homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorMRÓWKA
REKLAMA

Najnowsze oferty MRÓWKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MRÓWKA

Mrówka to polska sieć handlowa zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych i artykułów gospodarstwa domowego. Dzięki długiej historii na rynku, Mrówka jest popularna w Polsce i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w MRÓWKA?

W Mrówce klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów budowlanych i remontowych, takich jak cement, dachy ceramiczne, dachy cementowe, dachy stalowe, izolacje wodochronne, membrany, płyty izolacyjne, izolacje termiczne, drzwi, tarcica, płyty budowlane, okna, chemia budowlana, narzędzia ogrodnicze, elementy do nawadniania, donice, meble ogrodowe i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące MRÓWKA

Historia MRÓWKA: informacje o MRÓWKA
Open

Historia Mrówki rozpoczęła się w 2002 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Mrówka stawiała sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz artykułów do domu i ogrodu. Sklep szybko zdobył wiodącą pozycję na rynku i stał się marką cieszącą się dobrą opinią wśród konsumentów.

Obecnie Mrówka posiada w Polsce ponad 280 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Ponadto, Mrówka sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w MRÓWKA?
Open

Mrówka sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. 4iQ, Agrecol, Agrimpex, Altom, Arco, Bioarcus, Biovita, Bosch, Bottari, Brown, Cell-Fast, Complex, Cermax, Dajar, Cyganek, Domex, Domino, Dragon, Florentyna, Hanmar, Hipernet, Akces, Cersanit, Dajar, Rea, Tycner, Novoterm, Duschy, Durasan, Miló.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MRÓWKA?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Mrówce jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Mrówka klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje w Mrówce. Zapisując się do newslettera można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję MRÓWKA
Open

Mrówka konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Lubar i Obi.

Ekskluzywne korzyści MRÓWKA
Open

Mrówka oferuje swoim klientom szeroki wybór materiałów budowlanych i artykułów ogrodniczych. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym Mrówka i zlecać ich dostawę do domu. W przypadku jakichkolwiek problemów z produktami, Mrówka umożliwia zwroty produktów i kosztów. Mrówka posiada zespół fachowych sprzedawców oraz ekskluzywną obsługę klienta.

Czy MRÓWKA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Mrówka oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez MRÓWKA
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Mrówka ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o materiały budowlane i artykuły ogrodnicze, w Mrówce znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Mrówką.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://mrowka.com.pl/

REKLAMA
REKLAMA