logo
homeIcon
  1. separatorDzieci
  2. separatorSMYK
REKLAMA

Najnowsze oferty SMYK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SMYK

Smyk to polska sieć sklepów zajmująca się sprzedażą odzieży i produktów dla dzieci i niemowląt. Dzięki długiej historii na rynku, Smyk jest marką o wysokiej reputacji wśród polskich konsumentów i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w całej Polsce.

Często zadawane pytania dotyczące SMYK

Jak zaoszczędzić pieniądze w SMYK?

Oszczędzanie Smyku jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji zamieszczonych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Smyk znajduje się dział "Wyprzedaże", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Na portalu Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje firmy Smyk. Zapisując się do Newslettera, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez SMYK

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Smyk ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o produkty dla Twoich dzieci, w Smyku znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Smyk ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.smyk.com/

Historia SMYK: informacje o SMYK

Historia firmy Smyk rozpoczęła się w 2000 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. W 2004 r. Smyk dołączył do grupy NFI. Główna siedziba firmy Smyk znajduje się w Warszawie. Od początku istnienia Smyk stawia sobie za cel dostarczanie klientom szerokiej gamy produktów dla dzieci. W 2006 roku Smyk otworzył swój pierwszy sklep poza granicami Polski, w Niemczech.

Obecnie Smyk posiada w Polsce ponad 210 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Ponadto sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w SMYK?

Smyk sprzedaje produkty pod własnymi markami: Cool Club, Smiki i Smyk. Sprzedaje również produkty znanych marek, między innymi Baby Ono, Lego, Sencillo, Chicco, Caretero, Babymatex, MimiNu, Pampers, Mother Hood, Avent, Kinderkraft, Canpol Babies, LOL, Fisher-Price, Barbie, Trefl, Vtech.

Czy SMYK będzie miał oferty na Black Friday?

Smyk dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i międzynarodowych marek dla dzieci.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Smyk broszury z odzieżą i obuwiem, zabawkami edukacyjnymi, artykułami do karmienia piersią, higieny i kąpieli, spacerami i wszelkiego rodzaju akcesoriami dla dzieci.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie, zabawki edukacyjne i akcesoria dla niemowląt sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się gry planszowe, lalki, samochodziki, figurki, dinozaury, zabawki dla niemowląt, samochody elektryczne, pociągi na baterie, kolorowanki, tory samochodowe, łamigłówki itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Smyk, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych krajowych i importowanych marek odzieży, obuwia, zabawek i akcesoriów dla dzieci.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów dziecięcych w kraju, takich jak Smyk, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 to najlepsze miejsce, aby dowiedzieć się z wyprzedzeniem o najważniejszych ofertach na odzież, zabawki i akcesoria dla dzieci w Polska.

Poznaj konkurencję SMYK

Smyk konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak 5.10.15.

Ekskluzywne korzyści SMYK

Smyk oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów dla dzieci w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z niektórymi produktami, firma Smyk umożliwia zwroty i refundacje. Firma Smyk posiada wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.