homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorPSB MRÓWKA
REKLAMA

Najnowsze oferty PSB MRÓWKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PSB MRÓWKA

PSB Mrówka to polska sieć, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych, produktów do majsterkowania oraz sprzętu DIY. Firma z siedzibą w Wełeczu posiada ponad 350 placówek w całej Polsce i prowadzi sklep internetowy.

W swojej ofercie ma materiały budowlane, artykuły wykończeniowe i dekoracyjne, akcesoria łazienkowe i kuchenne, elektronarzędzia i wiele innych produktów dystrybuowanych za pośrednictwem punktów sprzedaży oraz sklepu internetowego.

Jakie produkty mogę znaleźć w PSB MRÓWKA?

PSB Mrówka oferuje wyposażenie łazienek, meble i sprzęt kuchenny, narzędzia, artykuły elektryczne i hydrauliczne, materiały podłogowe, oświetlenia, farby, artykuły ogrodnicze, artykuły sezonowe, takie jak choinki, i wiele innych produktów.

Oferują również szeroką gamę usług, takich jak cięcie drewna i metalu na wymiar, mieszanie farb i dostarczanie dużych produktów do domów klientów.

Czy PSB MRÓWKA będzie miał oferty na Black Friday?

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące PSB MRÓWKA

Historia PSB MRÓWKA: informacje o PSB MRÓWKA
Open

PSB Mrówka otworzyła swój pierwszy sklep w 1995 roku w Bydgoszczy. Firma w swoim wizerunku wykorzystuje mrówkę jako symbol siły, ciężkiej pracy oraz wydajności.

Od momentu powstania sieć rozrosła się do ponad 350 sklepów w całej Polsce. Można je znaleźć w niemal każdym mieście.

Jakie marki mogę znaleźć w PSB MRÓWKA?
Open

PSB Mrówka współpracuje z szeroką gamą dostawców, z których wszyscy oferują produkty wysokiej jakości. Należą do nich m in. BPS, Dedra Exim, DMS, Domex, Ecolux, Eurofiranes, Fiskars, Galicia, Kepland, Midex, Oler, Plant, Ravi, Sanico, Simba Toys, Sonic, Tesa, Tin Tours, Traff i Vog.

Jak zaoszczędzić pieniądze w PSB MRÓWKA?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w PSB Mrówka jest bardzo proste. Możesz odwiedzić ich stronę internetową i znaleźć niesamowite oferty oraz kupony rabatowe.

Poznaj konkurencję PSB MRÓWKA
Open

PSB Mrówka konkuruje z innymi hurtowniami z branży budowlanej, takimi jak Abra, Jysk, Ikea, Blu i Leroy Merlin.

Czy PSB MRÓWKA jest obecnie otwarty?
Open

Dni i godziny otwarcia sklepów różnią się w zależności od sklepu. Sprawdź godziny pracy przed wizytą.

Ile sklepów PSB MRÓWKA jest w całym kraju?
Open

W całej Polsce działa ponad 350 sklepów PSB Mrówka, więc zawsze znajdziesz jeden w pobliżu. Odwiedź https://mrowka.com.pl/sklepy-psb-mrowka, aby znaleźć najbliższy z nich.

Jak kupować produkty PSB MRÓWKA online
Open

Zakupy online w PSB Mrówka są szybkie i proste. Odwiedź https://mrowka.com.pl/ i ciesz się niesamowitymi ofertami, dostawą do domu oraz opcją Click & Collect.

Ekskluzywne korzyści PSB MRÓWKA
Open

Możesz zapisać się do Gazetki PSB Mrówka, aby uzyskać ekskluzywne korzyści, takie jak miesięczne katalogi oraz karta lojalnościowa, która pozwala na gromadzenie punktów. Każdy katalog obejmuje inny region, więc upewnij się, że promocje przedstawione w katalogu są dostępne w lokalnym punkcie sprzedaży.

Rabaty oferowane przez PSB MRÓWKA
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA