REKLAMA

Oferty tygodnia ZOO KARINA

Najnowsze oferty ZOO KARINA
Najnowsze oferty ZOO KARINA

Najnowsze oferty ZOO KARINA

ZOO KARINA logo
Oferty ZOO KARINA

Oferty ZOO KARINA

Ważny do 1 lis
Otwórz gazetkę
ZOO KARINA logo
Oferty ZOO KARINA

Oferty ZOO KARINA

Ważny do 1 wrz
Otwórz gazetkę
REKLAMA

Inne marki z kategorii Zwierzęta

MAXI ZOO
MAXI ZOO
KAKADU
KAKADU
MOBY DICK
MOBY DICK
MAXI ZOO
MAXI ZOO
KAKADU
KAKADU
MOBY DICK
MOBY DICK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ZOO KARINA

Zoo Karina to znana w Polsce firma, która specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy produktów dla zwierząt domowych. Działalność ta opiera się na pasji i miłości do zwierząt.

Często zadawane pytania dotyczące ZOO KARINA

Historia ZOO KARINA: informacje o ZOO KARINA
Open

Firma Zoo Karina została założona w 1996 roku w Gdyni, kiedy to Karina Wojtyłko wraz z dziećmi otworzyła pierwszy sklep zoologiczny z powodu wielkiej miłości do zwierząt. Z biegiem czasu zainteresowanie klientów firmą i jej asortymentem było tak duże, że Karina postanowiła stworzyć sieć sklepów zoologicznych.

W 2017 r. firma uruchomiła sklep internetowy, który daje klientom kolejną wygodną alternatywę robienia zakupów. W sieci dostępne są te same opcje, które oferują sklepy fizyczne.

Obecnie Zoo Karina posiada wszystkie swoje sklepy podzielone na 13 miast w całej Polsce, oferując najlepsze produkty i usługi dla zwierząt domowych.

Jakie produkty mogę znaleźć w ZOO KARINA?
Open

Zoo Karina sprzedaje szeroką gamę produktów dla zwierząt domowych, wśród których klienci mogą znaleźć najlepsze karmy, suplementy, akcesoria, kosmetyki, zabawki, smakołyki, pasmanterię i wiele innych. Wszystkie te artykuły podzielone są na różne kategorie: Koty, Psy, Gryzonie, Wędkarstwo, Ptaki i jeszcze jeden dział o nazwie Inne, który przeznaczony jest dla terierów, fretek i jeży.

Jakie marki mogę znaleźć w ZOO KARINA?
Open

Zoo Karina oferuje duży wybór produktów dla zwierząt domowych najlepszych marek, takich jak Acana, Orijen, Brit, Bozita, Empire, Bosch, ProPlan, Royal Canin, Almo Nature, Alpha Spirit, Animonda, Animonda Integra, Ami Play, Alegia, Bazyl, Beaphar, Benek, Bunny Nature i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ZOO KARINA?
Open

W Zoo Karina można oszczędzać korzystając z promocji i ofert, w których można uzyskać najlepsze ceny i rabaty na wybrane produkty. Wszystkie te korzyści znajdziesz w sekcji Kupony. Oprócz tego należy zapisać się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje i punkty.

Poznaj konkurencję ZOO KARINA
Open

Do głównych konkurentów Zoo Karina w Polsce należą: Petbutik, DOGGERIA, Sklep Maxi Zoo, Kakadu i inne.

Ekskluzywne korzyści ZOO KARINA
Open

Zoo Karina to najlepsze miejsce, które oferuje najszerszy asortyment produktów dla zwierząt. Możesz tu dostać wszystko, czego pragniesz lub potrzebujesz Ty lub Twój zwierzak, w wysokiej jakości, znanych marek i w doskonałych cenach. Firma zapewnia ekskluzywne korzyści podczas zakupów.

Rabaty oferowane przez ZOO KARINA
Open

Promocje 365 daje Ci najlepsze zniżki na produkty Zoo Karina. Skorzystaj z najlepszej opcji dla Ciebie, aby zaoszczędzić i skorzystać z wszystkich jej promocji. Odkryj najnowsze oferty z Promocje 365 i ciesz się wszystkimi możliwościami podczas następnych zakupów.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://zookarina.pl/

REKLAMA