homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorPOLOMARKET
REKLAMA

Najnowsze oferty POLOMARKET

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w POLOMARKET

Polomarket lub Polo (POLOmarket) to sieć sklepów spożywczych, która każdego miesiąca obsługuje miliony ludzi. To popularna sieć w całej Polsce, oferująca szeroką gamę produktów i usług.

Jakie produkty mogę znaleźć w POLOMARKET?

Firma oferuje różnorodne produkty, głównie produkty preferowane przez konsumentów, co odzwierciedla jej hasło „Twój ulubiony”. Oferuje świeże owoce i warzywa, mięso, soki i inne napoje i nie tylko.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące POLOMARKET

Historia POLOMARKET: informacje o POLOMARKET
Open

Polomarket ma w Polsce około 300 sklepów. Obsługuje około 8,5 miliona klientów każdego miesiąca, co czyni go korzystną i popularną opcją dla różnych klientów. Firma powstała w 1997 roku, kiedy 27 sklepów połączyło się, aby lepiej konkurować z innymi supermarketami i sklepami. Sklepy te należały do pięciu różnych właścicieli, którzy działali z Konina, Inowrocławia, Świecia, Torunia i Płocka. Jej obecne centrum zlokalizowane jest w Giebni, podobnie jak inne magazyny w kraju. Polomarket to w 100% polska marka z polskimi właścicielami. Rozpoczęła ona proces renowacji w 2013 roku i stale zwiększa swój zasięg, otwierając nowe sklepy. Sieć zapewnia miliard złotych przychodów.

Jakie marki mogę znaleźć w POLOMARKET?
Open

Polomarket oferuje różnorodne marki, koncentrując się na polskich produktach, ale z szerokim wyborem dla konsumentów.

Jak zaoszczędzić pieniądze w POLOMARKET?
Open

Polomarket oferuje przystępne ceny i szeroką gamę produktów. Stara się być również obecny na obszarach mniej dostępnych, na przykład na obszarach wiejskich. Tworzy również mniejsze placówki w budynkach mieszkalnych.

Poznaj konkurencję POLOMARKET
Open

Polomarket konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zwłaszcza tymi, które koncentrują się na kapitale krajowym i segmencie dyskontowym. Sieciówki takie jak Dino, Selgros i inne oferują podobny asortyment produktów i różne przedziały cenowe.

Ekskluzywne korzyści POLOMARKET
Open

  • W tym sklepie można znaleźć szeroki wybór produktów różnych marek, głównie od polskich dostawców.
  • Polomarket jest zaangażowany w świadczenie doskonałej obsługi i docieranie do coraz większej liczby obszarów.
  • Polomarket jest w ciągłym procesie ekspansji.

Oferty mogą się różnić w zależności od sezonu i lokalizacji sklepu. Polomarket stale się rozwija i aktualizuje asortyment produktów, otwierając nowe placówki.

Czy POLOMARKET będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Polomarket oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez POLOMARKET
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i okazje od Polomarket. Odkryj aktualne oferty na zakupy spożywcze i wydaj mniej, otrzymując wszystkie produkty, których potrzebujesz dla siebie i swojej rodziny. Porównaj ceny, aby dowiedzieć się, który sklep ma lepsze promocje i mądrze wydaj swoje pieniądze. Dowiedz się wszystkiego, co Polomarket i Promocje 365 mogą Ci dziś zaoferować i zaoszczędź czas i pieniądze.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.polomarket.pl/

REKLAMA
REKLAMA