logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorKIK

KIK gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w KIK gazetka

Kik lub KiK Textilien und Non-Food GmbH to niemiecka sieć tekstylna skupiająca się na produktach dyskontowych, z siedzibą w Niemczech, obecna również w całej Europie, będąca jedną z największych firm zajmujących się tą dziedziną.

Często zadawane pytania dotyczące KIK

Jak zaoszczędzić pieniądze w KIK?

Kik ma niskie ceny i zapewnia dostępne opcje dla całej rodziny. Ma specjalne rabaty, a cały zestaw ubrań można kupić za stosunkowo niską cenę

Rabaty oferowane przez KIK

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i broszury Kik. Odkryj aktualne oferty, które ten sklep ma dla Ciebie i dowiedz się o najlepszych rabatach w najbliższym lokalu KiK. Odkryj najlepsze ubrania dla kobiet, mężczyzn, dzieci i niemowląt, a także tekstylne artykuły gospodarstwa domowego i oszczędzaj pieniądze, uzyskując dokładnie to, czego chcesz. Skorzystaj ze zniżek i ofert specjalnych Kik, aby dostać ubrania, które lubisz najbardziej, w najniższych cenach.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://firma.kik.pl/

Historia KIK: informacje o KIK

Firma KiK została założona w 1994 roku przez Stefana Heiniga. KiK to skrót od Kunde ist König lub Customer is King, slogan, który pomógł firmie w stosunkowo szybkim rozwoju. Dziś KiK prowadzi ponad 3500 sklepów w 12 krajach, w tym na Węgrzech, w Niemczech, Austrii, Słowenii, Czechach, Słowacji, Polsce, Chorwacji, Holandii, Włoszech, Rumunii i USA. Do Polski przybył w 2012 roku.

Sieć zatrudnia 25 tys. Osób i zarabia blisko miliard euro rocznie. Jest największym producentem tekstyliów w Niemczech pod względem przychodów. Sklep od 2013 roku masowo się odnawia, aby nadać mu nowy, bardziej nowoczesny wygląd. W ramach prac modernizacyjnych sklep zainaugurował również sklep internetowy. KiK jest częścią organizacji zajmujących się zrównoważonymi tekstyliami, mającymi nadzieję na poprawę warunków produkcji na całym świecie.

Jakie marki mogę znaleźć w KIK?

Kik jest producentem i importuje produkty od ponad 500 dostawców z różnych krajów.

Czy KIK będzie miał oferty na Black Friday?

Kik dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i międzynarodowych marek modowych.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Kik z najnowszymi trendami mody, tkaninami i kolorami, które będą używane w tym sezonie oraz ubraniami noszonymi przez celebrytów.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na odzież, bieliznę, torebki i akcesoria nawet do 50%, w tym trampki, buty, t-shirty, spodnie, dżinsy, skarpetki, czapki, kapelusze, bransoletki, pierścionki, torebki, portfele, topy, swetry, kostiumy kąpielowe, bieliznę, bieliznę itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Kik, który ma wszystkie rodzaje wyprzedaży na produkty głównych marek modowych.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów odzieżowych w kraju jak Kik, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty modowe w Polska.

Poznaj konkurencję KIK

Kik konkuruje z innymi sieciami i sklepami tekstylnymi, które sprzedają odzież i artykuły tekstylne dla gospodarstwa domowego. Kik wyróżnia się niskimi cenami, wysoką jakością, a także przywiązaniem do etyki i odpowiedzialności społecznej.

Ekskluzywne korzyści KIK

• Ta sieć oferuje różnorodne niedrogie produkty dla całej rodziny, a także artykuły gospodarstwa domowego. • Kik dostarcza własne produkty i produkty od różnych dostawców z wyjątkowymi rabatami. • Kik stale się modernizuje i podejmuje coraz większe zobowiązania na rzecz zrównoważonej, odpowiedzialnej społecznie produkcji tekstyliów. Kik rozwija się na Węgrzech iw całej Europie dzięki swoim cenom i jakości produktów. Firma zapewnia szeroki wybór wyrobów tekstylnych na każdy gust i każdy budżet.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w KIK.

Najlepsze oferty do zapisania w KIK

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Moda? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 47 sklepów w Moda, w tym KIK. Moda sklepów w Poland, w tym KIK i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.