logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorHOME&YOU
REKLAMA

Najnowsze oferty HOME&YOU

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w HOME&YOU

Home&You to polska sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży artykułów dekoracyjnych i akcesoriów do domu. Firma należy do BBK i ma długą historię na polskim rynku. Home&You posiada sklepy rozmieszczone w głównych regionach Polski

Home&You to polska sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży artykułów dekoracyjnych i akcesoriów do domu. Firma należy do BBK i ma długą historię na polskim rynku. Home&You posiada sklepy rozmieszczone w głównych regionach Polski

Często zadawane pytania dotyczące HOME&YOU

Jak zaoszczędzić pieniądze w HOME&YOU?

Oszczędzanie pieniędzy w Home&You jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Home&You klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Home&You. Zapisując się do newslettera lub śledząc Home&You na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez HOME&YOU

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Home&You ma dla Ciebie w Polsce. Wszystko, czego szukasz, aby udekorować swój dom, możesz znaleźć w Home&You. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Home&You ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://home-you.com/pl/

Historia HOME&YOU: informacje o HOME&YOU

Historia Home&You rozpoczęła się w 2006 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce przez grupę BBK. Od początku istnienia Home&You stawia sobie za cel dostarczanie klientom szerokiej gamy artykułów wyposażenia wnętrz o innowacyjnym wzornictwie. Firma rozpoczęła międzynarodową ekspansję wiele lat później i dziś posiada sklepy nie tylko w Polsce, ale także w Rosji, na Ukrainie i w Estonii.

Obecnie Home&You działa w Polsce poprzez ponad 120 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Ponadto, sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w HOME&YOU?

Home&You sprzedaje produkty znanych marek, między innymi Guardini, Disney, Nachtmann, Zwieger, Krosno, Spiegelau, Joseph Joseph, OXO Good Grips, Aroma Home, Klausberg, Berjpff, AMT, Bialetti, Brait, Contigo, Gerlach, Kela, Kilner, Koziol. Sprzedają również produkty pod własną marką.

Czy HOME&YOU będzie miał oferty na Black Friday?

home&you dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze home&you broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku home&you, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak home&you, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję HOME&YOU

Home&You konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, m.in. Flo, Murano Casa, Flying Tiger Copenhagen, Take a Nap.

Ekskluzywne korzyści HOME&YOU

Home&You oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Wszystkie produkty Home&You są wykonane z wysokiej jakości produktów i charakteryzują się wyszukanym wzornictwem. Klienci mogą kupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Home&You posiada wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.