logo

Najnowsze oferty CHORTEN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CHORTEN

Chorten to polska sieć supermarketów. Firma prowadzi ponad 2 tysiące sklepów rozsianych po całym kraju. Siedziba główna Chortenu znajduje się w Porosłach.

Często zadawane pytania dotyczące CHORTEN

Jak zaoszczędzić pieniądze w CHORTEN?

Z Chorten klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Chorten stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Chorten dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Przejrzyj ich sekcję sprzedaży na stronie internetowej Chorten, aby znaleźć ich produkty o najniższych cenach.

Rabaty oferowane przez CHORTEN

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia CHORTEN: informacje o CHORTEN

Historia firmy sięga 2009 roku, kiedy to 13 właścicieli 20 sklepów spożywczych z Podlasia utworzyło Grupę Chorten. Współpraca i konsolidacja pozwoliła na konkurowanie z zagranicznymi sieciami handlowymi oraz osiągnięcie efektu skali przy podpisywaniu umów z producentami i dystrybutorami. Wkrótce, w 2010 roku, do Grupy Chorten dołączyły niezrzeszone sklepy partnerskie z województwa podlaskiego i powiększyła się ona o 20 placówek handlowych. W grudniu 2011 roku liczba sklepów w Grupie Chorten przekroczyła 100. Na koniec roku Chorten miał już 105 partnerów handlowych. W kolejnych latach Chorten rozwił się w całym regionie. Dziś Chorten stał się dobrze znany w całej Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w CHORTEN?

Chorten oferuje wysokiej jakości produkty znanych marek spożywczych. Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Niektóre z tych marek to między innymi Coca Cola, Nestlé, Lays, Bic, Milka, Kucharek, Haribo i Heinz. Ponadto firma sprzedaje również produkty pod własną marką "Z Podlaskiej Spiżarni".

Czy CHORTEN będzie miał oferty na Black Friday?

Chorten dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Chorten broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Chorten, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Chorten, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję CHORTEN

Do głównych konkurentów Chortenu należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści CHORTEN

Klienci Chorten mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w CHORTEN.

Najlepsze oferty do zapisania w CHORTEN

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym CHORTEN. Supermarkety sklepów w Poland, w tym CHORTEN i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.