logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorPANDORA
REKLAMA

Najnowsze oferty PANDORA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PANDORA

Pandora to firma pochodzenia duńskiego, zajmująca się produkcją i sprzedażą biżuterii, silnie obecna w Polsce, jak również w wielu innych krajach na całym świecie. Pandora centralizuje swoją produkcję w Tajlandii i sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach

Pandora to firma pochodzenia duńskiego, zajmująca się produkcją i sprzedażą biżuterii, silnie obecna w Polsce, jak również w wielu innych krajach na całym świecie. Pandora centralizuje swoją produkcję w Tajlandii i sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach

Często zadawane pytania dotyczące PANDORA

Jak zaoszczędzić pieniądze w PANDORA?

Oszczędzanie w sklepie Pandora jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji, które są publikowane na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Pandora klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów po obniżonych cenach. Ponadto, sklepy często wprowadzają specjalne lub sezonowe promocje. Dołączając do Klubu Pandora, klienci uzyskują dostęp do ekskluzywnych promocji i ofert.

Rabaty oferowane przez PANDORA

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Pandora ma dla ciebie w Polsce. Najbardziej lśniąca i drogocenna biżuteria - znajdziesz ją w Pandoraze. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj świat Pandora.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://pl.pandora.net/pl/

Historia PANDORA: informacje o PANDORA

Historia firmy Pandora sięga 1982 r., kiedy to Per Enevoldsen otworzył mały rodzinny sklep w Kopenhadze w Danii. W ciągu kilku lat Pandora zyskała dużą renomę, a popyt na wyroby jubilerskie wzrósł, co spowodowało rozszerzenie działalności na inne kraje.

W 2008 roku 60% udziałów rodziny zostało wykupionych przez duńską Grupę Axcel. Dzięki międzynarodowej ekspansji Pandora stała się trzecim co do wielkości producentem biżuterii na świecie, za Cartier i Tiffany.

W Polsce Pandora pojawiła się w latach 90. i od tego czasu stała się wiodącą marką w segmencie biżuterii. Obecnie Pandora działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w PANDORA?

Pandora jest uznanym na całym świecie producentem biżuterii, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy PANDORA będzie miał oferty na Black Friday?

Pandora oferuje świetne rabaty i promocje podczas Black Friday. Odkryj najlepsze oferty roku i zostań ekspertem od oszczędzania.

Promocje 365 ma najnowsze broszury, katalogi i porady dotyczące kupowania wszystkiego, czego potrzebujesz, bez nadmiernych wydatków. Znajdź najlepsze ceny i najnowsze wiadomości ze wszystkich swoich ulubionych sklepów w jednym miejscu.

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada. Chociaż wydarzenie trwa tylko jeden dzień, wiele sklepów oferuje zniżki na kilka dni przed jego rozpoczęciem, przedłużając swoje promocje do końca tygodnia.

Przygotuj się, aby jak najlepiej wykorzystać najważniejszy sezon rabatowy w roku. Promocje 365 posiada katalogi i broszury wszystkich sklepów, które oferują zniżki zarówno w Black Friday, jak i w innych sezonach promocyjnych.

Od sprzętu gospodarstwa domowego po artykuły sportowe, odzież i meble, nasze katalogi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów tego, czego szukasz.

Odwiedź Promocje 365 i uzyskaj zniżki do 80% na wybrane produkty podczas Black Friday. Zapomnij o wysokich cenach i inflacji, z Promocje 365 zawsze znajdziesz najmądrzejszy sposób na oszczędzanie.

Poznaj konkurencję PANDORA

Pandora konkuruje w Polsce z innymi producentami biżuterii, takimi jak Cartier, czy Tiffany & Co.

Ekskluzywne korzyści PANDORA

Pandora oferuje swoim klientom wysokiej jakości biżuterię produkowaną zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi standardami. Jednocześnie oferuje możliwość wymiany i zwrotu produktów, oferując rozszerzoną gwarancję w przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z ich produktami. Klienci mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym Pandora i korzystać z darmowej wysyłki przy zamówieniach powyżej 399 zł. Z kolei Pandora wysyła produkty w ciągu 2-4 dni roboczych. Przystępując do Klubu Pandora, klienci mogą korzystać ze specjalnych rabatów i ekskluzywnych korzyści.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.