logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorNIKE
REKLAMA

Najnowsze oferty NIKE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w NIKE

Nike to międzynarodowa firma amerykańskiego pochodzenia, zajmująca się produkcją i sprzedażą odzieży oraz sprzętu sportowego. Firma jest popularna w Polsce, a także w wielu krajach na całym świecie.

Często zadawane pytania dotyczące NIKE

Historia NIKE: informacje o NIKE
close

Historia firmy Nike sięga 1964 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy to założyciele Phil Knight i Bill Bowerman założyli firmę pod nazwą "Blue Ribbons Sports". W krótkim czasie marka przeszła intensywny proces transformacji i ekspansji, aż do roku 1971, kiedy to oficjalnie przyjęła nazwę Nike Inc.

Główna siedziba firmy Nike znajduje się w Beaverton w stanie Oregon. Siedziba główna na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, w skrócie EMEA, znajduje się od 1999 r. w Hilversum w Holandii.

W Polsce firma Nike pojawiła się w latach 80. i od tego czasu stała się wiodącą marką w segmencie odzieży i akcesoriów sportowych w naszym kraju. Obecnie Nike posiada w Polsce szeroką sieć oficjalnych sklepów, a także sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem tysięcy niezależnych dystrybutorów.

Jakie marki mogę znaleźć w NIKE?
close

Firma Nike jest światowym producentem i liderem w komercjalizacji odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, dlatego sprzedaje swoje produkty pod marką Nike Inc. na podstawie zarejestrowanych licencji.

Jak zaoszczędzić pieniądze w NIKE?
close

Oszczędzanie w Nike jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej firmy. W sklepie internetowym Nike znajduje si) sekcja "Wyprzeda), w której klienci mog) znale) si) du)y wybór przecenionych produktów. Klienci mogą również pobrać aplikację Nike App, w której mogą korzystać z ekskluzywnych promocji i korzyści.

Czy NIKE będzie miał oferty na Black Friday?
close

Nike dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z niezapomnianymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i importowanych marek sportowych.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Nike z najnowszą modą i obuwiem sportowym, piłkami i akcesoriami, aby w pełni cieszyć się sportem.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie i akcesoria sportowe do 50%, wśród których wyróżniają się buty, buty do koszykówki, rower górski, drony, korki piłkarskie, korki piłkarskie, buty, stroje kąpielowe, wrotki, czapki, stroje kąpielowe, kapcie, trampoliny, cornhole, lornetki, knagi, rowery, samochody rc, obuwie, buty tenisowe, kije golfowe, śpiwory, buty golfowe, rękawice bokserskie, buty damskie, opaski na głowę, knagi baseballowe. Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Nike, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych marek dla amatorów i profesjonalnych sportowców.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów sportowych w kraju, takich jak Nike, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sportowe w Polska.

Poznaj konkurencję NIKE
close

Nike konkuruje w Polsce z innymi markami, takimi jak Puma, Adidas i inne.

Ekskluzywne korzyści NIKE
close

Nike oferuje swoim klientom międzynarodową gwarancję marki o długiej historii na światowym rynku odzieży sportowej. Ponadto posiada szeroką sieć oficjalnych sklepów w Polsce, a także sprzedaje swoje produkty w tysiącach niezależnych sklepów, co sprawia, że ich produkty są łatwo dostępne.

Rabaty oferowane przez NIKE
close

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Nike ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz odzieży i akcesoriów sportowych, Nike jest wiodącą marką w świecie sportu. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Nike.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.nike.com/pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.