homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorNIKE
REKLAMA

Najnowsze oferty NIKE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w NIKE

Nike to międzynarodowa firma amerykańskiego pochodzenia, zajmująca się produkcją i sprzedażą odzieży oraz sprzętu sportowego. Firma jest popularna w Polsce, a także w wielu krajach na całym świecie.

Jakie produkty mogę znaleźć w NIKE?

W Nike klienci mogą znaleźć szeroki wybór odzieży sportowej dla mężczyzn i kobiet, chłopców i dziewcząt, np. bluzy, kurtki i kamizelki, spodnie i legginsy, stroje treningowe, szorty, kombinezony, skarpety i inne. Nike oferuje również buty do biegania i uprawiania sportów takich jak koszykówka, piłka nożna, treningi i siłownia, tenis, lekkoatletyka i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące NIKE

Historia NIKE: informacje o NIKE
Open

Historia firmy Nike sięga 1964 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy to założyciele Phil Knight i Bill Bowerman założyli firmę pod nazwą "Blue Ribbons Sports". W krótkim czasie marka przeszła intensywny proces transformacji i ekspansji, aż do roku 1971, kiedy to oficjalnie przyjęła nazwę Nike Inc.

Główna siedziba firmy Nike znajduje się w Beaverton w stanie Oregon. Siedziba główna na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, w skrócie EMEA, znajduje się od 1999 r. w Hilversum w Holandii.

W Polsce firma Nike pojawiła się w latach 80. i od tego czasu stała się wiodącą marką w segmencie odzieży i akcesoriów sportowych w naszym kraju. Obecnie Nike posiada w Polsce szeroką sieć oficjalnych sklepów, a także sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem tysięcy niezależnych dystrybutorów.

Jakie marki mogę znaleźć w NIKE?
Open

Firma Nike jest światowym producentem i liderem w komercjalizacji odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, dlatego sprzedaje swoje produkty pod marką Nike Inc. na podstawie zarejestrowanych licencji.

Jak zaoszczędzić pieniądze w NIKE?
Open

Oszczędzanie w Nike jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej firmy. W sklepie internetowym Nike znajduje si) sekcja "Wyprzeda), w której klienci mog) znale) si) du)y wybór przecenionych produktów. Klienci mogą również pobrać aplikację Nike App, w której mogą korzystać z ekskluzywnych promocji i korzyści.

Poznaj konkurencję NIKE
Open

Nike konkuruje w Polsce z innymi markami, takimi jak Puma, Adidas i inne.

Ekskluzywne korzyści NIKE
Open

Nike oferuje swoim klientom międzynarodową gwarancję marki o długiej historii na światowym rynku odzieży sportowej. Ponadto posiada szeroką sieć oficjalnych sklepów w Polsce, a także sprzedaje swoje produkty w tysiącach niezależnych sklepów, co sprawia, że ich produkty są łatwo dostępne.

Czy NIKE będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Nike oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez NIKE
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Nike ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz odzieży i akcesoriów sportowych, Nike jest wiodącą marką w świecie sportu. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Nike.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.nike.com/pl/

REKLAMA
REKLAMA