logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorBLACK RED WHITE
REKLAMA

Najnowsze oferty BLACK RED WHITE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BLACK RED WHITE

Black Red White to polska sieć sklepów zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki długiej historii na rynku, Black Red White posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski. Główna siedziba firmy znajduje się w Biłgoraju.

Często zadawane pytania dotyczące BLACK RED WHITE

Jak zaoszczędzić pieniądze w BLACK RED WHITE?

Oszczędzanie pieniędzy w Black Red White jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Black Red White znajduje się sekcja "Wyprzedaż", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Black Red White. Często organizowane są również nocne promocje z ważnymi zniżkami na duży wybór produktów.

Rabaty oferowane przez BLACK RED WHITE

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Black Red White ma dla Ciebie w Polsce. Najbardziej wyszukane meble i najwyższej jakości, znajdziesz w Black Red White. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Black Red White.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.brw.pl/

Historia BLACK RED WHITE: informacje o BLACK RED WHITE

Historia Black Red White rozpoczęła się w 1991 roku wraz z założeniem firmy w Polsce przez Tadeusza Chmiela. Początkowo Black Red White założyło swoją fabrykę na terenie dawnego Państwowego Ośrodka Maszynowego (POM), który był skupiskiem przedsiębiorstw państwowych.

W kolejnych latach nastąpił intensywny rozwój firmy, spowodowany dużym popytem na meble w tamtych latach. Produkty Black Red White docierały do innych krajów i obecnie eksportowane są na Ukrainę, do Stanów Zjednoczonych i czterdziestu innych krajów na całym świecie.

Obecnie Black Red White posiada w Polsce trzynaście hurtowni i magazynów regionalnych rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w BLACK RED WHITE?

Black Red White jest producentem mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, w związku z czym sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy BLACK RED WHITE będzie miał oferty na Black Friday?

Black Red White dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Black Red White broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Black Red White, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Black Red White, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję BLACK RED WHITE

Black Red White konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Agata, IKEA.

Ekskluzywne korzyści BLACK RED WHITE

Black Red White oferuje swoim klientom szeroką gamę wysokiej jakości mebli w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu lub odebrać w najbliższym sklepie. Black Red White umożliwia zwroty w przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.