logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorNEOPUNKT
REKLAMA

Najnowsze oferty NEOPUNKT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w NEOPUNKT

Neopunkt to polska sieć handlowa specjalizująca się w sprzęcie AGD i RTV. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Otwocku. Neopunkt posiada ponad 40 oddziałów w całej Polsce.

Często zadawane pytania dotyczące NEOPUNKT

Jak zaoszczędzić pieniądze w NEOPUNKT?

Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie z Neopunkt. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Rabaty oferowane przez NEOPUNKT

Znajdź najnowsze oferty i promocje Neopunkt tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób regularnie u nich kupuje. Neopunkt to jedna z wiodących sieci sprzedaży sprzętu AGD/ RTV w Polsce. Oddziały Neopunkt znajdziesz na terenie całego kraju. Neopunkt stara się zapewnić klientom jak największy wybór artykułów. Ciesz się najlepszymi artykułami Neopunkt w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, Neopunkt będzie miał wszystko czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od Neopunkt z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://neopunkt.pl

Historia NEOPUNKT: informacje o NEOPUNKT

Firma powstała w Polsce ponad 5 lat temu początkowo jako sieć partnerska. W ciągu kolejnych lat udało się z sukcesem rozwinąć i rozszerzyć działalność na cały kraj Od tamtej pory Neopunkt jest jednym z najważniejszych sprzedawców elektroniki użytkowej w kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w NEOPUNKT?

Neopunkt sprzedaje i dystrybuuje w swoich oddziałach i na stronie internetowej duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Niektóre z nich obejmują znane marki, takie jak Delonghi, LG, Amica, Beco, Samsung, Philips, Electrolux, HP, Asus, Toshiba, Bosch, Huawei, Lenovo, Acer, Xiaomi i wiele innych.

Czy NEOPUNKT będzie miał oferty na Black Friday?

Neopunkt dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z niemożliwymi do przegapienia rabatami na wybrane produkty wiodących marek elektroniki.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Neopunkt prospekty do wymiany smartfona, tabletu lub notebooka, kupić smartwatch i uzyskać najtańsze ceny na inteligentne telewizory z technologią 4K o różnych calach.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na produkty elektroniczne sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się telewizory, telewizory Smart TV, radia, komputery, karty graficzne, notebooki, netbooki, MacBooki, monitory komputerowe, klawiatury dla graczy, aparaty fotograficzne, kamery wideo, telefony, smartfony, GoPro, drony, zestawy słuchawkowe Bluetooth, zestawy słuchawkowe dla graczy, inteligentne urządzenia itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Neopunkt, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty elektroniczne, z najnowszą technologią i najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów z elektroniką w kraju jak Neopunkt, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć wpadnięcia w oszustwa.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów z elektroniką w Polska.

Poznaj konkurencję NEOPUNKT

Neopunkt konkuruje głównie z innymi podobnymi sklepami z artykułami gospodarstwa domowego i elektroniką działającymi w regionie, takimi jak Media Markt, BazarTech, BSH, Smart Solution czy Zepter.

Ekskluzywne korzyści NEOPUNKT

Klienci Neopunktu mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści z udziałem sklepu. Sklepy Neopunkt oferują szeroki zakres usług związanych ze sprzedażą, takich jak: transport zakupów, instalacja zakupionego sprzętu czy atrakcyjne pakiety gwarancyjne.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.