homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorC&A
REKLAMA

Najnowsze oferty C&A

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w C&A

C&A to holenderska sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży odzieży i akcesoriów modowych. C&A działa na rynku międzynarodowym, dlatego jest obecna również w innych krajach świata, takich jak Polska. W Polsce C&A działa poprzez dużą liczbę sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w C&A?

W C&A klienci mogą znaleźć szeroką gamę ubrań i akcesoriów modowych dla mężczyzn, kobiet i dzieci, takich jak: koszule i topy, swetry rozpinane i pulowery, bluzy, kurtki i koszulki, płaszcze, spodnie, dżinsy, spódnice, szorty, bieliznę, akcesoria, takie jak buty, torby, kapelusze, paski i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące C&A

Historia C&A: informacje o C&A
Open

Historia C&A rozpoczyna się w 1881 r. wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Leeuwarden w Holandii. W 1892 r. sieć otworzyła swój pierwszy sklep w Amsterdamie. Przed pierwszą wojną światową C&A rozpoczęło działalność w Niemczech i Anglii. Wielki rozwój C&A rozpoczął się w latach sześćdziesiątych wraz z ekspansją międzynarodową.

Podczas gdy większość marek odzieżowych w tamtych czasach była skierowana przede wszystkim do wyższych, zamożnych klas społecznych, C&A dostrzegło szanse dla klientów z niższych klas społecznych, klasy robotniczej.

W Polsce C&A pojawiło się w 2001 r., otwierając pierwszy sklep w Warszawie. Od tego czasu C&A kontynuowało swój plan ekspansji w całym kraju, otwierając sklepy w głównych miastach kraju. Obecnie C&A posiada w Polsce ponad 20 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w C&A?
Open

C&A jest producentem odzieży i dodatków odzieżowych, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Jak zaoszczędzić pieniądze w C&A?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w C&A jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym znajduje się zakładka "Wyprzedaże", gdzie klienci znajdą duży wybór produktów po obniżonych cenach. Ponadto, C&A często wprowadza promocje sezonowe. Na stronie Promocje 365 również można znaleźć najnowsze oferty i promocje dotyczące C&A.

Poznaj konkurencję C&A
Open

C&A konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Zara, H&M.

Ekskluzywne korzyści C&A
Open

C&A oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu lub odebrać w najbliższym sklepie. C&A posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy C&A będzie miał oferty na Black Friday?
Open

C&A oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez C&A
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które C&A ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chcesz wyglądać świetnie, przyjdź do C&A i znajdź najszerszy wybór modnych ubrań i akcesoriów. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z C&A.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.c-and-a.com/eu/en/shop

REKLAMA
REKLAMA