logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorELTAP
REKLAMA

Najnowsze oferty ELTAP

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ELTAP

ELTAP to polska sieć sklepów zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki długiej historii na rynku, ELTAP posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski. ELTAP posiada również sklepy w innych krajach europejskich.

Często zadawane pytania dotyczące ELTAP

Jak zaoszczędzić pieniądze w ELTAP?

Oszczędzanie pieniędzy w ELTAP jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym ELTAP klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz najnowsze oferty i promocje na ELTAP.

Rabaty oferowane przez ELTAP

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie ELTAP ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz mebli, które pasują do Twojego domu, w ELTAP znajdziesz to, co najlepsze. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co ELTAP ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.eltap.pl/

Historia ELTAP: informacje o ELTAP

Historia firmy ELTAP rozpoczęła się w 1993 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce przez Leszka Dworaka, który wraz z żoną kierował firmą do 2020 roku. Od początku istnienia ELTAP stawia sobie za cel oferowanie swoim klientom mebli wysokiej jakości. ELTAP jest marką o wysokiej renomie i wysoko cenioną na polskim rynku. ELTAP posiada dużą fabrykę w Polsce i dystrybuuje swoje produkty nie tylko na rynku krajowym, ale również w innych krajach, m.in. w Estonii, Litwie, Niemczech, Anglii, Słowacji, Czechach, Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Finlandii.

Obecnie ELTAP działa w Polsce poprzez ponad 100 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Swoje produkty sprzedaje również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w ELTAP?

ELTAP jest producentem mebli i dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy ELTAP będzie miał oferty na Black Friday?

ELTAP dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze ELTAP broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku ELTAP, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak ELTAP, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję ELTAP

ELTAP konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Agata, Twojemeble.

Ekskluzywne korzyści ELTAP

ELTAP oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości i trwałych mebli w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. W sklepie internetowym ELTAP znajduje się bot, za pomocą którego klienci mogą znaleźć meble najlepiej odpowiadające ich potrzebom. ELTAP posiada wyjątkową obsługę klienta i umożliwia zwroty w przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.