logo
REKLAMA

Najnowsze oferty NEONET

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w NEONET

Neonet to polska sieć sklepów, której działalność koncentruje się na sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego i produktów elektronicznych. Neonet, o długiej historii na rynku, działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące NEONET

Jak zaoszczędzić pieniądze w NEONET?

Oszczędzanie pieniędzy w Neonet jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Neonet klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje w Neonet. Zapisując się do Newslettera można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez NEONET

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Neonet ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz elektroniki, w Neonet znajdziesz największy wybór produktów. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Neonet ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.neonet.pl/

Historia NEONET: informacje o NEONET

Historia Neonet sięga 2003 roku, kiedy to Marek Majewski założył firmę i otworzył pierwszy sklep w Polsce. Od początku istnienia Neonet stawiał sobie za cel oferowanie klientom szerokiego asortymentu produktów elektronicznych wielu marek. Szybki rozwój firmy Neonet doprowadził do rozszerzenia działalności na całą Polskę poprzez otwarcie dużej liczby sklepów.

Obecnie Neonet posiada w Polsce ponad 340 sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach kraju. Neonet sprzedaje również swoje produkty za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w NEONET?

Neonet sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Toshiba, TCL, Sharp, Xiaomi, Philips, Nokia, Hyundai, Samsung, Kiano, Lenco, Vivax, Blaupunkt, Opticum, Aiwa, Sencor, Prido, Baseus, Arkas, Garett, Jabra, Roadstar, Sony, Qvant, Sam Cook, Midea, Pinnacle, Haier, Ravanson, Polar, Electrolux, Whirlpool, Candy, Radomet.

Czy NEONET będzie miał oferty na Black Friday?

Neonet dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z niemożliwymi do przegapienia rabatami na wybrane produkty wiodących marek elektroniki.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Neonet prospekty do wymiany smartfona, tabletu lub notebooka, kupić smartwatch i uzyskać najtańsze ceny na inteligentne telewizory z technologią 4K o różnych calach.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na produkty elektroniczne sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się telewizory, telewizory Smart TV, radia, komputery, karty graficzne, notebooki, netbooki, MacBooki, monitory komputerowe, klawiatury dla graczy, aparaty fotograficzne, kamery wideo, telefony, smartfony, GoPro, drony, zestawy słuchawkowe Bluetooth, zestawy słuchawkowe dla graczy, inteligentne urządzenia itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Neonet, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty elektroniczne, z najnowszą technologią i najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów z elektroniką w kraju jak Neonet, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć wpadnięcia w oszustwa.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów z elektroniką w Polska.

Poznaj konkurencję NEONET

Neonet konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Media Markt, Max Elektro.

Ekskluzywne korzyści NEONET

Neonet oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów elektronicznych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać ich bezpłatną dostawę. Neonet przywiązuje dużą wagę do ochrony środowiska i prowadzi program recyklingu.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.