homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorE.LECLERC
REKLAMA

Najnowsze oferty E.LECLERC

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w E.LECLERC

E.Leclerc to francuska sieć hipermarketów, silnie obecna w Polsce i innych krajach europejskich. Leclerc jest wiodącą europejską firmą w segmencie supermarketów, zatrudniającą około 10 000 osób.

Jakie produkty mogę znaleźć w E.LECLERC?

W E.Leclerc klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów spożywczych i nieżywnościowych, takich jak świeże mięso i ryby, owoce i warzywa, pieczywo, ryż i rośliny strączkowe, makarony, konserwy, oleje, środki czystości i higieny osobistej oraz wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące E.LECLERC

Historia E.LECLERC: informacje o E.LECLERC
Open

Historia E.Leclerc sięga roku 1948, kiedy to Édouard Leclerc założył firmę we Francji. Pierwszy sklep Leclerc powstał w Landerneau, w Bretanii, we Francji. Na początku swojej działalności Leclerc był małym sklepem specjalizującym się w sprzedaży artykułów spożywczych.

Po latach rodzinna firma rozrosła się i zaczęła sprzedawać odzież i inne produkty, w tym biżuterię, stając się pierwszym hipermarketem we Francji, który sprzedawał tego rodzaju produkty.

W Polsce E.Leclerc pojawił się w 1996 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu. E.Leclerc został szybko zaakceptowany przez polskich konsumentów i stał się wiodącą siecią supermarketów. Obecnie E.Leclerc działa w Polsce poprzez ponad 20 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w E.LECLERC?
Open

E.Leclerc sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Kujawski, Wielkopolski, Olitalia, Monini, Costa D'Oro, Kupiec, Wasa, Sonko, Tokapi, Velvet, Lycat, Purina, Kitekat, Pedigree, Persil, Arko, Dove, Palmolive, Nivea, Naturella.

Sprzedają również produkty pod własnymi markami: Plantation, Turini, Delisse, Notre Jardin, Jafaden, Rustica, Clair, Manava, Esquisse, Elembal, Caresse, m.in.

Jak zaoszczędzić pieniądze w E.LECLERC?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w E.Leclerc jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. E.Leclerc publikuje cotygodniowe broszury, w których klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Pobierając aplikację Bonus App, klienci mogą korzystać ze zniżek i promocji przy każdym zakupie. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w E.Leclerc.

Poznaj konkurencję E.LECLERC
Open

E.Leclerc konkuruje w Polsce z innymi sieciami hipermarketów, takimi jak: Auchan, BI1. Carrefour, Kaufland, m.in.

Ekskluzywne korzyści E.LECLERC
Open

E.Leclerc oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów marki własnej w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i otrzymywać je z dostawą do domu. Można również dokonywać zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej Bonus E.Leclerc i korzystać ze wspaniałych przywilejów. E.Leclerc posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy E.LECLERC będzie miał oferty na Black Friday?
Open

E.Leclerc oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez E.LECLERC
Open

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie E.Leclerc ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych znajdziesz w E.Leclerc. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z E.Leclerc.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://leclerc.pl/

REKLAMA
REKLAMA