logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorSTIGA
REKLAMA

Najnowsze oferty STIGA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w STIGA

Stiga jest wiodącym europejskim producentem i dystrybutorem ogrodniczych narzędzi, maszyn i urządzeń, który sprzedaje ponad milion wysokiej jakości artykułów ogrodniczych rocznie.

Stiga ma swoją siedzibę w Castelfranco Veneto we Włoszech i ma 13 przedstawicielstw w różnych miastach europejskich. Firma jest obecna w ponad 70 największych krajach na całym świecie.

Często zadawane pytania dotyczące STIGA

Jak zaoszczędzić pieniądze w STIGA?

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Stiga. Można na przykład przejrzeć sekcję Promocje na ich stronie internetowej, gdzie znajdują się zniżki na wszelkiego rodzaju produkty. Należy również pamiętać o zajrzeniu na Promocje 365, gdzie można znaleźć najnowsze katalogi Stiga, cieszyć się najlepszymi promocjami i zaoszczędzić na wszystkim, czego potrzebujesz.

Rabaty oferowane przez STIGA

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia STIGA: informacje o STIGA

Firma Siga została założona w 1934 roku przez Stiga Hjelmquista. Miał jedną ideę, która kierowała całą jego działalnością biznesową: „innowacyjne i dobrze zaprojektowane produkty, z reklamą lepszą niż konkurencja”.

Obecnie produkty marki Stiga można znaleźć w ponad 80 krajach na całym świecie, w tym w Australii, Wenezueli, Zambii, Czarnogórze, Liechtensteinie i na Tajwanie.

Czy STIGA jest obecnie otwarty?

Stiga otwiera swoje sklepy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Jak kupować produkty STIGA online

Na stronie internetowej Stiga znajdziesz nie tylko ekskluzywne oferty i rabaty, ale również możliwość zapisania się do ich newslettera. Znajdują się tam również informacje o dostawie, a także blogi i artykuły informacyjne.

Jakie marki mogę znaleźć w STIGA?

Stiga projektuje, produkuje i sprzedaje swoje własne produkty. Każdy produkt jest tworzony przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Czy STIGA będzie miał oferty na Black Friday?

Stiga oferuje świetne rabaty i promocje podczas Black Friday. Odkryj najlepsze oferty roku i zostań ekspertem od oszczędzania.

Promocje 365 ma najnowsze broszury, katalogi i porady dotyczące kupowania wszystkiego, czego potrzebujesz, bez nadmiernych wydatków. Znajdź najlepsze ceny i najnowsze wiadomości ze wszystkich swoich ulubionych sklepów w jednym miejscu.

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada. Chociaż wydarzenie trwa tylko jeden dzień, wiele sklepów oferuje zniżki na kilka dni przed jego rozpoczęciem, przedłużając swoje promocje do końca tygodnia.

Przygotuj się, aby jak najlepiej wykorzystać najważniejszy sezon rabatowy w roku. Promocje 365 posiada katalogi i broszury wszystkich sklepów, które oferują zniżki zarówno w Black Friday, jak i w innych sezonach promocyjnych.

Od sprzętu gospodarstwa domowego po artykuły sportowe, odzież i meble, nasze katalogi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów tego, czego szukasz.

Odwiedź Promocje 365 i uzyskaj zniżki do 80% na wybrane produkty podczas Black Friday. Zapomnij o wysokich cenach i inflacji, z Promocje 365 zawsze znajdziesz najmądrzejszy sposób na oszczędzanie.

Poznaj konkurencję STIGA

Konkurenci firmy Stiga to firmy o podobnym charakterze, takie jak Einhell Germany, Hozelock, EarthWay Products i Maqtec.

Ile sklepów STIGA jest w całym kraju?

Stiga ma sklepy w ponad 80 krajach na całym świecie, w tym w Australii, Wenezueli, Zambii, Czarnogórze, Liechtensteinie i na Tajwanie.

Ekskluzywne korzyści STIGA

Jeśli chcesz uzyskać ekskluzywne korzyści w Stiga, musisz zapisać się do ich newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać darmowe treści, a także ekskluzywne oferty. Ponadto możliwych jest wiele sposobów płacenia za zakupy, łącznie z płatnościami przy użyciu kart kredytowych oraz debetowych.

Możesz również śledzić Stiga na Instagramie, Facebooku i YouTube, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami, kuponami i rabatami

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.