REKLAMA

Najnowsze oferty GROSZEK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w GROSZEK

Groszek to polska sieć supermarketów należąca do Grupy Eurocash. Groszek jest uznaną marką sklepów typu convenience w Polsce i posiada oddziały rozmieszczone na terenie całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w GROSZEK?

W Groszek klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak owoce i warzywa, napoje alkoholowe, napoje bezalkoholowe, zupy, mleko i produkty mleczne, pieczywo i wypieki, konserwy, słodycze, środki higieny osobistej, środki czystości, karmy dla zwierząt domowych i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące GROSZEK

Historia GROSZEK: informacje o GROSZEK
Open

Historia Groszka rozpoczęła się w 2000 roku wraz z założeniem firmy w Polsce i otwarciem pierwszego sklepu. Od początku istnienia Groszek dążył do tego, aby stać się sklepem typu convenience numer jeden w Polsce i oferować swoim klientom szeroki asortyment artykułów spożywczych. Po 2008 roku firma przeszła intensywny proces ekspansji, otwierając dużą liczbę sklepów na terenie całego kraju.

W 2013 roku Groszek zdobył nagrodę Hermesa jako jedna z najbardziej wpływowych firm w Polsce. Obecnie Groszek działa w Polsce poprzez ponad 1200 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w GROSZEK?
Open

Groszek sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Mondelez, E. Wedel, Danone, Hortex, Coca-Cola, Zubr, Włoszczowa, HJ Heinz, Winiary, Coca-Cola, Cheetos, Pepsi, 7UP, Kerrygold, Jovi, Indykpol, Krakus, Morliny, Lisner, Bunge, Goliard, Nestlé, Pamapol, Unilever, Dawtona, Bakalland, Jacobs, Strauss Cafe, Mokate, Woseba, The Lorenz Bahlsen, Frito Lay, Wawel, Delicpol, m.in.

Jak zaoszczędzić pieniądze w GROSZEK?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Groszku jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Groszek publikuje cotygodniowe ulotki z dużym wyborem produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje na Groszek. Zapisując się do newslettera lub śledząc Groszek na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję GROSZEK
Open

Groszek konkuruje w Polsce z innymi sklepami typu convenience, takimi jak m.in. Lewiatan, Społem, Rabat Detal.

Ekskluzywne korzyści GROSZEK
Open

Groszek oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Na oficjalnej stronie internetowej Groszka prowadzony jest blog, na którym klienci mogą znaleźć przepisy i pomysły na innowacyjne gotowanie. Klienci mogą kupować produkty przez Internet i otrzymywać je z dostawą do domu. Groszek posiada ekskluzywną obsługę klienta.

Czy GROSZEK będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Groszek oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez GROSZEK
Open

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Groszek ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych znajdziesz w jednym miejscu - w Groszku. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Groszkiem.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.groszek.pl/

REKLAMA
REKLAMA