homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorPANDORA
REKLAMA

Najnowsze oferty PANDORA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PANDORA

Pandora to firma pochodzenia duńskiego, zajmująca się produkcją i sprzedażą biżuterii, silnie obecna w Polsce, jak również w wielu innych krajach na całym świecie. Pandora centralizuje swoją produkcję w Tajlandii i sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach.

Czy PANDORA będzie miał oferty na Black Friday?

Pandora oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące PANDORA

Historia PANDORA: informacje o PANDORA
Open

Historia firmy Pandora sięga 1982 r., kiedy to Per Enevoldsen otworzył mały rodzinny sklep w Kopenhadze w Danii. W ciągu kilku lat Pandora zyskała dużą renomę, a popyt na wyroby jubilerskie wzrósł, co spowodowało rozszerzenie działalności na inne kraje.

W 2008 roku 60% udziałów rodziny zostało wykupionych przez duńską Grupę Axcel. Dzięki międzynarodowej ekspansji Pandora stała się trzecim co do wielkości producentem biżuterii na świecie, za Cartier i Tiffany.

W Polsce Pandora pojawiła się w latach 90. i od tego czasu stała się wiodącą marką w segmencie biżuterii. Obecnie Pandora działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w PANDORA?
Open

Pandora jest uznanym na całym świecie producentem biżuterii, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w PANDORA?
Open

Oszczędzanie w sklepie Pandora jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji, które są publikowane na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Pandora klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów po obniżonych cenach. Ponadto, sklepy często wprowadzają specjalne lub sezonowe promocje. Dołączając do Klubu Pandora, klienci uzyskują dostęp do ekskluzywnych promocji i ofert.

Poznaj konkurencję PANDORA
Open

Pandora konkuruje w Polsce z innymi producentami biżuterii, takimi jak Cartier, czy Tiffany & Co.

Ekskluzywne korzyści PANDORA
Open

Pandora oferuje swoim klientom wysokiej jakości biżuterię produkowaną zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi standardami. Jednocześnie oferuje możliwość wymiany i zwrotu produktów, oferując rozszerzoną gwarancję w przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z ich produktami. Klienci mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym Pandora i korzystać z darmowej wysyłki przy zamówieniach powyżej 399 zł. Z kolei Pandora wysyła produkty w ciągu 2-4 dni roboczych. Przystępując do Klubu Pandora, klienci mogą korzystać ze specjalnych rabatów i ekskluzywnych korzyści.

Rabaty oferowane przez PANDORA
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Pandora ma dla ciebie w Polsce. Najbardziej lśniąca i drogocenna biżuteria - znajdziesz ją w Pandoraze. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj świat Pandora.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://pl.pandora.net/pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.