logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorMEDIAMARKT
REKLAMA

Najnowsze oferty MEDIAMARKT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MEDIAMARKT

MediaMarkt jest niemiecką międzynarodową siecią sklepów, skupiających się na sprzedaży elektroniki i produktów technologicznych. MediaMarkt jest częścią grupy Saturn i w Polsce posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie głównych regionów całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące MEDIAMARKT

Jak zaoszczędzić pieniądze w MEDIAMARKT?

Oszczędzanie w MediaMarkt jest bardzo proste poprzez korzystanie z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie. Poprzez dołączenie do Klubu MediaMarkt klienci dostają ekskluzywne przeceny i korzyści na każdy zakup. Na Promocje 365 znajdziesz także ostatnie przeceny i promocje dostępne w MediaMarkt.

Rabaty oferowane przez MEDIAMARKT

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które MediaMarkt ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o elektronikę, w MediaMarkt znajdziesz najszerszy asortyment produktów. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co oferuje MediaMarkt.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://mediamarkt.pl/

Historia MEDIAMARKT: informacje o MEDIAMARKT

Historia MediaMarkt datuje się na 1979 rok, wraz z założeniem firmy w Monachium w Niemczech przez Ericha i Helgę Kellerhals, Leopolda Stiefela i Waltera Gunza. W roku 1993 firma wykupiła swojego głównego konkurenta, Saturna, i w tym samym roku powstała Grupa Holdingowa Media-Saturn. MediaMarkt znajduje się w Niderlandach i w wielu krajach w Europie, gdzie zarząd jest zdecentralizowany, więc w każdym kraju MediaMarkt jest niezależny i posiada własną legalną podmiot.

W Polsce, MediaMarkt znalazło się w 1999 i od tamtego czasu stało się marką o wysokiej reputacji wśród polskich konsumentów. W dzisiejszych czasach MediaMarkt posiada w Polsce więcej niż 80 sklepów strategicznie rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w MEDIAMARKT?

MediaMarkt sprzedaje produkty dobrze znanych marek takich jak Bosch, DeLonghi, Dji, Dyson, Hama, Huawei, Míele, Canon, Apple, Xbox, Xiaomi, PlayStation, Samsung, Sony, Alcatel, Asus.

Czy MEDIAMARKT będzie miał oferty na Black Friday?

MediaMarkt dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z niemożliwymi do przegapienia rabatami na wybrane produkty wiodących marek elektroniki.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze MediaMarkt prospekty do wymiany smartfona, tabletu lub notebooka, kupić smartwatch i uzyskać najtańsze ceny na inteligentne telewizory z technologią 4K o różnych calach.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na produkty elektroniczne sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się telewizory, telewizory Smart TV, radia, komputery, karty graficzne, notebooki, netbooki, MacBooki, monitory komputerowe, klawiatury dla graczy, aparaty fotograficzne, kamery wideo, telefony, smartfony, GoPro, drony, zestawy słuchawkowe Bluetooth, zestawy słuchawkowe dla graczy, inteligentne urządzenia itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku MediaMarkt, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty elektroniczne, z najnowszą technologią i najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów z elektroniką w kraju jak MediaMarkt, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć wpadnięcia w oszustwa.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów z elektroniką w Polska.

Poznaj konkurencję MEDIAMARKT

MediaMarkt konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, między innymi takimi jak Max Elektro, Komputronik, Media Expert.

Ekskluzywne korzyści MEDIAMARKT

MediaMarkt oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów elektronicznych w bardzo przystępnych cenach. Można także zrobić zakupy w sklepie online i otrzymać doręczone do domu lub odebrać w najbliższym sklepie. Klienci mają możliwość dołączyć do Klubu MediaMarkt i korzystać ze świetnych benefitów.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.