REKLAMA

Najnowsze oferty CHORTEN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CHORTEN

Chorten to polska sieć supermarketów. Firma prowadzi ponad 2 tysiące sklepów rozsianych po całym kraju. Siedziba główna Chortenu znajduje się w Porosłach.

Czy CHORTEN będzie miał oferty na Black Friday?

Chorten oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące CHORTEN

Historia CHORTEN: informacje o CHORTEN
Open

Historia firmy sięga 2009 roku, kiedy to 13 właścicieli 20 sklepów spożywczych z Podlasia utworzyło Grupę Chorten. Współpraca i konsolidacja pozwoliła na konkurowanie z zagranicznymi sieciami handlowymi oraz osiągnięcie efektu skali przy podpisywaniu umów z producentami i dystrybutorami. Wkrótce, w 2010 roku, do Grupy Chorten dołączyły niezrzeszone sklepy partnerskie z województwa podlaskiego i powiększyła się ona o 20 placówek handlowych. W grudniu 2011 roku liczba sklepów w Grupie Chorten przekroczyła 100. Na koniec roku Chorten miał już 105 partnerów handlowych. W kolejnych latach Chorten rozwił się w całym regionie. Dziś Chorten stał się dobrze znany w całej Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w CHORTEN?
Open

Chorten oferuje wysokiej jakości produkty znanych marek spożywczych. Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Niektóre z tych marek to między innymi Coca Cola, Nestlé, Lays, Bic, Milka, Kucharek, Haribo i Heinz. Ponadto firma sprzedaje również produkty pod własną marką "Z Podlaskiej Spiżarni".

Jak zaoszczędzić pieniądze w CHORTEN?
Open

Z Chorten klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Chorten stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Chorten dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Przejrzyj ich sekcję sprzedaży na stronie internetowej Chorten, aby znaleźć ich produkty o najniższych cenach.

Poznaj konkurencję CHORTEN
Open

Do głównych konkurentów Chortenu należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści CHORTEN
Open

Klienci Chorten mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Rabaty oferowane przez CHORTEN
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.