REKLAMA

Najnowsze oferty MOKPOL

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MOKPOL

Mokpol to polska spółdzielnia spożywców, która specjalizuje się w sprzedaży wielu produktów zaspokajających wszystkie potrzeby swoich klientów.

Czy MOKPOL będzie miał oferty na Black Friday?

Mokpol oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące MOKPOL

Historia MOKPOL: informacje o MOKPOL
Open

Historia Mokpolu sięga roku 1933, kiedy to w Warszawie powstała spółdzielnia spożywców o nazwie Mokotowianka. Początkowo sieć liczyła 6 sklepów i zatrudniała 21 pracowników, ale z czasem ich liczba rosła. Jednak w połowie historii, po upadku Powstania Warszawskiego, firma zniknęła, a następnie odrodziła się na nowo.

Później, w 1990 r., zmieniono nazwę na Mokpol, pod którą firma działa do dziś. Obecnie sieć ta zatrudnia łącznie 240 pracowników i posiada 17 sklepów na Mokotowie, Ursynowie, Ursusie, Pradze Północ i 2 w Piastowie. Większość z tych sklepów to średnie i duże sklepy spożywcze, a na Ursynowie znajduje się duży sklep "Megasam".

Jakie marki mogę znaleźć w MOKPOL?
Open

Mokpol współpracuje z wieloma różnymi markami. Wśród nich klienci mogą znaleźć między innymi: Naturek, Serek, Valbon, Magnum, Hortex, Lisner, Kucharek, Nestle, Wedel, Wawel, Nescafe, Coca Cola, Lipton, Regina, Mola, Chipsy i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MOKPOL?
Open

W Mokpolu można zaoszczędzić, korzystając ze wszystkich ofert i promocji, które firma ogłasza poprzez katalog, w którym znajdują się super ceny na wybrane produkty. Dodatkowo, w dziale "Wyprzedaże" można znaleźć ciekawe rabaty. Poza tym firma proponuje program lojalnościowy, który oferuje ważne korzyści.

Poznaj konkurencję MOKPOL
Open

Głównymi konkurentami Mokpolu w Polsce są Lidl, Kaufland, Api Market, Aldi i inni.

Ekskluzywne korzyści MOKPOL
Open

Mokpol to świetne miejsce, gdzie można dostać wszystko, czego się potrzebuje - od artykułów spożywczych po środki czystości. Firma dba o to, by oferować najlepszą jakość i szeroki wybór marek, aby zakupy były wygodne. Poza tym ma wiele korzyści dla Twojej kieszeni.

Rabaty oferowane przez MOKPOL
Open

Promocje 365 ma dla Ciebie najlepsze zniżki i booklety do Mokpolu. Odkryj najnowsze oferty, jakie ma dla Ciebie ten sklep i wybierz najlepszą opcję dla siebie i swojego portfela. Niezależnie od tego, czy kupujesz artykuły spożywcze, czy też produkty do sprzątania domu, Mokpol ma dla Ciebie wszystko. Nie czekaj dłużej i już teraz skorzystaj ze wszystkich promocji, jakie ma dla Ciebie ta sieć sklepów.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://mokpol.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.