logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorE.LECLERC
REKLAMA

Najnowsze oferty E.LECLERC

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w E.LECLERC

E.Leclerc to francuska sieć hipermarketów, silnie obecna w Polsce i innych krajach europejskich. Leclerc jest wiodącą europejską firmą w segmencie supermarketów, zatrudniającą około 10 000 osób.

Często zadawane pytania dotyczące E.LECLERC

Jak zaoszczędzić pieniądze w E.LECLERC?

Oszczędzanie pieniędzy w E.Leclerc jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. E.Leclerc publikuje cotygodniowe broszury, w których klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Pobierając aplikację Bonus App, klienci mogą korzystać ze zniżek i promocji przy każdym zakupie. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w E.Leclerc.

Rabaty oferowane przez E.LECLERC

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie E.Leclerc ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych znajdziesz w E.Leclerc. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z E.Leclerc.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://leclerc.pl/

Historia E.LECLERC: informacje o E.LECLERC

Historia E.Leclerc sięga roku 1948, kiedy to Édouard Leclerc założył firmę we Francji. Pierwszy sklep Leclerc powstał w Landerneau, w Bretanii, we Francji. Na początku swojej działalności Leclerc był małym sklepem specjalizującym się w sprzedaży artykułów spożywczych.

Po latach rodzinna firma rozrosła się i zaczęła sprzedawać odzież i inne produkty, w tym biżuterię, stając się pierwszym hipermarketem we Francji, który sprzedawał tego rodzaju produkty.

W Polsce E.Leclerc pojawił się w 1996 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu. E.Leclerc został szybko zaakceptowany przez polskich konsumentów i stał się wiodącą siecią supermarketów. Obecnie E.Leclerc działa w Polsce poprzez ponad 20 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w E.LECLERC?

E.Leclerc sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Kujawski, Wielkopolski, Olitalia, Monini, Costa D'Oro, Kupiec, Wasa, Sonko, Tokapi, Velvet, Lycat, Purina, Kitekat, Pedigree, Persil, Arko, Dove, Palmolive, Nivea, Naturella.

Sprzedają również produkty pod własnymi markami: Plantation, Turini, Delisse, Notre Jardin, Jafaden, Rustica, Clair, Manava, Esquisse, Elembal, Caresse, m.in.

Czy E.LECLERC będzie miał oferty na Black Friday?

E.Leclerc dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze E.Leclerc broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku E.Leclerc, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak E.Leclerc, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję E.LECLERC

E.Leclerc konkuruje w Polsce z innymi sieciami hipermarketów, takimi jak: Auchan, BI1. Carrefour, Kaufland, m.in.

Ekskluzywne korzyści E.LECLERC

E.Leclerc oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów marki własnej w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i otrzymywać je z dostawą do domu. Można również dokonywać zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej Bonus E.Leclerc i korzystać ze wspaniałych przywilejów. E.Leclerc posiada wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.