homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorSTIGA
REKLAMA

Najnowsze oferty STIGA

Obecnie nie ma żadnych ofert z STIGA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w STIGA

Stiga jest wiodącym europejskim producentem i dystrybutorem ogrodniczych narzędzi, maszyn i urządzeń, który sprzedaje ponad milion wysokiej jakości artykułów ogrodniczych rocznie.

Stiga ma swoją siedzibę w Castelfranco Veneto we Włoszech i ma 13 przedstawicielstw w różnych miastach europejskich. Firma jest obecna w ponad 70 największych krajach na całym świecie.

Jakie produkty mogę znaleźć w STIGA?

Stiga oferuje ogrodowe narzędzia, maszyny i sprzęt.

Czy STIGA będzie miał oferty na Black Friday?

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące STIGA

Historia STIGA: informacje o STIGA
Open

Firma Siga została założona w 1934 roku przez Stiga Hjelmquista. Miał jedną ideę, która kierowała całą jego działalnością biznesową: „innowacyjne i dobrze zaprojektowane produkty, z reklamą lepszą niż konkurencja”.

Obecnie produkty marki Stiga można znaleźć w ponad 80 krajach na całym świecie, w tym w Australii, Wenezueli, Zambii, Czarnogórze, Liechtensteinie i na Tajwanie.

Jakie marki mogę znaleźć w STIGA?
Open

Stiga projektuje, produkuje i sprzedaje swoje własne produkty. Każdy produkt jest tworzony przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Jak zaoszczędzić pieniądze w STIGA?
Open

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Stiga. Można na przykład przejrzeć sekcję Promocje na ich stronie internetowej, gdzie znajdują się zniżki na wszelkiego rodzaju produkty. Należy również pamiętać o zajrzeniu na Promocje 365, gdzie można znaleźć najnowsze katalogi Stiga, cieszyć się najlepszymi promocjami i zaoszczędzić na wszystkim, czego potrzebujesz.

Poznaj konkurencję STIGA
Open

Konkurenci firmy Stiga to firmy o podobnym charakterze, takie jak Einhell Germany, Hozelock, EarthWay Products i Maqtec.

Czy STIGA jest obecnie otwarty?
Open

Stiga otwiera swoje sklepy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Ile sklepów STIGA jest w całym kraju?
Open

Stiga ma sklepy w ponad 80 krajach na całym świecie, w tym w Australii, Wenezueli, Zambii, Czarnogórze, Liechtensteinie i na Tajwanie.

Jak kupować produkty STIGA online
Open

Na stronie internetowej Stiga znajdziesz nie tylko ekskluzywne oferty i rabaty, ale również możliwość zapisania się do ich newslettera. Znajdują się tam również informacje o dostawie, a także blogi i artykuły informacyjne.

Ekskluzywne korzyści STIGA
Open

Jeśli chcesz uzyskać ekskluzywne korzyści w Stiga, musisz zapisać się do ich newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać darmowe treści, a także ekskluzywne oferty. Ponadto możliwych jest wiele sposobów płacenia za zakupy, łącznie z płatnościami przy użyciu kart kredytowych oraz debetowych.

Możesz również śledzić Stiga na Instagramie, Facebooku i YouTube, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami, kuponami i rabatami

Rabaty oferowane przez STIGA
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA