logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorC&A
REKLAMA

Najnowsze oferty C&A

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w C&A

C&A to holenderska sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży odzieży i akcesoriów modowych. C&A działa na rynku międzynarodowym, dlatego jest obecna również w innych krajach świata, takich jak Polska. W Polsce C&A działa poprzez dużą liczbę sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące C&A

Jak zaoszczędzić pieniądze w C&A?

Oszczędzanie pieniędzy w C&A jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym znajduje się zakładka "Wyprzedaże", gdzie klienci znajdą duży wybór produktów po obniżonych cenach. Ponadto, C&A często wprowadza promocje sezonowe. Na stronie Promocje 365 również można znaleźć najnowsze oferty i promocje dotyczące C&A.

Rabaty oferowane przez C&A

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które C&A ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chcesz wyglądać świetnie, przyjdź do C&A i znajdź najszerszy wybór modnych ubrań i akcesoriów. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z C&A.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.c-and-a.com/eu/en/shop

Historia C&A: informacje o C&A

Historia C&A rozpoczyna się w 1881 r. wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Leeuwarden w Holandii. W 1892 r. sieć otworzyła swój pierwszy sklep w Amsterdamie. Przed pierwszą wojną światową C&A rozpoczęło działalność w Niemczech i Anglii. Wielki rozwój C&A rozpoczął się w latach sześćdziesiątych wraz z ekspansją międzynarodową.

Podczas gdy większość marek odzieżowych w tamtych czasach była skierowana przede wszystkim do wyższych, zamożnych klas społecznych, C&A dostrzegło szanse dla klientów z niższych klas społecznych, klasy robotniczej.

W Polsce C&A pojawiło się w 2001 r., otwierając pierwszy sklep w Warszawie. Od tego czasu C&A kontynuowało swój plan ekspansji w całym kraju, otwierając sklepy w głównych miastach kraju. Obecnie C&A posiada w Polsce ponad 20 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w C&A?

C&A jest producentem odzieży i dodatków odzieżowych, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy C&A będzie miał oferty na Black Friday?

C&A dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i międzynarodowych marek modowych.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury C&A z najnowszymi trendami mody, tkaninami i kolorami, które będą używane w tym sezonie oraz ubraniami noszonymi przez celebrytów.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na odzież, bieliznę, torebki i akcesoria nawet do 50%, w tym trampki, buty, t-shirty, spodnie, dżinsy, skarpetki, czapki, kapelusze, bransoletki, pierścionki, torebki, portfele, topy, swetry, kostiumy kąpielowe, bieliznę, bieliznę itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku C&A, który ma wszystkie rodzaje wyprzedaży na produkty głównych marek modowych.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów odzieżowych w kraju jak C&A, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty modowe w Polska.

Poznaj konkurencję C&A

C&A konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Zara, H&M.

Ekskluzywne korzyści C&A

C&A oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu lub odebrać w najbliższym sklepie. C&A posiada wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.