logo
REKLAMA

Najnowsze oferty KAKADU

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KAKADU

Kakadu to polska sieć sklepów z artykułami i akcesoriami dla zwierząt domowych. Dzięki długiej historii na rynku, Kakadu jest obecne poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski.

Często zadawane pytania dotyczące KAKADU

Jak zaoszczędzić pieniądze w KAKADU?

Oszczędzanie w Kakadu jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Kakadu klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Kakadu. Zapisując się do Newslettera można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez KAKADU

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Kakadu ma dla Ciebie w Polsce. Wszystko, czego szukasz dla swojego zwierzaka, możesz znaleźć w Kakadu. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Kakadu.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://kakadu.pl/

Historia KAKADU: informacje o KAKADU

Historia Kakadu sięga końca 2008 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu. Od początku istnienia Kakadu postawiło sobie za cel dostarczanie klientom szerokiej gamy produktów i akcesoriów dla zwierząt domowych o wysokiej jakości i w bardzo dogodnych cenach. Kakadu jest liderem na polskim rynku w segmencie artykułów dla zwierząt domowych. W kolejnych latach po założeniu firma przeszła intensywny proces ekspansji, otwierając wiele sklepów.

Obecnie Kakadu posiada w Polsce ponad 30 sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w KAKADU?

Kakadu sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Dolina Noteci, 8 in 1, Beaphar, Brit, Butcher's, Applaws, Iams, Josi, Sheba, Milus, Vitakraft, Ontario, Eukanuba, Pedigree, Stress Out, Schesir, Cat Chow, Cat Stick, Brylant, Zolux, Dental, Alegia.

Czy KAKADU będzie miał oferty na Black Friday?

Kakadu dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących krajowych i importowanych marek karmy, zabawek i akcesoriów dla Twojego zwierzaka.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze ulotki od Kakadu ze zniżkami na suchą i mokrą karmę, zdrowe przekąski, legowiska, zabawki i wszelkiego rodzaju akcesoria dla psów, kotów, chomików, żółwi i ptaków.

Podczas zbliżającego się Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, można skorzystać ze zniżek na karmę, zabawki i akcesoria sięgających nawet 50%, w tym m.in. karma dla psa chewy, karma dla psa, artykuły dla zwierząt, legowisko dla psa, karma dla psa, kaganiec dla psa, szelki dla psa, przysmaki dla psa, pasy z grzechotką, legowisko dla kota, drapak dla kota, karma dla kota.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów przedłuża swoje oferty na cały weekend, tak jest w przypadku Kakadu, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty wiodących marek do opieki nad swoim zwierzakiem. Oprócz katalogów najważniejszych sklepów zoologicznych w kraju, takich jak Kakadu, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami dotyczącymi korzystania z promocji, porównywania cen i unikania oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby dowiedzieć się z wyprzedzeniem o najważniejszych ofertach na produkty do pielęgnacji zwierząt w Polska.

Poznaj konkurencję KAKADU

Kakadu konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Lilly Pet Shop, Maxi Zoo.

Ekskluzywne korzyści KAKADU

Kakadu oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów dla zwierząt domowych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Kakadu oferuje wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.