logo

SELGROS gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w SELGROS gazetka

Selgros to sieć sklepów cash and carry, która ma swoje oddziały w Europie. Należy do Coop, szwajcarskiej firmy zajmującej się artykułami spożywczymi i zaopatrzeniem. Sieć ta wyróżnia się jakością i obsługą, jaką zapewnia swoim klientom.

Często zadawane pytania dotyczące SELGROS

Jak zaoszczędzić pieniądze w SELGROS?

Selgros oferuje przystępne ceny i wiele zniżek, na przykład zniżki dla emerytów i zniżki z okazji urodzin posiadacza karty.

Rabaty oferowane przez SELGROS

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i okazje od Selgros. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i artykułów dla Twojej firmy lub gospodarstwa domowego. Dowiedz się o najlepszych ofertach i uzyskaj potrzebne zaopatrzenie po najniższych możliwych cenach. Porównaj ceny, aby odkryć najlepsze oferty i nigdy nie przegap żadnej okazji, która może przynieść korzyści Twojej kieszeni. Wydawaj mądrze z Promocje 365 już dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.selgros.pl/

Historia SELGROS: informacje o SELGROS

Selgros to europejska sieć sklepów typu cash and carry. Ten format sklepu koncentruje się na zaopatrywaniu i obsłudze małych i średnich firm, które muszą kupować żywność i inne artykuły. Selgros został założony w 1989 roku przez Rewe Group i Otto Group, obie grupy posiadały po połowie udziałów w spółce. Ostatecznie Rewe prowadziło ją do 2011 roku, kiedy to firma przeszła w ręce Coop.

Pierwszy supermarket został otwarty w Polsce w 1997 roku. Obecnie w kraju działa 18 hipermarketów należących do sieci, zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Białymstoku, Bytomiu, Radomiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie oraz Siedlcach. Posiada również sklepy w Niemczech, Rumunii i Rosji. Selgros obsługuje głównie restauracje, firmy cateringowe i innych klientów branżowych. W planach jest otwarcie kolejnych sklepów w Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w SELGROS?

Selgros oferuje różnorodne marki europejskie, a w szczególności polskie.

Czy SELGROS będzie miał oferty na Black Friday?

Selgros dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Selgros broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Selgros, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Selgros, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję SELGROS

Selgros konkuruje z innymi sklepami cash and carry oraz innymi hipermarketami. Obejmuje to marki takie jak Carrefour oraz inne krajowe i międzynarodowe sieci sklepów.

Ekskluzywne korzyści SELGROS

  • Firma zapewnia bardzo szeroki wybór produktów, które można nabyć z rabatami.
  • Selgros świadczy usługi specjalne dla firm i klientów indywidualnych.
  • Klub Selgros zapewnia konsumentom dostęp do ekskluzywnych rabatów i korzyści.

Oferty mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu oraz od tego, czy posiadacz karty jest osobą fizyczną, czy przedstawicielem firmy.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w SELGROS.

Najlepsze oferty do zapisania w SELGROS

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym SELGROS. Supermarkety sklepów w Poland, w tym SELGROS i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.