logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorPOLOMARKET
REKLAMA

Najnowsze oferty POLOMARKET

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w POLOMARKET

Polomarket lub Polo (POLOmarket) to sieć sklepów spożywczych, która każdego miesiąca obsługuje miliony ludzi. To popularna sieć w całej Polsce, oferująca szeroką gamę produktów i usług.

Często zadawane pytania dotyczące POLOMARKET

Jak zaoszczędzić pieniądze w POLOMARKET?

Polomarket oferuje przystępne ceny i szeroką gamę produktów. Stara się być również obecny na obszarach mniej dostępnych, na przykład na obszarach wiejskich. Tworzy również mniejsze placówki w budynkach mieszkalnych.

Rabaty oferowane przez POLOMARKET

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i okazje od Polomarket. Odkryj aktualne oferty na zakupy spożywcze i wydaj mniej, otrzymując wszystkie produkty, których potrzebujesz dla siebie i swojej rodziny. Porównaj ceny, aby dowiedzieć się, który sklep ma lepsze promocje i mądrze wydaj swoje pieniądze. Dowiedz się wszystkiego, co Polomarket i Promocje 365 mogą Ci dziś zaoferować i zaoszczędź czas i pieniądze.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.polomarket.pl/

Historia POLOMARKET: informacje o POLOMARKET

Polomarket ma w Polsce około 300 sklepów. Obsługuje około 8,5 miliona klientów każdego miesiąca, co czyni go korzystną i popularną opcją dla różnych klientów. Firma powstała w 1997 roku, kiedy 27 sklepów połączyło się, aby lepiej konkurować z innymi supermarketami i sklepami. Sklepy te należały do pięciu różnych właścicieli, którzy działali z Konina, Inowrocławia, Świecia, Torunia i Płocka. Jej obecne centrum zlokalizowane jest w Giebni, podobnie jak inne magazyny w kraju. Polomarket to w 100% polska marka z polskimi właścicielami. Rozpoczęła ona proces renowacji w 2013 roku i stale zwiększa swój zasięg, otwierając nowe sklepy. Sieć zapewnia miliard złotych przychodów.

Jakie marki mogę znaleźć w POLOMARKET?

Polomarket oferuje różnorodne marki, koncentrując się na polskich produktach, ale z szerokim wyborem dla konsumentów.

Czy POLOMARKET będzie miał oferty na Black Friday?

Polomarket dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Polomarket broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Polomarket, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Polomarket, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję POLOMARKET

Polomarket konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zwłaszcza tymi, które koncentrują się na kapitale krajowym i segmencie dyskontowym. Sieciówki takie jak Dino, Selgros i inne oferują podobny asortyment produktów i różne przedziały cenowe.

Ekskluzywne korzyści POLOMARKET

  • W tym sklepie można znaleźć szeroki wybór produktów różnych marek, głównie od polskich dostawców.
  • Polomarket jest zaangażowany w świadczenie doskonałej obsługi i docieranie do coraz większej liczby obszarów.
  • Polomarket jest w ciągłym procesie ekspansji.

Oferty mogą się różnić w zależności od sezonu i lokalizacji sklepu. Polomarket stale się rozwija i aktualizuje asortyment produktów, otwierając nowe placówki.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.