logo
homeIcon
  1. separatorElektronika
  2. separatorKOMPUTRONIK
REKLAMA

Najnowsze oferty KOMPUTRONIK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KOMPUTRONIK

Komputronik to polska sieć salonów sprzedaży komputerów, sprzętu RTV i AGD oraz produktów elektronicznych. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu na rynku, Komputronik posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie w całej Polsce

Komputronik to polska sieć salonów sprzedaży komputerów, sprzętu RTV i AGD oraz produktów elektronicznych. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu na rynku, Komputronik posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie w całej Polsce

Często zadawane pytania dotyczące KOMPUTRONIK

Jak zaoszczędzić pieniądze w KOMPUTRONIK?

Oszczędzanie w Komputronik jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Komputronik klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Komputronik. Zapisując się do newslettera lub śledząc Komputronik na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez KOMPUTRONIK

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Komputronik ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz elektroniki i sprzętu gospodarstwa domowego, w Komputronik znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Komputronik.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.komputronik.pl/

Historia KOMPUTRONIK: informacje o KOMPUTRONIK

Historia Komputronik rozpoczęła się w 1998 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem sklepu internetowego. Od początku istnienia Komputronik stawiał sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiej gamy produktów elektronicznych. W kolejnych latach po powstaniu Komputronik rozwijał swoją działalność, a w 2009 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu polskich sklepów internetowych.

Komputronik jest liderem w Polsce w segmencie elektroniki i należy do grona 100 największych firm w kraju. Obecnie Komputronik działa w Polsce poprzez ponad 200 salonów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w KOMPUTRONIK?

Komputronik sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi Acer, Microsoft, HP, Asus, Lenovo, Dell, MSI, Apple, Samsung, Intel, Realme, Accura, California Access, Severin, Philips, Braun, Bosch, DeLonghi, Russell Hobbs, Tefal, Zelmer, Huawei, Motorola, LG. Sprzedają również produkty pod własną marką Komputronik.

Czy KOMPUTRONIK będzie miał oferty na Black Friday?

Komputronik dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z niemożliwymi do przegapienia rabatami na wybrane produkty wiodących marek elektroniki.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Komputronik prospekty do wymiany smartfona, tabletu lub notebooka, kupić smartwatch i uzyskać najtańsze ceny na inteligentne telewizory z technologią 4K o różnych calach.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na produkty elektroniczne sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się telewizory, telewizory Smart TV, radia, komputery, karty graficzne, notebooki, netbooki, MacBooki, monitory komputerowe, klawiatury dla graczy, aparaty fotograficzne, kamery wideo, telefony, smartfony, GoPro, drony, zestawy słuchawkowe Bluetooth, zestawy słuchawkowe dla graczy, inteligentne urządzenia itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Komputronik, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty elektroniczne, z najnowszą technologią i najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów z elektroniką w kraju jak Komputronik, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć wpadnięcia w oszustwa.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów z elektroniką w Polska.

Poznaj konkurencję KOMPUTRONIK

Komputronik konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. MediaMarkt.

Ekskluzywne korzyści KOMPUTRONIK

Komputronik oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów elektronicznych wielu marek. W przeciwieństwie do swoich konkurentów Komputronik oferuje system leasingowy, dzięki któremu firmy mogą wyposażyć swoje biura w komputery i uzyskać finansowanie zakupu. Komputronik posiada ekskluzywną obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.