.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.bricomarche.pl/

REKLAMA
REKLAMA