homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorBLACK RED WHITE
REKLAMA

Najnowsze oferty BLACK RED WHITE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BLACK RED WHITE

Black Red White to polska sieć sklepów zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki długiej historii na rynku, Black Red White posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski. Główna siedziba firmy znajduje się w Biłgoraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w BLACK RED WHITE?

W Black Red White klienci mogą znaleźć szeroką gamę mebli do domu, takich jak szafy, komody, łóżka, biurka, półki, akcesoria meblowe, meble do salonu, fotele, sofy, łóżka tapicerowane, pufy, meble kuchenne, lustra, donice i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące BLACK RED WHITE

Historia BLACK RED WHITE: informacje o BLACK RED WHITE
Open

Historia Black Red White rozpoczęła się w 1991 roku wraz z założeniem firmy w Polsce przez Tadeusza Chmiela. Początkowo Black Red White założyło swoją fabrykę na terenie dawnego Państwowego Ośrodka Maszynowego (POM), który był skupiskiem przedsiębiorstw państwowych.

W kolejnych latach nastąpił intensywny rozwój firmy, spowodowany dużym popytem na meble w tamtych latach. Produkty Black Red White docierały do innych krajów i obecnie eksportowane są na Ukrainę, do Stanów Zjednoczonych i czterdziestu innych krajów na całym świecie.

Obecnie Black Red White posiada w Polsce trzynaście hurtowni i magazynów regionalnych rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w BLACK RED WHITE?
Open

Black Red White jest producentem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, w związku z czym sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w BLACK RED WHITE?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Black Red White jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Black Red White znajduje się sekcja "Wyprzedaż", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Black Red White. Często organizowane są również nocne promocje z ważnymi zniżkami na duży wybór produktów.

Poznaj konkurencję BLACK RED WHITE
Open

Black Red White konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Agata, IKEA.

Ekskluzywne korzyści BLACK RED WHITE
Open

Black Red White oferuje swoim klientom szeroką gamę wysokiej jakości mebli w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu lub odebrać w najbliższym sklepie. Black Red White umożliwia zwroty w przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami.

Czy BLACK RED WHITE będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Black Red White oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez BLACK RED WHITE
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Black Red White ma dla Ciebie w Polsce. Najbardziej wyszukane meble i najwyższej jakości, znajdziesz w Black Red White. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Black Red White.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.brw.pl/

REKLAMA
REKLAMA