REKLAMA

Oferty tygodnia KAKADU

Najnowsze oferty KAKADU
Najnowsze oferty KAKADU

Najnowsze oferty KAKADU

KAKADU logo
Oferty KAKADU

Oferty KAKADU

Ważny do 1 wrz
Otwórz gazetkę
KAKADU logo
Oferty KAKADU

Oferty KAKADU

Ważny do 18 sie
Otwórz gazetkę
REKLAMA

Inne oferty Zwierzęta

MAXI ZOO logo
Katalog MAXI ZOO

Katalog MAXI ZOO

Katalog 2022
Otwórz gazetkę
ZOO KARINA logo
Oferty ZOO KARINA

Oferty ZOO KARINA

Ważny do 1 lis
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Zwierzęta

MAXI ZOO
MAXI ZOO
ZOO KARINA
ZOO KARINA
MOBY DICK
MOBY DICK
MAXI ZOO
MAXI ZOO
ZOO KARINA
ZOO KARINA
MOBY DICK
MOBY DICK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KAKADU

Kakadu to polska sieć sklepów z artykułami i akcesoriami dla zwierząt domowych. Dzięki długiej historii na rynku, Kakadu jest obecne poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski.

Często zadawane pytania dotyczące KAKADU

Historia KAKADU: informacje o KAKADU
Open

Historia Kakadu sięga końca 2008 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu. Od początku istnienia Kakadu postawiło sobie za cel dostarczanie klientom szerokiej gamy produktów i akcesoriów dla zwierząt domowych o wysokiej jakości i w bardzo dogodnych cenach. Kakadu jest liderem na polskim rynku w segmencie artykułów dla zwierząt domowych. W kolejnych latach po założeniu firma przeszła intensywny proces ekspansji, otwierając wiele sklepów.

Obecnie Kakadu posiada w Polsce ponad 30 sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w KAKADU?
Open

W Kakadu klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów dla psów, kotów, gryzoni, ptaków i ryb, takich jak karmy, karmy z certyfikatem MSC, środki czystości dla psów, akcesoria chłodzące, kagańce, klatki, ubranka i sierść dla psów, zabawki dla psów, witaminy, odżywki, karmy dla kotów, zabawki dla kotów, transportery, kuwety, obroże, repelenty, karmy dla gryzoni, karmy dla ptaków, karmy dla ryb, akwaria dla ryb, zabawki do akwariów i wiele innych.

Jakie marki mogę znaleźć w KAKADU?
Open

Kakadu sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Dolina Noteci, 8 in 1, Beaphar, Brit, Butcher's, Applaws, Iams, Josi, Sheba, Milus, Vitakraft, Ontario, Eukanuba, Pedigree, Stress Out, Schesir, Cat Chow, Cat Stick, Brylant, Zolux, Dental, Alegia.

Jak zaoszczędzić pieniądze w KAKADU?
Open

Oszczędzanie w Kakadu jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Kakadu klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Kakadu. Zapisując się do Newslettera można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję KAKADU
Open

Kakadu konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Lilly Pet Shop.

Ekskluzywne korzyści KAKADU
Open

Kakadu oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów dla zwierząt domowych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Kakadu oferuje wyjątkową obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez KAKADU
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Kakadu ma dla Ciebie w Polsce. Wszystko, czego szukasz dla swojego zwierzaka, możesz znaleźć w Kakadu. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Kakadu.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://kakadu.pl/

REKLAMA