REKLAMA

Oferty tygodnia SMYK

Najnowsze oferty SMYK
Najnowsze oferty SMYK

Najnowsze oferty SMYK

SMYK logo
Oferty SMYK

Oferty SMYK

Wygasa dzisiaj!
Otwórz gazetkę
SMYK logo
Oferty SMYK

Oferty SMYK

Ważny do 20 wrz
Otwórz gazetkę
SMYK logo
Oferty SMYK

Oferty SMYK

Ważny do 13 wrz
Otwórz gazetkę
SMYK logo
Oferty SMYK

Oferty SMYK

Ważny do 6 wrz
Otwórz gazetkę
REKLAMA

Inne marki z kategorii Dzieci

5.10.15.
5.10.15.
COCCODRILLO
COCCODRILLO
WYSPA SZKRABÓW
WYSPA SZKRABÓW
5.10.15.
5.10.15.
COCCODRILLO
COCCODRILLO
WYSPA SZKRABÓW
WYSPA SZKRABÓW

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SMYK

Smyk to polska sieć sklepów zajmująca się sprzedażą odzieży i produktów dla dzieci i niemowląt. Dzięki długiej historii na rynku, Smyk jest marką o wysokiej reputacji wśród polskich konsumentów i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w całej Polsce.

Często zadawane pytania dotyczące SMYK

Historia SMYK: informacje o SMYK
Open

Historia firmy Smyk rozpoczęła się w 2000 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. W 2004 r. Smyk dołączył do grupy NFI. Główna siedziba firmy Smyk znajduje się w Warszawie. Od początku istnienia Smyk stawia sobie za cel dostarczanie klientom szerokiej gamy produktów dla dzieci. W 2006 roku Smyk otworzył swój pierwszy sklep poza granicami Polski, w Niemczech.

Obecnie Smyk posiada w Polsce ponad 210 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Ponadto sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie produkty mogę znaleźć w SMYK?
Open

W sklepie Smyk klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak: odzież niemowlęca i dziecięca, bluzy, bluzki, buty, czapki, szaliki i rękawiczki, legginsy, kurtki i płaszcze, spodnie, piżamy, sukienki i spódnice, artykuły elektroniczne, wózki dziecięce, produkty dla przyszłych mam, zabawki, puzzle, zabawki edukacyjne, lalki i akcesoria, gry edukacyjne i wiele innych.

Jakie marki mogę znaleźć w SMYK?
Open

Smyk sprzedaje produkty pod własnymi markami: Cool Club, Smiki i Smyk. Sprzedaje również produkty znanych marek, między innymi Baby Ono, Lego, Sencillo, Chicco, Caretero, Babymatex, MimiNu, Pampers, Mother Hood, Avent, Kinderkraft, Canpol Babies, LOL, Fisher-Price, Barbie, Trefl, Vtech.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SMYK?
Open

Oszczędzanie Smyku jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji zamieszczonych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Smyk znajduje się dział "Wyprzedaże", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Na portalu Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje firmy Smyk. Zapisując się do Newslettera, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję SMYK
Open

Smyk konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Toys R Us.

Ekskluzywne korzyści SMYK
Open

Smyk oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów dla dzieci w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z niektórymi produktami, firma Smyk umożliwia zwroty i refundacje. Firma Smyk posiada wyjątkową obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez SMYK
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Smyk ma dla ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o produkty dla Twoich dzieci, w Smyku znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Smyk ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.smyk.com/

REKLAMA