logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSPECJAŁ

Najnowsze oferty SPECJAŁ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SPECJAŁ

Specjał to polska sieć supermarketów. Firma ma obecnie ponad 50 oddziałów w całym kraju.

Często zadawane pytania dotyczące SPECJAŁ

Jak zaoszczędzić pieniądze w SPECJAŁ?

W trakcie zakupów w sklepach Specjał natkniemy się na wiele możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Specjał nieustannie dba o to, aby klienci byli z dostępnych promocji. By znaleźć najlepsze ceny i promocje, zapoznaj się z aktualnymi ofertami tygodniowymi firmy, dostępnymi na jej stronie internetowej. Dzięki zniżkom oferowanym przez Specjał nie musisz się ograniczać. Oprócz tego klienci mogą również przystąpić do programu lojalnościowego firmy Specjał, aby uzyskać dostęp do Specjałnych voucherów i zniżek.

Rabaty oferowane przez SPECJAŁ

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia SPECJAŁ: informacje o SPECJAŁ

Spółka powstała w 1990 roku z inicjatywy właściciela i obecnego prezesa zarządu Krzysztofa Tokarza. W 1993 roku firma Specjał zaczęła współpracę z hurtowniami największych producentów na rynku spożywczym, co pozwoliło na rozwinięcie działalności i dalsze perspektywy. W 1996 roku Specjał uruchomił Agencję Ochrony Specjał, a w 1997 roku firma wygrała przetarg na zakup Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal. Dziś Specjał kontynuuje działalność w kraju z ponad 50 sklepami zlokalizowanymi w kluczowych miejscach w każdym województwie.

Jakie marki mogę znaleźć w SPECJAŁ?

Firma Specjał w swoich sklepach sprzedaje i prowadzi dystrybucję markowych produktów. Klienci mogą znaleźć wśród nich dobrze znane marki. Niektóre z nich są lokalne, inne o zasięgu międzynarodowym, m.in. Coca Cola, Nestlé, Bic, Milka, Heinz i wiele innych.

Czy SPECJAŁ będzie miał oferty na Black Friday?

Specjał dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Specjał broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Specjał, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Specjał, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję SPECJAŁ

Głównymi konkurentami dla Specjału są inne sieci supermarketów działające w Polsce, takie jak Nasz Sklep, Frac, Prim Market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour, Stokrotka, Dino i Netto.

Ekskluzywne korzyści SPECJAŁ

Klienci firmy Specjał mogą korzystać z wielu korzyści w trakcie zakupów. Zapisz się do newslettera Specjału i nie przegap ich wspaniałych promocji i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty i promocje na swoją skrzynkę odbiorczą.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w SPECJAŁ.

Najlepsze oferty do zapisania w SPECJAŁ

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym SPECJAŁ. Supermarkety sklepów w Poland, w tym SPECJAŁ i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.