homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorSAMANTA
REKLAMA

Najnowsze oferty SAMANTA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SAMANTA

Samanta jest polskim producentem i sprzedawcą bielizny damskiej. Siedziba firmy mieści się w Makowie Podhalańskim, gdzie znajduje się szwalnia oraz firmowy sklep. Linie produktów Samanta obejmują bielizny, piżamy, ubrania nocne i plażowe, które są sprzedawane za pośrednictwem ich sklepu firmowego, sprzedawców zewnętrznych oraz sklepu internetowego.

Jakie produkty mogę znaleźć w SAMANTA?

Samanta produkuje piżamy, skarpetki, stroje kąpielowe, koszule nocne, majtki, biustonosze, kimona, szlafroki, topy, szorty, uprzęże, paski do pończoch, osłony na piersi oraz bieliznę. Ich kolekcje są dostępne w szerokiej gamie wzorów i rozmiarów.

Marka oferuje również spersonalizowaną usługę dopasowania w swoich sklepach, gdzie klienci mogą zostać dokładnie zmierzeni, by kupiona przez nich bielizna była idealnie dopasowana.

Czy SAMANTA będzie miał oferty na Black Friday?

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące SAMANTA

Historia SAMANTA: informacje o SAMANTA
Open

Historia przedsiębiorstwa Samanta sięga 1992 roku, kiedy dwie siostry postanowiły otworzyć rodzinny biznes. Z biegiem lat ich firma odniosła sukces w branży bieliźnianej. Firma nadal pozostaje w rodzinnych rękach oraz zatrudnia kilku ze swoich pierwszych pracowników. Sprzedawców zajmujących się dystrybucją możesz znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i wielu innych miastach.

Jakie marki mogę znaleźć w SAMANTA?
Open

Samanta projektuje, produkuje i sprzedaje produkty pod własną marką. Ich bielizna wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i posiada certyfikat OekoTex® Standard 100. Wszystkie produkty produkowane są w ich szwalni w Makowie Podhalańskim.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SAMANTA?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Samanta jest bardzo łatwe. Możesz korzystać z wyprzedaży sezonowych, robić zakupy w ich outlecie, korzystać z kuponów rabatowych, by uzyskać 50% zniżki na drugi przedmiot oraz zaoszczędzić na kosztach dostawy, ponieważ możliwa jest bezpłatna wysyłka w wybranych przypadkach.

Poznaj konkurencję SAMANTA
Open

Samanta konkuruje z innymi markami w Polsce, które zajmują się szyciem bielizny, takimi jak Cornette, Mada, Unikat i Lindex.

Czy SAMANTA jest obecnie otwarty?
Open

Dni i godziny otwarcia są różne dla każdego sklepu. Więcej informacji na temat najbliższego sklepu można uzyskać pod adresem https://Samanta.pl/nasze-sklepy. Obsługa klienta dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Ile sklepów SAMANTA jest w całym kraju?
Open

Samanta prowadzi sklep zlokalizowany w Makowie Podhalańskim. Marka ma również kilku sprzedawców w miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Gdańsk i Wrocław. Możesz ich znaleźć pod adresem https://Samanta.pl/nasze-sklepy.

Jak kupować produkty SAMANTA online
Open

Możesz robić zakupy bezpośrednio w sklepie internetowym Samanta i cieszyć się niesamowitymi ofertami, bezpłatną wysyłką przy wybranych zamówieniach i opcją Click & Collect.

Ekskluzywne korzyści SAMANTA
Open

Samanta oferuje program Indywidualnego Doboru Bielizny, w ramach którego każdy klient może złożyć wniosek o wprowadzenie poprawek w każdym ze swoich biustonoszy Samanta. Firma oferuje również ekskluzywne korzyści dla tych, którzy utworzą konto na stronie internetowej.

Rabaty oferowane przez SAMANTA
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA