homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorELTAP
REKLAMA

Najnowsze oferty ELTAP

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ELTAP

ELTAP to polska sieć sklepów zajmujących się sprzedażą mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki długiej historii na rynku, ELTAP posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski. ELTAP posiada również sklepy w innych krajach europejskich.

Jakie produkty mogę znaleźć w ELTAP?

W ELTAP klienci mogą znaleźć szeroką gamę mebli, takich jak sofy, łóżka, fotele, materace, meble do salonu, meble do sypialni, meble kuchenne, narożniki i zestawy do salonu, stoły, krzesła, meble klasyczne i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące ELTAP

Historia ELTAP: informacje o ELTAP
Open

Historia firmy ELTAP rozpoczęła się w 1993 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce przez Leszka Dworaka, który wraz z żoną kierował firmą do 2020 roku. Od początku istnienia ELTAP stawia sobie za cel oferowanie swoim klientom mebli wysokiej jakości. ELTAP jest marką o wysokiej renomie i wysoko cenioną na polskim rynku. ELTAP posiada dużą fabrykę w Polsce i dystrybuuje swoje produkty nie tylko na rynku krajowym, ale również w innych krajach, m.in. w Estonii, Litwie, Niemczech, Anglii, Słowacji, Czechach, Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Finlandii.

Obecnie ELTAP działa w Polsce poprzez ponad 100 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Swoje produkty sprzedaje również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w ELTAP?
Open

ELTAP jest producentem mebli i dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ELTAP?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w ELTAP jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym ELTAP klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz najnowsze oferty i promocje na ELTAP.

Poznaj konkurencję ELTAP
Open

ELTAP konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Agata, Twojemeble.

Ekskluzywne korzyści ELTAP
Open

ELTAP oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości i trwałych mebli w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. W sklepie internetowym ELTAP znajduje się bot, za pomocą którego klienci mogą znaleźć meble najlepiej odpowiadające ich potrzebom. ELTAP posiada wyjątkową obsługę klienta i umożliwia zwroty w przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami.

Czy ELTAP będzie miał oferty na Black Friday?
Open

ELTAP oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez ELTAP
Open

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie ELTAP ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz mebli, które pasują do Twojego domu, w ELTAP znajdziesz to, co najlepsze. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co ELTAP ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.eltap.pl/

REKLAMA
REKLAMA