homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorWITTCHEN
REKLAMA

Najnowsze oferty WITTCHEN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w WITTCHEN

Wittchen to polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą galanterii skórzanej. Dzięki długiej historii na rynku, Wittchen jest marką cieszącą się dużą renomą wśród Polaków i jest obecna poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w WITTCHEN?

Wittchen oferuje szeroką gamę produktów, takich jak torby, worki, plecaki, saszetki, portmonetki, portfele, teczki, kurtki skórzane, obuwie skórzane, buty, pantofle, mokasyny, sandały, kapcie, kozaki, rękawiczki skórzane, szale, breloki, chusty i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące WITTCHEN

Historia WITTCHEN: informacje o WITTCHEN
Open

Historia firmy Wittchen sięga lat 80-tych XX wieku, kiedy to Jędrzej Wittchen, wówczas student geografii, założył firmę w Polsce. Od początku istnienia celem Wittchena było oferowanie klientom wyszukanych, wysokiej jakości produktów skórzanych. W latach 2000 firma Wittchen przeszła intensywny proces ekspansji i otworzyła sklepy poza granicami Polski, m.in. na Ukrainie i w Czechach.

Obecnie Wittchen działa w Polsce poprzez ponad 100 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Swoje produkty sprzedaje również za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w WITTCHEN?
Open

Wittchen jest znanym producentem wyrobów skórzanych, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w WITTCHEN?
Open

Oszczędzanie w Wittchen jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji zamieszczonych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Wittchen znajduje się dział "Promocje", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Ponadto, w outlecie Wittchen klienci mogą znaleźć produkty z nawet 70% zniżką. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Wittchen. Dzięki karcie stałego klienta Wittchen można korzystać z rabatów przy każdych zakupach.

Poznaj konkurencję WITTCHEN
Open

Wittchen konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Riłko, Skorzany, czy Tomskór.

Ekskluzywne korzyści WITTCHEN
Open

Wittchen oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty skórzane o wzornictwie zgodnym z najnowszymi trendami mody na świecie. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z produktami, Wittchen oferuje swoim klientom bezpłatne zwroty do 30 dni od daty zakupu. Ponadto, kupując w sklepie internetowym, można skorzystać z darmowej wysyłki. Wittchen posiada wyłączną obsługę klienta przez telefon lub e-mail.

Czy WITTCHEN będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Wittchen oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez WITTCHEN
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Wittchen ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o prawdziwą skórę, w Wittchen znajdziesz produkty najwyższej jakości. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Wittchen ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.wittchen.com/

REKLAMA
REKLAMA