logo
REKLAMA

Najnowsze oferty JUBILAT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w JUBILAT

Jubilat to oddział domu towarowego, który reprezentuje Handlowa Spółdzielnia Jubilat, będąc jednocześnie jej siedzibą w Krakowie. Firma oferuje produkty spożywcze i przemysłowe.

Często zadawane pytania dotyczące JUBILAT

Jak zaoszczędzić pieniądze w JUBILAT?

W Jubilacie możesz zaoszczędzić pieniądze, korzystając ze wszystkich jego kuponów i kuponików, które firma przynosi Ci do wykorzystania we wszystkich domach towarowych. Ponadto, liczy się także karta klienta Spolem, która umożliwia zakupy z rabatem w wybranych produktach.

Rabaty oferowane przez JUBILAT

Promocje 365 przynoszą Ci najnowsze rabaty i promocje Jubilat. Odkryj tutaj aktualne oferty, jakie ma dla Ciebie ten sklep i skorzystaj ze wszystkich jego zalet podczas kolejnych zakupów. Jubilat to dział sklepów, który przynosi Ci najlepszą różnorodność produktów w przystępnych cenach. Nie trać czasu i skorzystaj z najlepszej opcji z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://jubilat.com.pl/

Historia JUBILAT: informacje o JUBILAT

Początki Jubilata miały miejsce w 1969 roku, kiedy to rozpoczął on działalność jako dom towarowy w Krakowie. Powstał jako przedstawicielstwo i siedziba Handlowej Spółdzielni Jubilat, która istnieje w Krakowie od 1908 roku jako spółdzielnia sieci sklepów dedykowanych w działalności handlowej i gastronomicznej, poprzez 14 punktów sprzedaży. Sklepy resortowe Jubilat posiadają dużą powierzchnię, która oferuje produkty spożywcze i przemysłowe. Należy również wspomnieć, że firma opiera swoją działalność na systematycznie modernizowanych sklepach wyposażonych w nowy sprzęt i urządzenia, stosując nowoczesne systemy sprzedaży samoobsługowej. Obecnie w oddziale sklepów Jubilat znajduje się Spółdzielnia Handlowa Jubilat, która posiada również sklepy spożywczo-przemysłowe oraz 3 bary mleczne.

Jakie marki mogę znaleźć w JUBILAT?

Jubilat oferuje obszerną listę znanych marek, takich jak Eleganza, E. Wedel, Coral, Deep Fresh, Embis, Bakoma, Sonko, Coca-Cola, Fanta, Sprite, Jurajska, Cashmir i wiele innych.

Czy JUBILAT będzie miał oferty na Black Friday?

Jubilat dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Jubilat broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Jubilat, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Jubilat, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję JUBILAT

Głównymi konkurentami Jubilata w Polsce są Mokpol, Lidl, Kaufland, Api Market, Aldi i inni.

Ekskluzywne korzyści JUBILAT

Jubilat to świetne miejsce, w którym można dostać wszystko, czego się potrzebuje, od artykułów spożywczych po tekstylne. Firma martwi się o oferowanie najlepszej jakości, szeregu marek i wielu ekskluzywnych korzyści, aby zakupy były wygodne i niedrogie.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.