homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorMEDIAMARKT
REKLAMA

Najnowsze oferty MEDIAMARKT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MEDIAMARKT

MediaMarkt jest niemiecką międzynarodową siecią sklepów, skupiających się na sprzedaży elektroniki i produktów technologicznych. MediaMarkt jest częścią grupy Saturn i w Polsce posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie głównych regionów całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w MEDIAMARKT?

W MediaMarkt klienci mogą znaleźć szeroką gamę elektronicznych produktów takich jak komputery i smart TV, konsole do gier i gry, urządzenia audio i wideo, kamkordery, małe urządzenia AGD, ekspresy do kawy, pralki i suszarki, klimatyzatory, komórki, akcesoria elektroniczne oraz wiele więcej.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące MEDIAMARKT

Historia MEDIAMARKT: informacje o MEDIAMARKT
Open

Historia MediaMarkt datuje się na 1979 rok, wraz z założeniem firmy w Monachium w Niemczech przez Ericha i Helgę Kellerhals, Leopolda Stiefela i Waltera Gunza. W roku 1993 firma wykupiła swojego głównego konkurenta, Saturna, i w tym samym roku powstała Grupa Holdingowa Media-Saturn. MediaMarkt znajduje się w Niderlandach i w wielu krajach w Europie, gdzie zarząd jest zdecentralizowany, więc w każdym kraju MediaMarkt jest niezależny i posiada własną legalną podmiot.

W Polsce, MediaMarkt znalazło się w 1999 i od tamtego czasu stało się marką o wysokiej reputacji wśród polskich konsumentów. W dzisiejszych czasach MediaMarkt posiada w Polsce więcej niż 80 sklepów strategicznie rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w MEDIAMARKT?
Open

MediaMarkt sprzedaje produkty dobrze znanych marek takich jak Bosch, DeLonghi, Dji, Dyson, Hama, Huawei, Míele, Canon, Apple, Xbox, Xiaomi, PlayStation, Samsung, Sony, Alcatel, Asus.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MEDIAMARKT?
Open

Oszczędzanie w MediaMarkt jest bardzo proste poprzez korzystanie z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie. Poprzez dołączenie do Klubu MediaMarkt klienci dostają ekskluzywne przeceny i korzyści na każdy zakup. Na Promocje 365 znajdziesz także ostatnie przeceny i promocje dostępne w MediaMarkt.

Poznaj konkurencję MEDIAMARKT
Open

MediaMarkt konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, między innymi takimi jak Max Elektro, Komputronik, Media Expert.

Ekskluzywne korzyści MEDIAMARKT
Open

MediaMarkt oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów elektronicznych w bardzo przystępnych cenach. Można także zrobić zakupy w sklepie online i otrzymać doręczone do domu lub odebrać w najbliższym sklepie. Klienci mają możliwość dołączyć do Klubu MediaMarkt i korzystać ze świetnych benefitów.

Czy MEDIAMARKT będzie miał oferty na Black Friday?
Open

MediaMarkt oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez MEDIAMARKT
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które MediaMarkt ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o elektronikę, w MediaMarkt znajdziesz najszerszy asortyment produktów. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co oferuje MediaMarkt.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://mediamarkt.pl/

REKLAMA
REKLAMA