REKLAMA

Najnowsze oferty SELGROS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SELGROS

Selgros to sieć sklepów cash and carry, która ma swoje oddziały w Europie. Należy do Coop, szwajcarskiej firmy zajmującej się artykułami spożywczymi i zaopatrzeniem. Sieć ta wyróżnia się jakością i obsługą, jaką zapewnia swoim klientom.

Czy SELGROS będzie miał oferty na Black Friday?

Selgros oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące SELGROS

Historia SELGROS: informacje o SELGROS
Open

Selgros to europejska sieć sklepów typu cash and carry. Ten format sklepu koncentruje się na zaopatrywaniu i obsłudze małych i średnich firm, które muszą kupować żywność i inne artykuły. Selgros został założony w 1989 roku przez Rewe Group i Otto Group, obie grupy posiadały po połowie udziałów w spółce. Ostatecznie Rewe prowadziło ją do 2011 roku, kiedy to firma przeszła w ręce Coop.

Pierwszy supermarket został otwarty w Polsce w 1997 roku. Obecnie w kraju działa 18 hipermarketów należących do sieci, zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Białymstoku, Bytomiu, Radomiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie oraz Siedlcach. Posiada również sklepy w Niemczech, Rumunii i Rosji. Selgros obsługuje głównie restauracje, firmy cateringowe i innych klientów branżowych. W planach jest otwarcie kolejnych sklepów w Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w SELGROS?
Open

Selgros oferuje różnorodne marki europejskie, a w szczególności polskie.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SELGROS?
Open

Selgros oferuje przystępne ceny i wiele zniżek, na przykład zniżki dla emerytów i zniżki z okazji urodzin posiadacza karty.

Poznaj konkurencję SELGROS
Open

Selgros konkuruje z innymi sklepami cash and carry oraz innymi hipermarketami. Obejmuje to marki takie jak Carrefour oraz inne krajowe i międzynarodowe sieci sklepów.

Ekskluzywne korzyści SELGROS
Open

  • Firma zapewnia bardzo szeroki wybór produktów, które można nabyć z rabatami.
  • Selgros świadczy usługi specjalne dla firm i klientów indywidualnych.
  • Klub Selgros zapewnia konsumentom dostęp do ekskluzywnych rabatów i korzyści.

Oferty mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu oraz od tego, czy posiadacz karty jest osobą fizyczną, czy przedstawicielem firmy.

Rabaty oferowane przez SELGROS
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i okazje od Selgros. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i artykułów dla Twojej firmy lub gospodarstwa domowego. Dowiedz się o najlepszych ofertach i uzyskaj potrzebne zaopatrzenie po najniższych możliwych cenach. Porównaj ceny, aby odkryć najlepsze oferty i nigdy nie przegap żadnej okazji, która może przynieść korzyści Twojej kieszeni. Wydawaj mądrze z Promocje 365 już dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.selgros.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.