logo
homeIcon
  1. separatorZwierzęta
  2. separatorZOO KARINA

Najnowsze oferty ZOO KARINA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ZOO KARINA

Zoo Karina to znana w Polsce firma, która specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy produktów dla zwierząt domowych. Działalność ta opiera się na pasji i miłości do zwierząt.

Często zadawane pytania dotyczące ZOO KARINA

Jak zaoszczędzić pieniądze w ZOO KARINA?

W Zoo Karina można oszczędzać korzystając z promocji i ofert, w których można uzyskać najlepsze ceny i rabaty na wybrane produkty. Wszystkie te korzyści znajdziesz w sekcji Kupony. Oprócz tego należy zapisać się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje i punkty.

Rabaty oferowane przez ZOO KARINA

Promocje 365 daje Ci najlepsze zniżki na produkty Zoo Karina. Skorzystaj z najlepszej opcji dla Ciebie, aby zaoszczędzić i skorzystać z wszystkich jej promocji. Odkryj najnowsze oferty z Promocje 365 i ciesz się wszystkimi możliwościami podczas następnych zakupów.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://zookarina.pl/

Historia ZOO KARINA: informacje o ZOO KARINA

Firma Zoo Karina została założona w 1996 roku w Gdyni, kiedy to Karina Wojtyłko wraz z dziećmi otworzyła pierwszy sklep zoologiczny z powodu wielkiej miłości do zwierząt. Z biegiem czasu zainteresowanie klientów firmą i jej asortymentem było tak duże, że Karina postanowiła stworzyć sieć sklepów zoologicznych.

W 2017 r. firma uruchomiła sklep internetowy, który daje klientom kolejną wygodną alternatywę robienia zakupów. W sieci dostępne są te same opcje, które oferują sklepy fizyczne.

Obecnie Zoo Karina posiada wszystkie swoje sklepy podzielone na 13 miast w całej Polsce, oferując najlepsze produkty i usługi dla zwierząt domowych.

Jakie marki mogę znaleźć w ZOO KARINA?

Zoo Karina oferuje duży wybór produktów dla zwierząt domowych najlepszych marek, takich jak Acana, Orijen, Brit, Bozita, Empire, Bosch, ProPlan, Royal Canin, Almo Nature, Alpha Spirit, Animonda, Animonda Integra, Ami Play, Alegia, Bazyl, Beaphar, Benek, Bunny Nature i wiele innych.

Czy ZOO KARINA będzie miał oferty na Black Friday?

Zoo Karina dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących krajowych i importowanych marek karmy, zabawek i akcesoriów dla Twojego zwierzaka.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze ulotki od Zoo Karina ze zniżkami na suchą i mokrą karmę, zdrowe przekąski, legowiska, zabawki i wszelkiego rodzaju akcesoria dla psów, kotów, chomików, żółwi i ptaków.

Podczas zbliżającego się Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, można skorzystać ze zniżek na karmę, zabawki i akcesoria sięgających nawet 50%, w tym m.in. karma dla psa chewy, karma dla psa, artykuły dla zwierząt, legowisko dla psa, karma dla psa, kaganiec dla psa, szelki dla psa, przysmaki dla psa, pasy z grzechotką, legowisko dla kota, drapak dla kota, karma dla kota.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów przedłuża swoje oferty na cały weekend, tak jest w przypadku Zoo Karina, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty wiodących marek do opieki nad swoim zwierzakiem. Oprócz katalogów najważniejszych sklepów zoologicznych w kraju, takich jak Zoo Karina, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami dotyczącymi korzystania z promocji, porównywania cen i unikania oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby dowiedzieć się z wyprzedzeniem o najważniejszych ofertach na produkty do pielęgnacji zwierząt w Polska.

Poznaj konkurencję ZOO KARINA

Do głównych konkurentów Zoo Karina w Polsce należą: Petbutik, DOGGERIA, Sklep Maxi Zoo, Kakadu i inne.

Ekskluzywne korzyści ZOO KARINA

Zoo Karina to najlepsze miejsce, które oferuje najszerszy asortyment produktów dla zwierząt. Możesz tu dostać wszystko, czego pragniesz lub potrzebujesz Ty lub Twój zwierzak, w wysokiej jakości, znanych marek i w doskonałych cenach. Firma zapewnia ekskluzywne korzyści podczas zakupów.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w ZOO KARINA.

Najlepsze oferty do zapisania w ZOO KARINA

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Zwierzęta? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 4 sklepów w Zwierzęta, w tym ZOO KARINA. Zwierzęta sklepów w Poland, w tym ZOO KARINA i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.