logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorMRÓWKA

Najnowsze oferty MRÓWKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MRÓWKA

Mrówka to polska sieć handlowa zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych i artykułów gospodarstwa domowego. Dzięki długiej historii na rynku, Mrówka jest popularna w Polsce i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Często zadawane pytania dotyczące MRÓWKA

Jak zaoszczędzić pieniądze w MRÓWKA?

Oszczędzanie pieniędzy w Mrówce jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Mrówka klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje w Mrówce. Zapisując się do newslettera można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez MRÓWKA

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Mrówka ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o materiały budowlane i artykuły ogrodnicze, w Mrówce znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Mrówką.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://mrowka.com.pl/

Historia MRÓWKA: informacje o MRÓWKA

Historia Mrówki rozpoczęła się w 2002 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Mrówka stawiała sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz artykułów do domu i ogrodu. Sklep szybko zdobył wiodącą pozycję na rynku i stał się marką cieszącą się dobrą opinią wśród konsumentów.

Obecnie Mrówka posiada w Polsce ponad 280 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Ponadto, Mrówka sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w MRÓWKA?

Mrówka sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. 4iQ, Agrecol, Agrimpex, Altom, Arco, Bioarcus, Biovita, Bosch, Bottari, Brown, Cell-Fast, Complex, Cermax, Dajar, Cyganek, Domex, Domino, Dragon, Florentyna, Hanmar, Hipernet, Akces, Cersanit, Dajar, Rea, Tycner, Novoterm, Duschy, Durasan, Miló.

Czy MRÓWKA będzie miał oferty na Black Friday?

Mrówka dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Mrówka broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Mrówka, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Mrówka, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję MRÓWKA

Mrówka konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Lubar i Obi.

Ekskluzywne korzyści MRÓWKA

Mrówka oferuje swoim klientom szeroki wybór materiałów budowlanych i artykułów ogrodniczych. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym Mrówka i zlecać ich dostawę do domu. W przypadku jakichkolwiek problemów z produktami, Mrówka umożliwia zwroty produktów i kosztów. Mrówka posiada zespół fachowych sprzedawców oraz ekskluzywną obsługę klienta.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w MRÓWKA.

Najlepsze oferty do zapisania w MRÓWKA

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Meble? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 40 sklepów w Meble, w tym MRÓWKA. Meble sklepów w Poland, w tym MRÓWKA i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.