logo
REKLAMA

Najnowsze oferty GROSZEK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w GROSZEK

Groszek to polska sieć supermarketów należąca do Grupy Eurocash. Groszek jest uznaną marką sklepów typu convenience w Polsce i posiada oddziały rozmieszczone na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące GROSZEK

Historia GROSZEK: informacje o GROSZEK
close

Historia Groszka rozpoczęła się w 2000 roku wraz z założeniem firmy w Polsce i otwarciem pierwszego sklepu. Od początku istnienia Groszek dążył do tego, aby stać się sklepem typu convenience numer jeden w Polsce i oferować swoim klientom szeroki asortyment artykułów spożywczych. Po 2008 roku firma przeszła intensywny proces ekspansji, otwierając dużą liczbę sklepów na terenie całego kraju.

W 2013 roku Groszek zdobył nagrodę Hermesa jako jedna z najbardziej wpływowych firm w Polsce. Obecnie Groszek działa w Polsce poprzez ponad 1200 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w GROSZEK?
close

Groszek sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Mondelez, E. Wedel, Danone, Hortex, Coca-Cola, Zubr, Włoszczowa, HJ Heinz, Winiary, Coca-Cola, Cheetos, Pepsi, 7UP, Kerrygold, Jovi, Indykpol, Krakus, Morliny, Lisner, Bunge, Goliard, Nestlé, Pamapol, Unilever, Dawtona, Bakalland, Jacobs, Strauss Cafe, Mokate, Woseba, The Lorenz Bahlsen, Frito Lay, Wawel, Delicpol, m.in.

Jak zaoszczędzić pieniądze w GROSZEK?
close

Oszczędzanie pieniędzy w Groszku jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Groszek publikuje cotygodniowe ulotki z dużym wyborem produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje na Groszek. Zapisując się do newslettera lub śledząc Groszek na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Czy GROSZEK będzie miał oferty na Black Friday?
close

Groszek dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Groszek broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Groszek, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Groszek, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję GROSZEK
close

Groszek konkuruje w Polsce z innymi sklepami typu convenience, takimi jak m.in. Lewiatan, Społem, Rabat Detal.

Ekskluzywne korzyści GROSZEK
close

Groszek oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Na oficjalnej stronie internetowej Groszka prowadzony jest blog, na którym klienci mogą znaleźć przepisy i pomysły na innowacyjne gotowanie. Klienci mogą kupować produkty przez Internet i otrzymywać je z dostawą do domu. Groszek posiada ekskluzywną obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez GROSZEK
close

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Groszek ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych znajdziesz w jednym miejscu - w Groszku. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Groszkiem.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.groszek.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.