homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorFACHOWIEC
REKLAMA

Najnowsze oferty FACHOWIEC

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w FACHOWIEC

Fachowiec to polska sieć sklepów specjalizująca się w sprzedaży drzwi, podłóg i produktów wyposażenia wnętrz. Firma prowadzi ponad 15 salonów i punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całej Polski. Fachowiec posiada obecnie trzy siedziby zlokalizowane w Poznaniu, Warszawie i Częstochowie.

Jakie produkty mogę znaleźć w FACHOWIEC?

Firma oferuje szeroką gamę produktów wewnętrznych i zewnętrznych do domu. Niektóre z tych produktów to panele podłogowe, podłogi winylowe LVT, podłogi drewniane, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, panele ścienne PVC, panele ścienne MDF, akcesoria, listwy przypodłogowe, listwy boczne, podkłady, klamki, chemia, środki pielęgnacyjne, wśród wielu innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące FACHOWIEC

Historia FACHOWIEC: informacje o FACHOWIEC
Open

Historia Grupy Fachowiec sięga 2003 roku w Polsce. Pod nazwą Fachowiec zrzesza ogólnopolską sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz. Przez kolejne lata Fachowiec stale się rozwijał i poszerzał swoją działalność na terenie całego kraju. Fachowiec, we współpracy ze swoimi dostawcami, kreuje również trendy we wzornictwie, wyznaczając tym samym nowe kierunki rozwoju branży. Dziś Fachowiec stał się jedną z największych sieci handlowych oferujących podłogi laminowane, winylowe i drewniane, a także drzwi i inne elementy wykończeniowe. Firma jest istotną obecnością w branży i tworzy kilkaset miejsc pracy na polskim rynku.

Jakie marki mogę znaleźć w FACHOWIEC?
Open

Fachowiec sprzedaje i dystrybuuje produkty pod własnymi markami własnymi. Oprócz tego firma komercjalizuje również inne produkty markowe, takie jak Gerda, Podklad, VDS, Swiss Krono, Bautec, Korner, Vox, Xpro, Gamet i inne.

Jak zaoszczędzić pieniądze w FACHOWIEC?
Open

Z Fachowcem klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Fachowiec stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Fachowca dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Klienci mogą zaoszczędzić do 20% zniżki na wybranych przedmiotach.

Poznaj konkurencję FACHOWIEC
Open

Fachowiec konkuruje głównie z innymi podobnymi sprzedawcami i firmami działającymi również w regionie, takimi jak DDD, ArtCore, ABC House, Komfort, Bel-Pol, Castorama, Łąccy i ABLER.

Ekskluzywne korzyści FACHOWIEC
Open

Klienci Fachowca mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści. Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa, sprzedaży produktów, próbek materiałów, a także transportu i montażu dla swoich produktów. Zapoznaj się z szeroką ofertą usług, a przekonasz się, że remont z Fachowcem może być łatwy i przyjemny.

Czy FACHOWIEC będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Fachowiec oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez FACHOWIEC
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA