homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSPECJAŁ
REKLAMA

Najnowsze oferty SPECJAŁ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SPECJAŁ

Specjał to polska sieć supermarketów. Firma ma obecnie ponad 50 oddziałów w całym kraju.

Czy SPECJAŁ będzie miał oferty na Black Friday?

Specjał oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące SPECJAŁ

Historia SPECJAŁ: informacje o SPECJAŁ
Open

Spółka powstała w 1990 roku z inicjatywy właściciela i obecnego prezesa zarządu Krzysztofa Tokarza. W 1993 roku firma Specjał zaczęła współpracę z hurtowniami największych producentów na rynku spożywczym, co pozwoliło na rozwinięcie działalności i dalsze perspektywy. W 1996 roku Specjał uruchomił Agencję Ochrony Specjał, a w 1997 roku firma wygrała przetarg na zakup Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal. Dziś Specjał kontynuuje działalność w kraju z ponad 50 sklepami zlokalizowanymi w kluczowych miejscach w każdym województwie.

Jakie marki mogę znaleźć w SPECJAŁ?
Open

Firma Specjał w swoich sklepach sprzedaje i prowadzi dystrybucję markowych produktów. Klienci mogą znaleźć wśród nich dobrze znane marki. Niektóre z nich są lokalne, inne o zasięgu międzynarodowym, m.in. Coca Cola, Nestlé, Bic, Milka, Heinz i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SPECJAŁ?
Open

W trakcie zakupów w sklepach Specjał natkniemy się na wiele możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Specjał nieustannie dba o to, aby klienci byli z dostępnych promocji. By znaleźć najlepsze ceny i promocje, zapoznaj się z aktualnymi ofertami tygodniowymi firmy, dostępnymi na jej stronie internetowej. Dzięki zniżkom oferowanym przez Specjał nie musisz się ograniczać. Oprócz tego klienci mogą również przystąpić do programu lojalnościowego firmy Specjał, aby uzyskać dostęp do Specjałnych voucherów i zniżek.

Poznaj konkurencję SPECJAŁ
Open

Głównymi konkurentami dla Specjału są inne sieci supermarketów działające w Polsce, takie jak Nasz Sklep, Frac, Prim Market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour, Stokrotka, Dino i Netto.

Ekskluzywne korzyści SPECJAŁ
Open

Klienci firmy Specjał mogą korzystać z wielu korzyści w trakcie zakupów. Zapisz się do newslettera Specjału i nie przegap ich wspaniałych promocji i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty i promocje na swoją skrzynkę odbiorczą.

Rabaty oferowane przez SPECJAŁ
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.