logo
REKLAMA

Najnowsze oferty MOKPOL

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MOKPOL

Mokpol to polska spółdzielnia spożywców, która specjalizuje się w sprzedaży wielu produktów zaspokajających wszystkie potrzeby swoich klientów.

Często zadawane pytania dotyczące MOKPOL

Historia MOKPOL: informacje o MOKPOL
close

Historia Mokpolu sięga roku 1933, kiedy to w Warszawie powstała spółdzielnia spożywców o nazwie Mokotowianka. Początkowo sieć liczyła 6 sklepów i zatrudniała 21 pracowników, ale z czasem ich liczba rosła. Jednak w połowie historii, po upadku Powstania Warszawskiego, firma zniknęła, a następnie odrodziła się na nowo.

Później, w 1990 r., zmieniono nazwę na Mokpol, pod którą firma działa do dziś. Obecnie sieć ta zatrudnia łącznie 240 pracowników i posiada 17 sklepów na Mokotowie, Ursynowie, Ursusie, Pradze Północ i 2 w Piastowie. Większość z tych sklepów to średnie i duże sklepy spożywcze, a na Ursynowie znajduje się duży sklep "Megasam".

Jakie marki mogę znaleźć w MOKPOL?
close

Mokpol współpracuje z wieloma różnymi markami. Wśród nich klienci mogą znaleźć między innymi: Naturek, Serek, Valbon, Magnum, Hortex, Lisner, Kucharek, Nestle, Wedel, Wawel, Nescafe, Coca Cola, Lipton, Regina, Mola, Chipsy i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MOKPOL?
close

W Mokpolu można zaoszczędzić, korzystając ze wszystkich ofert i promocji, które firma ogłasza poprzez katalog, w którym znajdują się super ceny na wybrane produkty. Dodatkowo, w dziale "Wyprzedaże" można znaleźć ciekawe rabaty. Poza tym firma proponuje program lojalnościowy, który oferuje ważne korzyści.

Czy MOKPOL będzie miał oferty na Black Friday?
close

Mokpol dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Mokpol broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Mokpol, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Mokpol, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję MOKPOL
close

Głównymi konkurentami Mokpolu w Polsce są Lidl, Kaufland, Api Market, Aldi i inni.

Ekskluzywne korzyści MOKPOL
close

Mokpol to świetne miejsce, gdzie można dostać wszystko, czego się potrzebuje - od artykułów spożywczych po środki czystości. Firma dba o to, by oferować najlepszą jakość i szeroki wybór marek, aby zakupy były wygodne. Poza tym ma wiele korzyści dla Twojej kieszeni.

Rabaty oferowane przez MOKPOL
close

Promocje 365 ma dla Ciebie najlepsze zniżki i booklety do Mokpolu. Odkryj najnowsze oferty, jakie ma dla Ciebie ten sklep i wybierz najlepszą opcję dla siebie i swojego portfela. Niezależnie od tego, czy kupujesz artykuły spożywcze, czy też produkty do sprzątania domu, Mokpol ma dla Ciebie wszystko. Nie czekaj dłużej i już teraz skorzystaj ze wszystkich promocji, jakie ma dla Ciebie ta sieć sklepów.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://mokpol.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.