logo
REKLAMA

Najnowsze oferty SFERIS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SFERIS

Sferis to polska sieć sklepów detalicznych nastawionych na sprzedaż sprzętu AGD, RTV i artykułów gospodarstwa domowego. Sferis należy do grupy Action. Marka ma długą tradycję na polskim rynku i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych miejscowościach.

Często zadawane pytania dotyczące SFERIS

Historia SFERIS: informacje o SFERIS
close

Historia Sferis rozpoczęła się w latach 90. wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Sferis stawia sobie za cel dostarczanie klientom szerokiego asortymentu produktów elektronicznych kilku marek. W 2007 roku Sferis został przejęty przez Action Group, dużą polską spółkę notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Obecnie Sferis działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów w głównych regionach kraju. Ponadto sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w SFERIS?
close

Sferis sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Actina, Actis, Apple. Huawei, D-Link, Tefal, AMD, Brother, Canon, Armac, CyberPower, Delock, Dell, Eset, GLP, GoodRam, Intel, JBL, Linksys, Logitech, Netis, Msonic, Sapphire i wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SFERIS?
close

Oszczędzanie w Sferis jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Sferis znajduje się sekcja "Promocje", w której klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje firmy Sferis. Ponadto, Sferis oferuje możliwość finansowania, dzięki czemu klienci mogą płacić w ratach.

Czy SFERIS będzie miał oferty na Black Friday?
close

Sferis dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z niemożliwymi do przegapienia rabatami na wybrane produkty wiodących marek elektroniki.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Sferis prospekty do wymiany smartfona, tabletu lub notebooka, kupić smartwatch i uzyskać najtańsze ceny na inteligentne telewizory z technologią 4K o różnych calach.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na produkty elektroniczne sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się telewizory, telewizory Smart TV, radia, komputery, karty graficzne, notebooki, netbooki, MacBooki, monitory komputerowe, klawiatury dla graczy, aparaty fotograficzne, kamery wideo, telefony, smartfony, GoPro, drony, zestawy słuchawkowe Bluetooth, zestawy słuchawkowe dla graczy, inteligentne urządzenia itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Sferis, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty elektroniczne, z najnowszą technologią i najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów z elektroniką w kraju jak Sferis, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć wpadnięcia w oszustwa.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów z elektroniką w Polska.

Poznaj konkurencję SFERIS
close

Sferis konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Max Electro, Media Markt, RTV Euro AGD.

Ekskluzywne korzyści SFERIS
close

Sferis oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów elektronicznych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. W odróżnieniu od konkurencji, Sferis oferuje leasing, dzięki czemu klienci mogą wypożyczyć sprzęt techniczny.

Rabaty oferowane przez SFERIS
close

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Sferis ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o elektronikę, w Sferis znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Sferis ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.sferis.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.