REKLAMA

Najnowsze oferty MARMAX

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MARMAX

Marmax to polska sieć sklepów typu convenience, której właścicielem jest przedsiębiorca Marek Jurzysta. Firma posiada 14 sklepów na terenie województwa podkarpackiego, a jej siedziba znajduje się w Rzeszowie.

Jakie produkty mogę znaleźć w MARMAX?

W Marmaxie można znaleźć szeroki asortyment ponad 27,000 różnych produktów supermarketowych, świeże owoce i warzywa, napoje, mięsa, nabiał, przekąski, środki czystości do domu, środki higieny osobistej, mrożonki i inne.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące MARMAX

Historia MARMAX: informacje o MARMAX
Open

Marmax został założony w 1991 roku. Firma zadebiutowała w 2001 roku w nowym formacie samoobsługowym i od tego czasu otwiera sklepy o powierzchni od 100 do 1200 metrów kwadratowych.

Marmax wykazuje duże zaangażowanie w ochronę środowiska. W placówkach w Jasielsku i Olchowej zainstalowano panele słoneczne, które zasilają sklepy w energię elektryczną.

Firma wspiera także społeczność lokalną, sponsorując kluby sportowe i młode talenty, takie jak mistrz Europy seniorów w kickboxingu Iwone Nieroda.

Marmax otrzymał wyróżnienie w rankingu Forbes Family Business Forum 2019. Obecnie sklepy Marmax znajdują się w Czudcu, Zarzeczu, Rzeszowie, Niebylcu, Tyczynie, Dębicy, Nowej Dębie, Brzeźnicy i Golcowej.

Jakie marki mogę znaleźć w MARMAX?
Open

Marmax sprzedaje najlepsze marki na rynku, takie jak Nestlé, Milka, Captain Jack, Kozel, Coca-Cola, Tymbark, Tiger, Hortex, McCain, Lubella, Kucharek, Danone, Prymat, Kujawski, El Sabor, Kotlin, Haribo, Heinz i Heineken.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MARMAX?
Open

Skorzystaj z najlepszych ofert w sklepie internetowym Marmax. Oszczędzaj na wybranych produktach w ich dziale Strefa Promocji. Znajdź wspaniałe promocje w książeczce Marmaxa, odnawianej co dwa tygodnie.

Poznaj konkurencję MARMAX
Open

Marmax konkuruje z podobnymi sieciami supermarketów i sklepów spożywczych, jak Żabka, Lewiatan, Biedronka, Livio, Odido, Społem, Rabat Detal i Groszek.

Ekskluzywne korzyści MARMAX
Open

Załóż użytkownika w sklepie internetowym Marmax, aby uzyskać dostęp do specjalnych korzyści i bonusów. Zapisz lub wydrukuj swoją listę zakupów. Śledź Marmax na Facebooku i bądź na bieżąco z ich promocjami, kuponami, zniżkami i wydarzeniami.

Czy MARMAX będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Marmax oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez MARMAX
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA