homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorKLER
REKLAMA

Najnowsze oferty KLER

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KLER

Kler to polska sieć sklepów zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki długiej historii na rynku, Kler posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach Polski.

Jakie produkty mogę znaleźć w KLER?

W Kler klienci mogą znaleźć szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, takich jak sofy i fotele, komody i szafki, stoły, łóżka, meble do salonu, meble ogrodowe, parasole, fotele wypoczynkowe i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące KLER

Historia KLER: informacje o KLER
Open

Historia firmy Kler rozpoczęła się w 1973 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Dobrodzieniu przez Pitra Klera. W początkowym okresie działalności Kler dysponował niewielką pracownią, w której produkowano meble na zamówienie. W kolejnych latach firma Kler intensywnie się rozwijała, a dzięki wysokiej jakości mebli jej produkty bardzo szybko rozprzestrzeniły się po całej Polsce.

Kler był pierwszą firmą w Polsce, która zaczęła produkować meble do salonu ze skóry naturalnej. Obecnie firma Kler działa w Polsce poprzez ponad 50 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w KLER?
Open

Kler jest producentem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w KLER?
Open

Oszczędzanie w Kler jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym firmy Kler znajduje się sekcja "Promocje", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Kler oferuje również finansowanie poprzez PayU i obsługuje wiele innych metod płatności. W serwisie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje firmy Kler. Zapisując się do newslettera lub śledząc Kler na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję KLER
Open

Kler konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Domar, Eltap, Meblo Blanie.

Ekskluzywne korzyści KLER
Open

Kler oferuje swoim klientom wysokiej jakości i trwałe meble. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym Kler i otrzymać je z dostawą do domu. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami, firma Kler umożliwia zwroty i refundacje. Firma Kler oferuje finansowanie poprzez system PayU. Firma Kler posiada wyłączną obsługę klienta.

Czy KLER będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Kler oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez KLER
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Kler ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o meble o wyszukanym wzornictwie i wykonane z materiałów najwyższej jakości, znajdziesz je w Kler. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj wszystko, co Kler ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.kler.eu/pl

REKLAMA
REKLAMA