logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorTWÓJ MARKET
REKLAMA

Najnowsze oferty TWÓJ MARKET

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TWÓJ MARKET

Twój Market to polska sieć sklepów spożywczych. Posiada obecnie 57 sklepów i zatrudnia ponad 1500 osób.

Często zadawane pytania dotyczące TWÓJ MARKET

Jak zaoszczędzić pieniądze w TWÓJ MARKET?

Odwiedź sklep internetowy Twojego Marketu, aby dowiedzieć się więcej o aktualnych promocjach i wyprzedażach sezonowych. Zaoszczędź na następnym zakupie dzięki kuponom cyfrowym Twojego Marketu. Zajrzyj do newslettera Twojego Marketu, aby dowiedzieć się o aktualnych promocjach.

Rabaty oferowane przez TWÓJ MARKET

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia TWÓJ MARKET: informacje o TWÓJ MARKET

Twój Market został założony przez Karola Białeckiego i jego żonę w Budzisławiu Kościelnym w 1991 roku. Sklep szybko odniósł sukces dzięki ciężkiej pracy i odpowiedniemu doborowi produktów. W 1999 roku firma otworzyła piekarnię w Kleczewie, a w 2017 roku fabrykę wędlin i delikatesów.

Spółka dołączyła do Polskiej Grupy Detalicznej w styczniu 2020 roku, by zacieśnić współpracę między firmami i usprawnić działanie przedsiębiorstwa oraz obniżyć ceny.

Twój Market pozostaje firmą rodzinną i działa obecnie w województwach wielopolskim i kujawsko-pomorskim. Każdego miesiąca sieć obsługuje prawie półtora miliona klientów.

Jakie marki mogę znaleźć w TWÓJ MARKET?

Twój Market sprzedaje najbardziej znane marki na rynku, takie jak Żubr, Jacobs, Tymbark, Delisana, Bref, Kucharek, Tarczyński, WaldiBen, Winiary, Apetina, Tchibo, Nescafe, Milka, Lipton, Konpack, Elitchoco, Tajfun, Activia, Lovela, Magnum, Bambino, Rolnik, Kasza, Hortex, Chappi, Colgate, Carefree, Woolite, Vanish, Adidas i Coca-Cola.

Dodatkowo firma posiada własną markę Białecki, nazwaną po nazwisku założyciela. Marka ta oferuje wiele produktów tworzonych przy użyciu najwyższej jakości składników, dostarczanych przez regionalnych dostawców.

Czy TWÓJ MARKET będzie miał oferty na Black Friday?

Twój Market dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Twój Market broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Twój Market, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Twój Market, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję TWÓJ MARKET

Głównymi konkurentami Twojego Marketu są podobne sieci sklepów, m.in. Euro Sklep, Pokusa, Avita, Topaz, Wizan, Biedronka, Lewiatan, Społem, Groszek, Rabat Detal i Lidl.

Ekskluzywne korzyści TWÓJ MARKET

Zdobądź Kartę Twojego Marketu i uzyskaj ekskluzywne korzyści; wczesny dostęp do promocji, spersonalizowane zniżki i wiele więcej. Pobierz aplikację, aby otrzymywać unikalne oferty. Śledź Twój Market na Instagramie i Facebooku i bądź na bieżąco z wydarzeniami i promocjami.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.