homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorNEOPUNKT
REKLAMA

Najnowsze oferty NEOPUNKT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w NEOPUNKT

Neopunkt to polska sieć handlowa specjalizująca się w sprzęcie AGD i RTV. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Otwocku. Neopunkt posiada ponad 40 oddziałów w całej Polsce.

Jakie produkty mogę znaleźć w NEOPUNKT?

Neopunkt w swoich oddziałach i sklepie internetowym oferuje szeroki wybór elektroniki i artykułów rekreacyjnych. Wśród nich klienci mogą znaleźć komputery i notebooki, małe AGD, słuchawki, akcesoria PC, telefony komórkowe, tablety, smartwatche, telewizory, zlewozmywaki, zmywarki, głośniki i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące NEOPUNKT

Historia NEOPUNKT: informacje o NEOPUNKT
Open

Firma powstała w Polsce ponad 5 lat temu początkowo jako sieć partnerska. W ciągu kolejnych lat udało się z sukcesem rozwinąć i rozszerzyć działalność na cały kraj Od tamtej pory Neopunkt jest jednym z najważniejszych sprzedawców elektroniki użytkowej w kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w NEOPUNKT?
Open

Neopunkt sprzedaje i dystrybuuje w swoich oddziałach i na stronie internetowej duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Niektóre z nich obejmują znane marki, takie jak Delonghi, LG, Amica, Beco, Samsung, Philips, Electrolux, HP, Asus, Toshiba, Bosch, Huawei, Lenovo, Acer, Xiaomi i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w NEOPUNKT?
Open

Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie z Neopunkt. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Poznaj konkurencję NEOPUNKT
Open

Neopunkt konkuruje głównie z innymi podobnymi sklepami z artykułami gospodarstwa domowego i elektroniką działającymi w regionie, takimi jak Media Markt, BazarTech, BSH, Smart Solution czy Zepter.

Ekskluzywne korzyści NEOPUNKT
Open

Klienci Neopunktu mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści z udziałem sklepu. Sklepy Neopunkt oferują szeroki zakres usług związanych ze sprzedażą, takich jak: transport zakupów, instalacja zakupionego sprzętu czy atrakcyjne pakiety gwarancyjne.

Czy NEOPUNKT będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Neopunkt oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez NEOPUNKT
Open

Znajdź najnowsze oferty i promocje Neopunkt tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób regularnie u nich kupuje. Neopunkt to jedna z wiodących sieci sprzedaży sprzętu AGD/ RTV w Polsce. Oddziały Neopunkt znajdziesz na terenie całego kraju. Neopunkt stara się zapewnić klientom jak największy wybór artykułów. Ciesz się najlepszymi artykułami Neopunkt w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, Neopunkt będzie miał wszystko czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od Neopunkt z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://neopunkt.pl

REKLAMA
REKLAMA