logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorRTV EURO AGD

RTV EURO AGD gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w RTV EURO AGD gazetka

RTV Euro AGD to polska sieć sklepów koncentrująca się na sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego i produktów elektronicznych. Posiada ponad trzy dekady doświadczenia na rynku. Siedziba główna RTV Euro AGD mieści się w Warszawie, a działalność na terenie kraju prowadzi poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach.

Często zadawane pytania dotyczące RTV EURO AGD

Jak zaoszczędzić pieniądze w RTV EURO AGD?

Oszczędzanie w RTV Euro AGD jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym RTV Euro AGD znajduje się dział "oferty", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje RTV Euro AGD.

Rabaty oferowane przez RTV EURO AGD

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które RTV Euro AGD ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o elektronikę, w RTV Euro AGD znajdziesz najszerszy asortyment produktów. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z RTV Euro AGD.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.euro.com.pl/

Historia RTV EURO AGD: informacje o RTV EURO AGD

Historia RTV Euro AGD rozpoczęła się w 1991 roku wraz z założeniem firmy przez Roberta Kuczyńskiego, Iwonę Kuk i Waldermara Kuka. Od początku istnienia RTV Euro AGD stawiało sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiej gamy produktów elektronicznych wielu marek. Sklepy RTV Euro AGD zlokalizowane są najczęściej w dużych centrach handlowych. W Polsce RTV Euro AGD jest liderem w sprzedaży sprzętu AGD.

Obecnie RTV Euro AGD posiada w Polsce ponad 270 sklepów rozmieszczonych w ponad 170 lokalizacjach. Swoje produkty sprzedaje również za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w RTV EURO AGD?

RTV Euro AGD sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Samsung, Sony, LG, Whirlpool, Acer, Raven, Vesta, Huawei, Xiaomi, Apple, Bosch, Phillips, Siemens, Toshiba, Tp-Link, Tracer, United, Varta, Velge, Wahl, Weber.

Czy RTV EURO AGD będzie miał oferty na Black Friday?

RTV Euro AGD dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z niemożliwymi do przegapienia rabatami na wybrane produkty wiodących marek elektroniki.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze RTV Euro AGD prospekty do wymiany smartfona, tabletu lub notebooka, kupić smartwatch i uzyskać najtańsze ceny na inteligentne telewizory z technologią 4K o różnych calach.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na produkty elektroniczne sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się telewizory, telewizory Smart TV, radia, komputery, karty graficzne, notebooki, netbooki, MacBooki, monitory komputerowe, klawiatury dla graczy, aparaty fotograficzne, kamery wideo, telefony, smartfony, GoPro, drony, zestawy słuchawkowe Bluetooth, zestawy słuchawkowe dla graczy, inteligentne urządzenia itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku RTV Euro AGD, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty elektroniczne, z najnowszą technologią i najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów z elektroniką w kraju jak RTV Euro AGD, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć wpadnięcia w oszustwa.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów z elektroniką w Polska.

Poznaj konkurencję RTV EURO AGD

RTV Euro AGD konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Max Electro, czy Media Markt.

Ekskluzywne korzyści RTV EURO AGD

RTV Euro AGD oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów elektronicznych, wielu marek i w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. W przypadku problemów z niektórymi produktami, klienci mogą je zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy. RTV Euro AGD posiada wyłączną obsługę klienta.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w RTV EURO AGD.

Najlepsze oferty do zapisania w RTV EURO AGD

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Elektronika? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 18 sklepów w Elektronika, w tym RTV EURO AGD. Elektronika sklepów w Poland, w tym RTV EURO AGD i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.