homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorKOMPUTRONIK
REKLAMA

Najnowsze oferty KOMPUTRONIK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KOMPUTRONIK

Komputronik to polska sieć salonów sprzedaży komputerów, sprzętu RTV i AGD oraz produktów elektronicznych. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu na rynku, Komputronik posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie w całej Polsce.

Jakie produkty mogę znaleźć w KOMPUTRONIK?

W Komputroniku klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak laptopy i komputery, tablety, komputery do gier, monitory, routery, mikrofony, słuchawki, pendrive'y, małe AGD, blendery, ekspresy do kawy, frytkownice, naleśnikarki, patelnie elektryczne, sokowirówki, odkurzacze, telewizory i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące KOMPUTRONIK

Historia KOMPUTRONIK: informacje o KOMPUTRONIK
Open

Historia Komputronik rozpoczęła się w 1998 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem sklepu internetowego. Od początku istnienia Komputronik stawiał sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiej gamy produktów elektronicznych. W kolejnych latach po powstaniu Komputronik rozwijał swoją działalność, a w 2009 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu polskich sklepów internetowych.

Komputronik jest liderem w Polsce w segmencie elektroniki i należy do grona 100 największych firm w kraju. Obecnie Komputronik działa w Polsce poprzez ponad 200 salonów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w KOMPUTRONIK?
Open

Komputronik sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi Acer, Microsoft, HP, Asus, Lenovo, Dell, MSI, Apple, Samsung, Intel, Realme, Accura, California Access, Severin, Philips, Braun, Bosch, DeLonghi, Russell Hobbs, Tefal, Zelmer, Huawei, Motorola, LG. Sprzedają również produkty pod własną marką Komputronik.

Jak zaoszczędzić pieniądze w KOMPUTRONIK?
Open

Oszczędzanie w Komputronik jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Komputronik klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Komputronik. Zapisując się do newslettera lub śledząc Komputronik na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję KOMPUTRONIK
Open

Komputronik konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. MediaMarkt.

Ekskluzywne korzyści KOMPUTRONIK
Open

Komputronik oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów elektronicznych wielu marek. W przeciwieństwie do swoich konkurentów Komputronik oferuje system leasingowy, dzięki któremu firmy mogą wyposażyć swoje biura w komputery i uzyskać finansowanie zakupu. Komputronik posiada ekskluzywną obsługę klienta.

Czy KOMPUTRONIK będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Komputronik oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez KOMPUTRONIK
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Komputronik ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego, w Komputronik znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Komputronik.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.komputronik.pl/

REKLAMA
REKLAMA