logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorPSB MRÓWKA
REKLAMA

Najnowsze oferty PSB MRÓWKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PSB MRÓWKA

PSB Mrówka to polska sieć, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych, produktów do majsterkowania oraz sprzętu DIY. Firma z siedzibą w Wełeczu posiada ponad 350 placówek w całej Polsce i prowadzi sklep internetowy.

W swojej ofercie ma materiały budowlane, artykuły wykończeniowe i dekoracyjne, akcesoria łazienkowe i kuchenne, elektronarzędzia i wiele innych produktów dystrybuowanych za pośrednictwem punktów sprzedaży oraz sklepu internetowego.

Często zadawane pytania dotyczące PSB MRÓWKA

Historia PSB MRÓWKA: informacje o PSB MRÓWKA
close

PSB Mrówka otworzyła swój pierwszy sklep w 1995 roku w Bydgoszczy. Firma w swoim wizerunku wykorzystuje mrówkę jako symbol siły, ciężkiej pracy oraz wydajności.

Od momentu powstania sieć rozrosła się do ponad 350 sklepów w całej Polsce. Można je znaleźć w niemal każdym mieście.

Jakie marki mogę znaleźć w PSB MRÓWKA?
close

PSB Mrówka współpracuje z szeroką gamą dostawców, z których wszyscy oferują produkty wysokiej jakości. Należą do nich m in. BPS, Dedra Exim, DMS, Domex, Ecolux, Eurofiranes, Fiskars, Galicia, Kepland, Midex, Oler, Plant, Ravi, Sanico, Simba Toys, Sonic, Tesa, Tin Tours, Traff i Vog.

Jak zaoszczędzić pieniądze w PSB MRÓWKA?
close

Oszczędzanie pieniędzy w PSB Mrówka jest bardzo proste. Możesz odwiedzić ich stronę internetową i znaleźć niesamowite oferty oraz kupony rabatowe.

Czy PSB MRÓWKA będzie miał oferty na Black Friday?
close

PSB Mrówka oferuje świetne rabaty i promocje podczas Black Friday. Odkryj najlepsze oferty roku i zostań ekspertem od oszczędzania.

Promocje 365 ma najnowsze broszury, katalogi i porady dotyczące kupowania wszystkiego, czego potrzebujesz, bez nadmiernych wydatków. Znajdź najlepsze ceny i najnowsze wiadomości ze wszystkich swoich ulubionych sklepów w jednym miejscu.

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada. Chociaż wydarzenie trwa tylko jeden dzień, wiele sklepów oferuje zniżki na kilka dni przed jego rozpoczęciem, przedłużając swoje promocje do końca tygodnia.

Przygotuj się, aby jak najlepiej wykorzystać najważniejszy sezon rabatowy w roku. Promocje 365 posiada katalogi i broszury wszystkich sklepów, które oferują zniżki zarówno w Black Friday, jak i w innych sezonach promocyjnych.

Od sprzętu gospodarstwa domowego po artykuły sportowe, odzież i meble, nasze katalogi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów tego, czego szukasz.

Odwiedź Promocje 365 i uzyskaj zniżki do 80% na wybrane produkty podczas Black Friday. Zapomnij o wysokich cenach i inflacji, z Promocje 365 zawsze znajdziesz najmądrzejszy sposób na oszczędzanie.

Poznaj konkurencję PSB MRÓWKA
close

PSB Mrówka konkuruje z innymi hurtowniami z branży budowlanej, takimi jak Abra, Jysk, Ikea, Blu i Leroy Merlin.

Czy PSB MRÓWKA jest obecnie otwarty?
close

Dni i godziny otwarcia sklepów różnią się w zależności od sklepu. Sprawdź godziny pracy przed wizytą.

Ile sklepów PSB MRÓWKA jest w całym kraju?
close

W całej Polsce działa ponad 350 sklepów PSB Mrówka, więc zawsze znajdziesz jeden w pobliżu. Odwiedź https://mrowka.com.pl/sklepy-psb-mrowka, aby znaleźć najbliższy z nich.

Jak kupować produkty PSB MRÓWKA online
close

Zakupy online w PSB Mrówka są szybkie i proste. Odwiedź https://mrowka.com.pl/ i ciesz się niesamowitymi ofertami, dostawą do domu oraz opcją Click & Collect.

Ekskluzywne korzyści PSB MRÓWKA
close

Możesz zapisać się do Gazetki PSB Mrówka, aby uzyskać ekskluzywne korzyści, takie jak miesięczne katalogi oraz karta lojalnościowa, która pozwala na gromadzenie punktów. Każdy katalog obejmuje inny region, więc upewnij się, że promocje przedstawione w katalogu są dostępne w lokalnym punkcie sprzedaży.

Rabaty oferowane przez PSB MRÓWKA
close

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.