homeIcon
  1. separatorDzieci
  2. separatorWADER
REKLAMA

Najnowsze oferty WADER

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w WADER

Wader to wiodąca polska firma produkująca zabawki dla najmłodszych. Firma istnieje od 29 lat, ale jej tradycja sięga lat 60-tych, kiedy to Ryszard Woźniak rozpoczął produkcję pierwszych zabawek.

Często zadawane pytania dotyczące WADER

Historia WADER: informacje o WADER
Open

Ryszard Woźniak wyprodukował pierwsze zabawki w małej fabryce rzemieślniczej w Dąbrowie Górniczej w 1960 roku. W 1980 roku poznał Hermana Wadera, właściciela niemieckiej rodzinnej firmy zabawkowej, z którym rozpoczął współpracę. W 1990 roku powstała firma Wader-Woźniak, która była połączeniem obu przedsiębiorstw.

Jakie marki mogę znaleźć w WADER?
Open

Wader projektuje, produkuje i sprzedaje swoje własne produkty. Każdy produkt jest tworzony przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Jak zaoszczędzić pieniądze w WADER?
Open

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Wader. Można na przykład przejrzeć sekcję Promocje na ich stronie internetowej, gdzie znajdują się zniżki na wszelkiego rodzaju produkty. Należy również pamiętać o zajrzeniu na Promocje 365, gdzie można znaleźć najnowsze katalogi Wader, cieszyć się najlepszymi promocjami i zaoszczędzić na wszystkim, czego potrzebujesz.

Poznaj konkurencję WADER
Open

5.10.15., Smyk, Wyspa Szkrabów i Coccodrillo to jedni z konkurentów firmy Wader.

Czy WADER jest obecnie otwarty?
Open

Wader otwiera swój sklep od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Ile sklepów WADER jest w całym kraju?
Open

Wader posiada jeden sklep stacjonarny zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej.

Jak kupować produkty WADER online
Open

Na stronie internetowej Wader znajdziesz nie tylko ekskluzywne oferty i rabaty, ale również możliwość zapisania się do ich newslettera. Na stronie znaleźć można również informacje o dostawach, a także najnowsze informacje oraz katalogi.

Ekskluzywne korzyści WADER
Open

Jeśli chcesz uzyskać ekskluzywne korzyści w Wader, musisz zapisać się do ich newslettera. Dzięki temu będziesz otrzymywać darmowe treści, a także ekskluzywne oferty. Do innych zalet należy też wiele sposobów płacenia za zakupy, łącznie z płatnościami przy użyciu kart kredytowych oraz debetowych.

Możesz również śledzić poczynania firmy na Facebooku i Instagramie, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami, rabatami oraz kuponami.

Rabaty oferowane przez WADER
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.