logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorBODZIO

BODZIO gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w BODZIO gazetka

Bodzio jest polską firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki długiej historii na rynku, Bodzio posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski, a wszystkie z nich są własnością firmy i są przez nią bezpośrednio prowadzone.

Często zadawane pytania dotyczące BODZIO

Jak zaoszczędzić pieniądze w BODZIO?

Oszczędzanie pieniędzy w Bodzio jest bardzo proste dzięki ofertom i promocjom publikowanym na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Bodzio znajduje się sekcja "Wyprzedaże", w której klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze zniżki i promocje Bodzio. Zapisując się do Newslettera można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez BODZIO

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Bodzio ma dla Ciebie w Polsce. Największy wybór mebli i najwyższą jakość znajdziesz w jednym miejscu, w Bodzio. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Bodzio ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.bodzio.pl/pl/

Historia BODZIO: informacje o BODZIO

Historia firmy Bodzio rozpoczęła się w 1985 roku wraz z założeniem firmy w Polsce przez Bogdana Szewczyka. Od początku istnienia celem firmy Bodzio było dostarczanie klientom wysokiej jakości mebli, co doprowadziło ją na szczyt rankingu najbardziej cenionych polskich marek. Siedziba firmy Bodzio mieści się w Goszczu.

Obecnie Bodzio posiada w Polsce 320 sklepów firmowych rozmieszczonych w głównych regionach kraju i zatrudnia ponad 2200 osób.

Jakie marki mogę znaleźć w BODZIO?

Bodzio jest producentem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy BODZIO będzie miał oferty na Black Friday?

Bodzio dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Bodzio broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Bodzio, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Bodzio, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję BODZIO

Bodzio konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Beliani, Duxiana, Black Red White, Agata.

Ekskluzywne korzyści BODZIO

Bodzio oferuje swoim klientom szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Na stronie internetowej Bodzio znajduje się planer 3D, dzięki któremu klienci mogą zaplanować umeblowanie i wystrój swoich pomieszczeń. Bodzio oferuje profesjonalne doradztwo i ekskluzywną obsługę klienta.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w BODZIO.

Najlepsze oferty do zapisania w BODZIO

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Meble? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 40 sklepów w Meble, w tym BODZIO. Meble sklepów w Poland, w tym BODZIO i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.