homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorTAKKO
REKLAMA

Najnowsze oferty TAKKO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TAKKO

Takko to niemiecka sieć sklepów dyskontowych zajmujących się sprzedażą odzieży i akcesoriów modowych, założona przez Grupę Hettlage. Firma ma długą historię na rynku europejskim i jest popularna w Polsce, jak również w wielu innych krajach europejskich.

Czy TAKKO będzie miał oferty na Black Friday?

Takko oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące TAKKO

Historia TAKKO: informacje o TAKKO
Open

Historia firmy Takko rozpoczęła się w 1982 roku wraz z założeniem firmy w Niemczech przez Grupę Hettlage. Firma nosiła nazwę Modea, a pierwszy sklep znajdował się w Rheda-Wiedenbrück w Niemczech. W 1990 roku firma została przejęta przez Grupę Tengelmann, a w 1999 roku zmieniła nazwę na Takko Modemarkt GmbH & Co. KG. W latach 2000 Takko przeszło intensywny proces ekspansji, otwierając dużą liczbę sklepów w Niemczech i innych krajach europejskich.

W Polsce Takko pojawiło się w 2000 roku, a marka szybko zyskała prestiż wśród polskich konsumentów. Obecnie Takko posiada w Polsce ponad 60 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w TAKKO?
Open

Takko jest producentem odzieży i akcesoriów modowych, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w TAKKO?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Takko jest możliwe poprzez korzystanie z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Takko znajduje się dział "Wyprzedaże", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Takko. Przystępując do Takko VIP, programu lojalnościowego Takko, klienci otrzymują ekskluzywne korzyści i zniżki przy każdym zakupie.

Poznaj konkurencję TAKKO
Open

Takko konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. C&A, H&M, Zara, Top Secret.

Ekskluzywne korzyści TAKKO
Open

Takko oferuje swoim klientom wysokiej jakości odzież i akcesoria modowe w bardzo dogodnych cenach. Ponadto, klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i otrzymywać je z dostawą do domu. Klienci VIP Takko otrzymują korzyści przy każdym zakupie. Takko posiada ekskluzywną obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez TAKKO
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Takko ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chcesz wyglądać modnie, w Takko znajdziesz najwspanialsze ubrania. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj świat Takko.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.takko.com/pl-pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.