logo

MAKRO gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w MAKRO gazetka

Makro to międzynarodowa sieć sklepów typu "cash and carry". Należy do trzech firm i jest obecna na całym świecie. Makro ma długą historię i zdobyło duże zaufanie klientów.

Często zadawane pytania dotyczące MAKRO

Jak zaoszczędzić pieniądze w MAKRO?

Makro ma niskie ceny i programy rabatowe. Ponieważ oferują opcje hurtowe, zwykle kosztują one mniej i są bardziej korzystne.

Rabaty oferowane przez MAKRO

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Makro. Znajdź najlepsze oferty w tym sklepie typu „cash and carry” i skorzystaj z doświadczenia jednej z najstarszych sieci sklepów na świecie. Ciesz się wysokiej jakości produktami z całego świata za niską cenę!

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.makro.pl/

Historia MAKRO: informacje o MAKRO

Makro jest siecią sklepów o światowym zasięgu, obecną w Europie, Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji. Została założona przez SHV, firmę, która pojawiła się w 1896 roku po połączeniu różnych spółek węglowych, z których niektóre Marka należy do trzech firm: Metro AG, SHV Holdings, CP All. SHV

Pierwszy sklep pod tą nazwą został otwarty w Amsterdamie w 1968 roku. Szybko rozpoczął ekspansję na całą Europę, w tym również na Polskę. W 1971 roku powstało pierwsze Makro w RPA. Następnie marka dotarła również do obu Ameryk i Azji. W latach 80. otworzyła swój pierwszy sklep w Stanach Zjednoczonych, ale tamtejsze sklepy szybko zostały zamienione na Kmarty.

Jakie marki mogę znaleźć w MAKRO?

Makro posiada szeroką gamę marek, głównie tych preferowanych przez przemysł spożywczy, hotelarstwo i podobnych klientów.

Czy MAKRO będzie miał oferty na Black Friday?

Makro dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Makro broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Makro, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Makro, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję MAKRO

Makro konkuruje z innymi supermarketami, takimi jak Carrefour. Makro wyróżnia się dzięki swojej długiej historii i zaufaniu, jakie zdobyło jako marka na całym świecie.

Ekskluzywne korzyści MAKRO

  • Sklep ten oferuje niskie ceny i ekskluzywne rabaty dla klientów.
  • Makro oferuje korzyści dla firm poprzez niskie ceny i opcje hurtowe.
  • Makro oferuje szereg usług wykraczających poza zakupy.
Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w MAKRO.

Najlepsze oferty do zapisania w MAKRO

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym MAKRO. Supermarkety sklepów w Poland, w tym MAKRO i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.