REKLAMA

Oferty tygodnia SPECJAŁ

Najnowsze oferty SPECJAŁ
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z SPECJAŁ

Inne oferty Supermarkety

KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

pozostały 5 dni
Otwórz gazetkę
AUCHAN logo
Oferty AUCHAN

Oferty AUCHAN

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SPECJAŁ

Specjał to polska sieć supermarketów. Firma ma obecnie ponad 50 oddziałów w całym kraju.

Często zadawane pytania dotyczące SPECJAŁ

Historia SPECJAŁ: informacje o SPECJAŁ
Open

Spółka powstała w 1990 roku z inicjatywy właściciela i obecnego prezesa zarządu Krzysztofa Tokarza. W 1993 roku firma Specjał zaczęła współpracę z hurtowniami największych producentów na rynku spożywczym, co pozwoliło na rozwinięcie działalności i dalsze perspektywy. W 1996 roku Specjał uruchomił Agencję Ochrony Specjał, a w 1997 roku firma wygrała przetarg na zakup Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal. Dziś Specjał kontynuuje działalność w kraju z ponad 50 sklepami zlokalizowanymi w kluczowych miejscach w każdym województwie.

Jakie produkty mogę znaleźć w SPECJAŁ?
Open

W oddziałach Specjału i na stronie internetowej klienci mogą znaleźć szeroką gamę ponad 20 000 produktów, w tym artykuły spożywcze i nie tylko. Wśród produktów znajdują się między innymi warzywa i owoce, mięso i ryby, produkty mleczne, mrożonki, przekąski, napoje bezalkoholowe, wino, kosmetyki, urządzenia kuchenne, produkty dla niemowląt, artykuły higieniczne i dla zwierząt domowych.

Jakie marki mogę znaleźć w SPECJAŁ?
Open

Firma Specjał w swoich sklepach sprzedaje i prowadzi dystrybucję markowych produktów. Klienci mogą znaleźć wśród nich dobrze znane marki. Niektóre z nich są lokalne, inne o zasięgu międzynarodowym, m.in. Coca Cola, Nestlé, Bic, Milka, Heinz i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SPECJAŁ?
Open

W trakcie zakupów w sklepach Specjał natkniemy się na wiele możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Specjał nieustannie dba o to, aby klienci byli z dostępnych promocji. By znaleźć najlepsze ceny i promocje, zapoznaj się z aktualnymi ofertami tygodniowymi firmy, dostępnymi na jej stronie internetowej. Dzięki zniżkom oferowanym przez Specjał nie musisz się ograniczać. Oprócz tego klienci mogą również przystąpić do programu lojalnościowego firmy Specjał, aby uzyskać dostęp do Specjałnych voucherów i zniżek.

Poznaj konkurencję SPECJAŁ
Open

Głównymi konkurentami dla Specjału są inne sieci supermarketów działające w Polsce, takie jak Nasz Sklep, Frac, Prim Market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour, Stokrotka, Dino i Netto.

Ekskluzywne korzyści SPECJAŁ
Open

Klienci firmy Specjał mogą korzystać z wielu korzyści w trakcie zakupów. Zapisz się do newslettera Specjału i nie przegap ich wspaniałych promocji i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty i promocje na swoją skrzynkę odbiorczą.

Rabaty oferowane przez SPECJAŁ
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA