REKLAMA

Oferty tygodnia NIKE

Najnowsze oferty NIKE
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z NIKE

Inne oferty Sport

4F logo
Oferty 4F

Oferty 4F

Ważny do 14 paź
Otwórz gazetkę
DECATHLON logo
Oferty DECATHLON

Oferty DECATHLON

pozostały 4 dni
Otwórz gazetkę
MARTES SPORT logo
Oferty MARTES SPORT

Oferty MARTES SPORT

Ważny do 19 paź
Otwórz gazetkę
INTERSPORT logo
Katalog INTERSPORT

Katalog INTERSPORT

Katalog 2022
Otwórz gazetkę
ADIDAS logo
Katalog ADIDAS

Katalog ADIDAS

Katalog 2022
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Sport

4F
4F
GO SPORT
GO SPORT
DECATHLON
DECATHLON
MARTES SPORT
MARTES SPORT
INTERSPORT
INTERSPORT
ADIDAS
ADIDAS
PRIMUS
PRIMUS
4F
4F
GO SPORT
GO SPORT
DECATHLON
DECATHLON
MARTES SPORT
MARTES SPORT
INTERSPORT
INTERSPORT
ADIDAS
ADIDAS
PRIMUS
PRIMUS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w NIKE

Nike to międzynarodowa firma amerykańskiego pochodzenia, zajmująca się produkcją i sprzedażą odzieży oraz sprzętu sportowego. Firma jest popularna w Polsce, a także w wielu krajach na całym świecie.

Często zadawane pytania dotyczące NIKE

Historia NIKE: informacje o NIKE
Open

Historia firmy Nike sięga 1964 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy to założyciele Phil Knight i Bill Bowerman założyli firmę pod nazwą "Blue Ribbons Sports". W krótkim czasie marka przeszła intensywny proces transformacji i ekspansji, aż do roku 1971, kiedy to oficjalnie przyjęła nazwę Nike Inc.

Główna siedziba firmy Nike znajduje się w Beaverton w stanie Oregon. Siedziba główna na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, w skrócie EMEA, znajduje się od 1999 r. w Hilversum w Holandii.

W Polsce firma Nike pojawiła się w latach 80. i od tego czasu stała się wiodącą marką w segmencie odzieży i akcesoriów sportowych w naszym kraju. Obecnie Nike posiada w Polsce szeroką sieć oficjalnych sklepów, a także sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem tysięcy niezależnych dystrybutorów.

Jakie produkty mogę znaleźć w NIKE?
Open

W Nike klienci mogą znaleźć szeroki wybór odzieży sportowej dla mężczyzn i kobiet, chłopców i dziewcząt, np. bluzy, kurtki i kamizelki, spodnie i legginsy, stroje treningowe, szorty, kombinezony, skarpety i inne. Nike oferuje również buty do biegania i uprawiania sportów takich jak koszykówka, piłka nożna, treningi i siłownia, tenis, lekkoatletyka i wiele innych.

Jakie marki mogę znaleźć w NIKE?
Open

Firma Nike jest światowym producentem i liderem w komercjalizacji odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, dlatego sprzedaje swoje produkty pod marką Nike Inc. na podstawie zarejestrowanych licencji.

Jak zaoszczędzić pieniądze w NIKE?
Open

Oszczędzanie w Nike jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej firmy. W sklepie internetowym Nike znajduje si) sekcja "Wyprzeda), w której klienci mog) znale) si) du)y wybór przecenionych produktów. Klienci mogą również pobrać aplikację Nike App, w której mogą korzystać z ekskluzywnych promocji i korzyści.

Poznaj konkurencję NIKE
Open

Nike konkuruje w Polsce z innymi markami, takimi jak Puma, Adidas i inne.

Ekskluzywne korzyści NIKE
Open

Nike oferuje swoim klientom międzynarodową gwarancję marki o długiej historii na światowym rynku odzieży sportowej. Ponadto posiada szeroką sieć oficjalnych sklepów w Polsce, a także sprzedaje swoje produkty w tysiącach niezależnych sklepów, co sprawia, że ich produkty są łatwo dostępne.

Rabaty oferowane przez NIKE
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Nike ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz odzieży i akcesoriów sportowych, Nike jest wiodącą marką w świecie sportu. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Nike.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.nike.com/pl/

REKLAMA