homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSTOKROTKA
REKLAMA

Najnowsze oferty STOKROTKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w STOKROTKA

Stokrotka to polska sieć supermarketów z silnymi powiązaniami z Litwą. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Emperia zarządzanej przez Emperira Holding. To popularna sieć, która koncentruje się na zapewnieniu wielu możliwości oszczędzania.

Jakie produkty mogę znaleźć w STOKROTKA?

Firma dostarcza różnorodne produkty. Skupia się na podstawach gospodarstwa domowego i żywności, oferując szeroki wybór artykułów w niskiej cenie. Są tam świeże owoce i warzywa, przekąski, mięso, napoje, nabiał i nie tylko.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące STOKROTKA

Historia STOKROTKA: informacje o STOKROTKA
Open

Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie. Swój pierwszy sklep otworzył w 1996 roku niedaleko tego polskiego miasta w Łęcznej. Na początku była to mała firma rodzinna, która szybko zaczęła się rozwijać. Oryginalna nazwa Eden została zmieniona na obecną w 2000 roku. Obecnie Stokrotka prowadzi ponad 600 supermarketów i zatrudnia 7500 osób. Jest własnością grup litewskich. Firma posiada własną sieć logistyczną, która zaopatruje swój sklep w kilka magazynów i flotę samochodową. Stokrotka została przejęta w 2017 roku przez Maxima Group. Stokrotka uruchomiła sklep internetowy w modelu Click & Collect w 2020 roku.

Jakie marki mogę znaleźć w STOKROTKA?
Open

Stokrotka oferuje różnorodne międzynarodowe i polskie marki, koncentrując się na przystępności cenowej dla polskich rodzin. Sklep oferuje również marki własne.

Jak zaoszczędzić pieniądze w STOKROTKA?
Open

Stokrotka oferuje przystępne ceny i szeroką gamę produktów. Oferuje własne marki po niższych kosztach i jest określany jako sieć, w której rodzina może robić zakupy bez nadmiernych wydatków.

Poznaj konkurencję STOKROTKA
Open

Stokrotka konkuruje z innymi sieciami supermarketów, szczególnie z tymi, które oferują przecenione artykuły i podobne marki, np. Lidl, Aldi, Biedronka.

Ekskluzywne korzyści STOKROTKA
Open

• Firma zapewnia szeroki wybór produktów, w tym niektóre pod własnymi markami. • Stokrotka dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pełne przeżycie całej rodzinie. • Stokrotka oferuje różne loterie i konkursy z efektywnymi nagrodami.

Oferty te mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu, a także pory roku.

Czy STOKROTKA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Stokrotka oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez STOKROTKA
Open

Promocje 365 daje Ci najlepsze rabaty i możliwości Stokrotka. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i znajdź wszystko, czego potrzebujesz dla swojej rodziny i domu. Zobacz, jakie oferty są prezentowane w najbliższym sklepie i porównaj ceny z konkurencją. Rób zakupy bez nadmiernych wydatków i korzystaj z niedrogich produktów, które możesz znaleźć w tym sklepie. Dzięki Promocje 365 możesz zoptymalizować zakupy i upewnić się, że otrzymujesz maksymalną wartość za swoje pieniądze. Zacznij oszczędzać od razu dzięki Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://stokrotka.pl/

REKLAMA
REKLAMA