homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorKIK
REKLAMA

Najnowsze oferty KIK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KIK

Kik lub KiK Textilien und Non-Food GmbH to niemiecka sieć tekstylna skupiająca się na produktach dyskontowych, z siedzibą w Niemczech, obecna również w całej Europie, będąca jedną z największych firm zajmujących się tą dziedziną.

Jakie produkty mogę znaleźć w KIK?

KiK oferuje szeroką gamę odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprzedaje również odzież i zabawki dla niemowląt. Firma oferuje akcesoria tekstylne i tekstylia domowe, zapewniając tanią opcję dla całej rodziny.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące KIK

Historia KIK: informacje o KIK
Open

Firma KiK została założona w 1994 roku przez Stefana Heiniga. KiK to skrót od Kunde ist König lub Customer is King, slogan, który pomógł firmie w stosunkowo szybkim rozwoju. Dziś KiK prowadzi ponad 3500 sklepów w 12 krajach, w tym na Węgrzech, w Niemczech, Austrii, Słowenii, Czechach, Słowacji, Polsce, Chorwacji, Holandii, Włoszech, Rumunii i USA. Do Polski przybył w 2012 roku.

Sieć zatrudnia 25 tys. Osób i zarabia blisko miliard euro rocznie. Jest największym producentem tekstyliów w Niemczech pod względem przychodów. Sklep od 2013 roku masowo się odnawia, aby nadać mu nowy, bardziej nowoczesny wygląd. W ramach prac modernizacyjnych sklep zainaugurował również sklep internetowy. KiK jest częścią organizacji zajmujących się zrównoważonymi tekstyliami, mającymi nadzieję na poprawę warunków produkcji na całym świecie.

Jakie marki mogę znaleźć w KIK?
Open

Kik jest producentem i importuje produkty od ponad 500 dostawców z różnych krajów.

Jak zaoszczędzić pieniądze w KIK?
Open

Kik ma niskie ceny i zapewnia dostępne opcje dla całej rodziny. Ma specjalne rabaty, a cały zestaw ubrań można kupić za stosunkowo niską cenę

Poznaj konkurencję KIK
Open

Kik konkuruje z innymi sieciami i sklepami tekstylnymi, które sprzedają odzież i artykuły tekstylne dla gospodarstwa domowego. Kik wyróżnia się niskimi cenami, wysoką jakością, a także przywiązaniem do etyki i odpowiedzialności społecznej.

Ekskluzywne korzyści KIK
Open

• Ta sieć oferuje różnorodne niedrogie produkty dla całej rodziny, a także artykuły gospodarstwa domowego. • Kik dostarcza własne produkty i produkty od różnych dostawców z wyjątkowymi rabatami. • Kik stale się modernizuje i podejmuje coraz większe zobowiązania na rzecz zrównoważonej, odpowiedzialnej społecznie produkcji tekstyliów. Kik rozwija się na Węgrzech iw całej Europie dzięki swoim cenom i jakości produktów. Firma zapewnia szeroki wybór wyrobów tekstylnych na każdy gust i każdy budżet.

Czy KIK będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Kik oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez KIK
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i broszury Kik. Odkryj aktualne oferty, które ten sklep ma dla Ciebie i dowiedz się o najlepszych rabatach w najbliższym lokalu KiK. Odkryj najlepsze ubrania dla kobiet, mężczyzn, dzieci i niemowląt, a także tekstylne artykuły gospodarstwa domowego i oszczędzaj pieniądze, uzyskując dokładnie to, czego chcesz. Skorzystaj ze zniżek i ofert specjalnych Kik, aby dostać ubrania, które lubisz najbardziej, w najniższych cenach.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://firma.kik.pl/

REKLAMA
REKLAMA