logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorGO SPORT

GO SPORT gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w GO SPORT gazetka

Go Sport to francuska sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży odzieży i akcesoriów sportowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Go Sport jest silnie obecny w Polsce, a także w wielu innych krajach europejskich. Dzięki długiej historii na rynku, Go Sport posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Często zadawane pytania dotyczące GO SPORT

Jak zaoszczędzić pieniądze w GO SPORT?

Oszczędzanie pieniędzy w Go Sport jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Go Sport znajduje się sekcja "Deals of the Month", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również wszystkie oferty i promocje Go Sport.

Rabaty oferowane przez GO SPORT

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Go Sport ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o odzież sportową, w Go Sport znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania sportu. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Go Sport.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.go-sport.pl/

Historia GO SPORT: informacje o GO SPORT

Historia Go Sport rozpoczęła się w 1979 roku wraz z założeniem firmy we Francji przez Léona i Luciena Odier. Od początku istnienia Go Sport stawiał sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiej gamy odzieży i akcesoriów sportowych. W 1990 roku firma została przejęta przez Groupe Rallye i od tego momentu rozpoczęła proces ekspansji międzynarodowej, otwierając wiele sklepów w wielu krajach europejskich.

W Polsce Go Sport pojawił się w 1999 roku wraz z otwarciem trzech sklepów. Firma szybko stała się marką wybieraną przez polskich konsumentów. Obecnie Go Sport działa w Polsce poprzez ponad 30 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w GO SPORT?

Sport sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Nike, Adidas, Reebok, Puma, New Balance, Kappa, Fila, Columbia, Romet, Asics, Arena, Babolat. CMP, Ellesse, Everlast, Nordica, Nordway, Salomon, Speedo, The North Face, Under Armour, Volkl, Demix, między innymi.

Czy GO SPORT będzie miał oferty na Black Friday?

Go Sport dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z niezapomnianymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i importowanych marek sportowych.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Go Sport z najnowszą modą i obuwiem sportowym, piłkami i akcesoriami, aby w pełni cieszyć się sportem.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie i akcesoria sportowe do 50%, wśród których wyróżniają się buty, buty do koszykówki, rower górski, drony, korki piłkarskie, korki piłkarskie, buty, stroje kąpielowe, wrotki, czapki, stroje kąpielowe, kapcie, trampoliny, cornhole, lornetki, knagi, rowery, samochody rc, obuwie, buty tenisowe, kije golfowe, śpiwory, buty golfowe, rękawice bokserskie, buty damskie, opaski na głowę, knagi baseballowe. Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Go Sport, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych marek dla amatorów i profesjonalnych sportowców.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów sportowych w kraju, takich jak Go Sport, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sportowe w Polska.

Poznaj konkurencję GO SPORT

Go Sport konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Decathlon, Militaria.

Ekskluzywne korzyści GO SPORT

Go Sport oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów sportowych wielu marek i w bardzo dogodnych cenach. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami. Go Sport umożliwia zwroty do 30 dni od daty zakupu. Go Sport posiada wyłączną obsługę klienta.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w GO SPORT.

Najlepsze oferty do zapisania w GO SPORT

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Sport? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 8 sklepów w Sport, w tym GO SPORT. Sport sklepów w Poland, w tym GO SPORT i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.