logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorBONAMI
REKLAMA

Najnowsze oferty BONAMI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BONAMI

Bonami to czeski sklep internetowy skoncentrowany na sprzedaży mebli, wyposażenia domu i akcesoriów modowych. Firma ma siedzibę w Pradze, w Czechach i jest popularna w innych krajach europejskich, w tym w Polsce. Bonami posiada w Polsce wyłącznie sklep internetowy.

Często zadawane pytania dotyczące BONAMI

Jak zaoszczędzić pieniądze w BONAMI?

Oszczędzanie w Bonami jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Na stronie sklepu internetowego Bonami znajduje się dział "Wyprzedaże", gdzie klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Bonami. Dla nowych użytkowników Bonami rozdaje darmowe kupony rabatowe.

Rabaty oferowane przez BONAMI

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Bonami ma dla Ciebie w Polsce. Największa różnorodność produktów, znajdziesz je w Bonami. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Bonami ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.bonami.pl/

Historia BONAMI: informacje o BONAMI

Historia Bonami sięga 2012 roku wraz z założeniem firmy i uruchomieniem wersji beta sklepu internetowego w Czechach. 1 stycznia 2013 roku uruchomiono oficjalną wersję platformy e-commerce. W kolejnych latach Bonami doświadczyło silnego procesu ekspansji i stało się sklepem internetowym o wysokiej reputacji na rynku Europy Wschodniej. Bonami uruchomiło strony internetowe w wielu krajach europejskich.

W Polsce Bonami pojawiło się w 2014 roku wraz z otwarciem swojego sklepu internetowego. Obecnie Bonami sprzedaje swoje produkty w Polsce poprzez swój ekskluzywny sklep internetowy.

Jakie marki mogę znaleźć w BONAMI?

Bonami sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m in Actona, Addis, Adeko, All Design, Anna Luchini, Antic Line, Apolena, Bimago, Balvi, Bambum, Beacon, Benlemi, Blomus, Boltze, Domopak, Dr. Oetker, Dekrnik, Frends, Fovere, Forsberg, Floorita, G-Bork, Joseph Joseph, Keter, Styler, Stojo, Sotto Luce. Bonami sprzedaje też produkty własnej marki.

Czy BONAMI będzie miał oferty na Black Friday?

Bonami dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Bonami broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Bonami, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Bonami, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję BONAMI

Bonami konkuruje w Polsce z innymi sklepami internetowymi, takimi jak Shopalike, Dekoria.

Ekskluzywne korzyści BONAMI

Bonami oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów wielu marek w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić swoje produkty w sklepie internetowym Bonami i zlecić ich dostarczenie do domu. Bonami ma chronioną gwarancję zakupu, więc w przypadku jakichkolwiek niedogodności z którymkolwiek z produktów, Bonami oferuje zwrot produktu i kosztów. Bonami posiada obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.