REKLAMA

Najnowsze oferty SEDAL

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SEDAL

Sedal to polska sieć supermarketów prowadząca ponad 20 placówek na terenie kraju. Główna siedziba supermarketu znajduje się obecnie w Wieluniu.

Jakie produkty mogę znaleźć w SEDAL?

W oddziałach Sedal oraz na stronie online klienci mogą znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych i nieżywnościowych. Niektóre z produktów to m.in. mięso i ryby, nabiał, mrożonki, przekąski, napoje bezalkoholowe, wina, kosmetyki, produkty regionalne, artykuły higieniczne oraz artykuły dla zwierząt. W sklepach Sedal można kupić świeże owoce i warzywa dostarczane bezpośrednio od producentów i rolników. Dzięki ścisłej i owocnej współpracy z dostawcami, Sedal zapewnia zarówno produkty regionalne, jak i produkty znanych marek w atrakcyjnych cenach.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące SEDAL

Historia SEDAL: informacje o SEDAL
Open

Historia firmy sięga ponad 20 lat temu, kiedy to po raz pierwszy powstała w Polsce. Pierwszy sklep Sedal został otwarty w 1997 roku w Wieluniu. Przez kolejne lata Sedal stale się rozwijał i poszerzał swoją działalność w całym regionie. Obecnie sieć Sedal to ponad 20 sklepów działających w trzech województwach: Łódzkim, Wielkopolskim i Opolskim.

Jakie marki mogę znaleźć w SEDAL?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Niektóre z tych marek obejmują lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Coca Cola, Oreo, Familijne, Koral, Delecta, Na Turek, Nestlé, Bic, Jemy Jemy, Tchibo, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SEDAL?
Open

Z Sedalem klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Sedal stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Sedal dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Sedal nie musisz się ograniczać.

Poznaj konkurencję SEDAL
Open

Do głównych konkurentów Sedala należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści SEDAL
Open

Klienci Sedal mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą dołączyć do programu lojalnościowego Sedal i zacząć zbierać punkty podczas codziennych zakupów i wymieniać je na ciekawe nagrody.

Czy SEDAL będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Sedal oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez SEDAL
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, Rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze Rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA