REKLAMA

Najnowsze oferty MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MAKRO

Makro to międzynarodowa sieć sklepów typu "cash and carry". Należy do trzech firm i jest obecna na całym świecie. Makro ma długą historię i zdobyło duże zaufanie klientów.

Jakie produkty mogę znaleźć w MAKRO?

Makro ma różne produkty. Oferuje zarówno produkty spożywcze, jak i nieżywnościowe, a także usługi kawiarniane. Są tam ryby, wino, mięso i zamrożone produkty, a w działach niespożywczych można znaleźć ubrania, artykuły biurowe, komputery i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące MAKRO

Historia MAKRO: informacje o MAKRO
Open

Makro jest siecią sklepów o światowym zasięgu, obecną w Europie, Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji. Została założona przez SHV, firmę, która pojawiła się w 1896 roku po połączeniu różnych spółek węglowych, z których niektóre Marka należy do trzech firm: Metro AG, SHV Holdings, CP All. SHV

Pierwszy sklep pod tą nazwą został otwarty w Amsterdamie w 1968 roku. Szybko rozpoczął ekspansję na całą Europę, w tym również na Polskę. W 1971 roku powstało pierwsze Makro w RPA. Następnie marka dotarła również do obu Ameryk i Azji. W latach 80. otworzyła swój pierwszy sklep w Stanach Zjednoczonych, ale tamtejsze sklepy szybko zostały zamienione na Kmarty.

Jakie marki mogę znaleźć w MAKRO?
Open

Makro posiada szeroką gamę marek, głównie tych preferowanych przez przemysł spożywczy, hotelarstwo i podobnych klientów.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MAKRO?
Open

Makro ma niskie ceny i programy rabatowe. Ponieważ oferują opcje hurtowe, zwykle kosztują one mniej i są bardziej korzystne.

Poznaj konkurencję MAKRO
Open

Makro konkuruje z innymi supermarketami, takimi jak Carrefour. Makro wyróżnia się dzięki swojej długiej historii i zaufaniu, jakie zdobyło jako marka na całym świecie.

Ekskluzywne korzyści MAKRO
Open

  • Sklep ten oferuje niskie ceny i ekskluzywne rabaty dla klientów.
  • Makro oferuje korzyści dla firm poprzez niskie ceny i opcje hurtowe.
  • Makro oferuje szereg usług wykraczających poza zakupy.

Czy MAKRO będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Makro oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez MAKRO
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Makro. Znajdź najlepsze oferty w tym sklepie typu „cash and carry” i skorzystaj z doświadczenia jednej z najstarszych sieci sklepów na świecie. Ciesz się wysokiej jakości produktami z całego świata za niską cenę!

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.makro.pl/

REKLAMA
REKLAMA