REKLAMA

Najnowsze oferty SFERIS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SFERIS

Sferis to polska sieć sklepów detalicznych nastawionych na sprzedaż sprzętu AGD, RTV i artykułów gospodarstwa domowego. Sferis należy do grupy Action. Marka ma długą tradycję na polskim rynku i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych miejscowościach.

Jakie produkty mogę znaleźć w SFERIS?

W Sferis klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak laptopy, podzespoły komputerowe, sieci, oprogramowanie, pamięci masowe, telefony i tablety, telefony komórkowe, zmywarki, ekspresy do kawy, zamrażarki i lodówki, miksery, produkty i narzędzia do majsterkowania, produkty ogrodnicze, artykuły wyposażenia wnętrz i wiele innych. Sprzedawane są również gry i zabawki, produkty do pielęgnacji urody i ciała oraz wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące SFERIS

Historia SFERIS: informacje o SFERIS
Open

Historia Sferis rozpoczęła się w latach 90. wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Sferis stawia sobie za cel dostarczanie klientom szerokiego asortymentu produktów elektronicznych kilku marek. W 2007 roku Sferis został przejęty przez Action Group, dużą polską spółkę notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Obecnie Sferis działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów w głównych regionach kraju. Ponadto sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w SFERIS?
Open

Sferis sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Actina, Actis, Apple. Huawei, D-Link, Tefal, AMD, Brother, Canon, Armac, CyberPower, Delock, Dell, Eset, GLP, GoodRam, Intel, JBL, Linksys, Logitech, Netis, Msonic, Sapphire i wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SFERIS?
Open

Oszczędzanie w Sferis jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Sferis znajduje się sekcja "Promocje", w której klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje firmy Sferis. Ponadto, Sferis oferuje możliwość finansowania, dzięki czemu klienci mogą płacić w ratach.

Poznaj konkurencję SFERIS
Open

Sferis konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Max Electro, Media Markt, RTV Euro AGD.

Ekskluzywne korzyści SFERIS
Open

Sferis oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów elektronicznych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. W odróżnieniu od konkurencji, Sferis oferuje leasing, dzięki czemu klienci mogą wypożyczyć sprzęt techniczny.

Czy SFERIS będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Sferis oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez SFERIS
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Sferis ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o elektronikę, w Sferis znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Sferis ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.sferis.pl/

REKLAMA
REKLAMA