homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorSAMANTA
REKLAMA

Najnowsze oferty SAMANTA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SAMANTA

Samanta jest polskim producentem i sprzedawcą bielizny damskiej. Siedziba firmy mieści się w Makowie Podhalańskim, gdzie znajduje się szwalnia oraz firmowy sklep. Linie produktów Samanta obejmują bielizny, piżamy, ubrania nocne i plażowe, które są sprzedawane za pośrednictwem ich sklepu firmowego, sprzedawców zewnętrznych oraz sklepu internetowego.

Często zadawane pytania dotyczące SAMANTA

Historia SAMANTA: informacje o SAMANTA
Open

Historia przedsiębiorstwa Samanta sięga 1992 roku, kiedy dwie siostry postanowiły otworzyć rodzinny biznes. Z biegiem lat ich firma odniosła sukces w branży bieliźnianej. Firma nadal pozostaje w rodzinnych rękach oraz zatrudnia kilku ze swoich pierwszych pracowników. Sprzedawców zajmujących się dystrybucją możesz znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i wielu innych miastach.

Jakie marki mogę znaleźć w SAMANTA?
Open

Samanta projektuje, produkuje i sprzedaje produkty pod własną marką. Ich bielizna wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i posiada certyfikat OekoTex® Standard 100. Wszystkie produkty produkowane są w ich szwalni w Makowie Podhalańskim.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SAMANTA?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Samanta jest bardzo łatwe. Możesz korzystać z wyprzedaży sezonowych, robić zakupy w ich outlecie, korzystać z kuponów rabatowych, by uzyskać 50% zniżki na drugi przedmiot oraz zaoszczędzić na kosztach dostawy, ponieważ możliwa jest bezpłatna wysyłka w wybranych przypadkach.

Poznaj konkurencję SAMANTA
Open

Samanta konkuruje z innymi markami w Polsce, które zajmują się szyciem bielizny, takimi jak Cornette, Mada, Unikat i Lindex.

Czy SAMANTA jest obecnie otwarty?
Open

Dni i godziny otwarcia są różne dla każdego sklepu. Więcej informacji na temat najbliższego sklepu można uzyskać pod adresem https://Samanta.pl/nasze-sklepy. Obsługa klienta dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Ile sklepów SAMANTA jest w całym kraju?
Open

Samanta prowadzi sklep zlokalizowany w Makowie Podhalańskim. Marka ma również kilku sprzedawców w miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Gdańsk i Wrocław. Możesz ich znaleźć pod adresem https://Samanta.pl/nasze-sklepy.

Jak kupować produkty SAMANTA online
Open

Możesz robić zakupy bezpośrednio w sklepie internetowym Samanta i cieszyć się niesamowitymi ofertami, bezpłatną wysyłką przy wybranych zamówieniach i opcją Click & Collect.

Ekskluzywne korzyści SAMANTA
Open

Samanta oferuje program Indywidualnego Doboru Bielizny, w ramach którego każdy klient może złożyć wniosek o wprowadzenie poprawek w każdym ze swoich biustonoszy Samanta. Firma oferuje również ekskluzywne korzyści dla tych, którzy utworzą konto na stronie internetowej.

Rabaty oferowane przez SAMANTA
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.