logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSTOKROTKA
REKLAMA

Najnowsze oferty STOKROTKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w STOKROTKA

Stokrotka to polska sieć supermarketów z silnymi powiązaniami z Litwą. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Emperia zarządzanej przez Emperira Holding. To popularna sieć, która koncentruje się na zapewnieniu wielu możliwości oszczędzania

Stokrotka to polska sieć supermarketów z silnymi powiązaniami z Litwą. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Emperia zarządzanej przez Emperira Holding. To popularna sieć, która koncentruje się na zapewnieniu wielu możliwości oszczędzania

Często zadawane pytania dotyczące STOKROTKA

Jak zaoszczędzić pieniądze w STOKROTKA?

Stokrotka oferuje przystępne ceny i szeroką gamę produktów. Oferuje własne marki po niższych kosztach i jest określany jako sieć, w której rodzina może robić zakupy bez nadmiernych wydatków.

Rabaty oferowane przez STOKROTKA

Promocje 365 daje Ci najlepsze rabaty i możliwości Stokrotka. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i znajdź wszystko, czego potrzebujesz dla swojej rodziny i domu. Zobacz, jakie oferty są prezentowane w najbliższym sklepie i porównaj ceny z konkurencją. Rób zakupy bez nadmiernych wydatków i korzystaj z niedrogich produktów, które możesz znaleźć w tym sklepie. Dzięki Promocje 365 możesz zoptymalizować zakupy i upewnić się, że otrzymujesz maksymalną wartość za swoje pieniądze. Zacznij oszczędzać od razu dzięki Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://stokrotka.pl/

Historia STOKROTKA: informacje o STOKROTKA

Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie. Swój pierwszy sklep otworzył w 1996 roku niedaleko tego polskiego miasta w Łęcznej. Na początku była to mała firma rodzinna, która szybko zaczęła się rozwijać. Oryginalna nazwa Eden została zmieniona na obecną w 2000 roku. Obecnie Stokrotka prowadzi ponad 600 supermarketów i zatrudnia 7500 osób. Jest własnością grup litewskich. Firma posiada własną sieć logistyczną, która zaopatruje swój sklep w kilka magazynów i flotę samochodową. Stokrotka została przejęta w 2017 roku przez Maxima Group. Stokrotka uruchomiła sklep internetowy w modelu Click & Collect w 2020 roku.

Jakie marki mogę znaleźć w STOKROTKA?

Stokrotka oferuje różnorodne międzynarodowe i polskie marki, koncentrując się na przystępności cenowej dla polskich rodzin. Sklep oferuje również marki własne.

Czy STOKROTKA będzie miał oferty na Black Friday?

Stokrotka dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Stokrotka broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Stokrotka, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Stokrotka, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję STOKROTKA

Stokrotka konkuruje z innymi sieciami supermarketów, szczególnie z tymi, które oferują przecenione artykuły i podobne marki, np. Lidl, Aldi, Biedronka.

Ekskluzywne korzyści STOKROTKA

• Firma zapewnia szeroki wybór produktów, w tym niektóre pod własnymi markami. • Stokrotka dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pełne przeżycie całej rodzinie. • Stokrotka oferuje różne loterie i konkursy z efektywnymi nagrodami.

Oferty te mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu, a także pory roku.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.