REKLAMA

Oferty tygodnia GRAM MARKET

Najnowsze oferty GRAM MARKET
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z GRAM MARKET

Inne oferty Supermarkety

BIEDRONKA logo
Oferty BIEDRONKA

Oferty BIEDRONKA

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

Wygasa jutro
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w GRAM MARKET

Gram market to sieć supermarketów z siedzibą w Polsce. Firma prowadzi ponad 20 placówek zlokalizowanych na terenie całego regionu. Siedziba firmy Gram market znajduje się obecnie w Płocku.

Często zadawane pytania dotyczące GRAM MARKET

Historia GRAM MARKET: informacje o GRAM MARKET
Open

Pierwsza placówka z logo Gram market powstała w 2001 roku w Ciechanowie. Przez ponad 20 lat istnienia sieć zyskała szerokie grono zadowolonych klientów. Dziś Gram market to nowoczesna i sprawnie działająca sieć placówek zlokalizowanych głównie na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Obecnie Gram jest stabilną i intensywnie rozwijającą się firmą, współpracującą zarówno z lokalnymi, jak i krajowymi producentami i dostawcami w zakresie zaopatrzenia w produkty świeże.

Jakie produkty mogę znaleźć w GRAM MARKET?
Open

W oddziałach Gram market oraz na stronie internetowej klienci mogą znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych i niespożywczych. Wśród nich znajdują się między innymi: mięso i ryby, nabiał, mrożonki, przekąski, napoje bezalkoholowe, wina, kosmetyki, artykuły higieniczne oraz artykuły dla zwierząt. W sklepach marketu Gram można kupić świeże owoce i warzywa dostarczane bezpośrednio od producentów i rolników.

Jakie marki mogę znaleźć w GRAM MARKET?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Wśród nich są lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Coca Cola, Nestlé, Bic, Tchibo, Milka i Heinz.

Jak zaoszczędzić pieniądze w GRAM MARKET?
Open

W Gram market klienci mogą zaoszczędzić pieniądze na wiele sposobów. Gram market stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Gram market dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć dla siebie najlepsze ceny i oferty sprzedaży. Każdy z oddziałów Gram market dba o wysoką jakość, świeżość i dobrą cenę wszystkich produktów. Klienci mogą pobrać aplikację mobilną Gram market i zeskanować kod z aplikacji lub wpisać swój numer telefonu, aby zacząć zbierać punkty na kolejne zakupy.

Poznaj konkurencję GRAM MARKET
Open

Głównymi konkurentami Gram market są inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści GRAM MARKET
Open

Klienci Gram marketu mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo możesz sprawdzić, czy w Twoim mieście znajduje się już sklep Gram market. Mapa z dokładnym adresem znajduje się na ich stronie internetowej.

Rabaty oferowane przez GRAM MARKET
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA