logo
REKLAMA

Najnowsze oferty FRAC

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w FRAC

Frac to sieć sklepów supermarketowych z siedzibą w Polsce. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Rzeszowie. Supermarket zatrudnia ponad 50 osób w ponad 20 punktach sprzedaży Frac.

Często zadawane pytania dotyczące FRAC

Historia FRAC: informacje o FRAC
close

Sieć supermarketów została założona po raz pierwszy w 1994 roku w Polsce. Firma Frac pochodzi z Podkarpacia i od samego początku jej głównym celem było dostarczanie produktów najwyższej jakości i świeżości w sklepach z przyjazną atmosferą i profesjonalną obsługą. Przez kolejne lata firma z wielkim sukcesem kontynuowała rozwój i ekspansję na terenie całej Polski. Obecnie sieć posiada 23 sklepy zlokalizowane na terenie województwa podkarpackiego i mazowieckiego.

Jakie marki mogę znaleźć w FRAC?
close

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Niektóre z tych marek to lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Coca Cola, Nestlé, Bic, Kotlin, Goliard, Tyskie, Primo, Tchibo, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w FRAC?
close

Klienci mogą oszczędzać z Frac na wiele sposobów. Frac stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Frac dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Ponadto, klienci mogą zaoszczędzić do 57% zniżki na wybrane przedmioty.

Czy FRAC będzie miał oferty na Black Friday?
close

Frac dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Frac broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Frac, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Frac, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję FRAC
close

Do głównych konkurentów Frac należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedonka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści FRAC
close

Klienci Frac mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Nie zapomnij, że możesz również uzyskać dostęp do usług zamówień mobilnych i łatwo uzyskać i zapłacić za swoje artykuły spożywcze za pomocą telefonu komórkowego. Możesz również pobrać aplikację mobilną Frac i cieszyć się nowymi ekskluzywnymi zniżkami i ofertami.

Rabaty oferowane przez FRAC
close

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.