logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorABRA
REKLAMA

Najnowsze oferty ABRA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ABRA

Abra to polska sieć sklepów koncentrująca się na sprzedaży mebli i artykułów dekoracyjnych dla domu. Dzięki dużemu doświadczeniu na polskim rynku, Abra posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące ABRA

Jak zaoszczędzić pieniądze w ABRA?

Oszczędzanie pieniędzy w Abra jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Abra znajduje się sekcja "Wyprzedaże", w której klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje firmy Abra. Zapisując się do Newslettera można być na bieżąco z najnowszymi rabatami. Przystępując do programu lojalnościowego "Abra Domator" i otrzymując kartę Abra, klienci mogą korzystać z ekskluzywnych korzyści.

Rabaty oferowane przez ABRA

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Abra ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o meble, w Abrze zawsze znajdziesz te najwyższej jakości i najbardziej wyszukane. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj wszystko, co Abra ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.abra-meble.pl/

Historia ABRA: informacje o ABRA

Historia firmy Abra rozpoczęła się w 1990 roku wraz z założeniem firmy w Polsce i otwarciem pierwszego sklepu. Pierwszy sklep Abry mieścił się w Krakowie i od tego czasu celem firmy jest dostarczanie klientom wysokiej jakości, praktycznych i funkcjonalnych mebli.

Firma stale dostosowuje się do zmian i oferuje innowacyjne produkty zgodne z nowoczesnym stylem życia. Obecnie Abra posiada ponad 90 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski i planuje otwarcie kolejnych w przyszłości.

Jakie marki mogę znaleźć w ABRA?

Abra jest producentem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy ABRA będzie miał oferty na Black Friday?

Abra dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Abra broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Abra, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Abra, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję ABRA

Abra konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, m.in. Agata, Black Red White.

Ekskluzywne korzyści ABRA

Abra oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości mebli w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Ponadto, Abra posiada specjalną linię obsługi klienta, gdzie klienci mogą uzyskać poradę przed zakupem produktów. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami, Abra umożliwia zwroty.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.