REKLAMA

Oferty tygodnia SEDAL

Najnowsze oferty SEDAL
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z SEDAL

Inne oferty Supermarkety

KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

pozostały 5 dni
Otwórz gazetkę
AUCHAN logo
Oferty AUCHAN

Oferty AUCHAN

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SEDAL

Sedal to polska sieć supermarketów prowadząca ponad 20 placówek na terenie kraju. Główna siedziba supermarketu znajduje się obecnie w Wieluniu.

Często zadawane pytania dotyczące SEDAL

Historia SEDAL: informacje o SEDAL
Open

Historia firmy sięga ponad 20 lat temu, kiedy to po raz pierwszy powstała w Polsce. Pierwszy sklep Sedal został otwarty w 1997 roku w Wieluniu. Przez kolejne lata Sedal stale się rozwijał i poszerzał swoją działalność w całym regionie. Obecnie sieć Sedal to ponad 20 sklepów działających w trzech województwach: Łódzkim, Wielkopolskim i Opolskim.

Jakie produkty mogę znaleźć w SEDAL?
Open

W oddziałach Sedal oraz na stronie online klienci mogą znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych i nieżywnościowych. Niektóre z produktów to m.in. mięso i ryby, nabiał, mrożonki, przekąski, napoje bezalkoholowe, wina, kosmetyki, produkty regionalne, artykuły higieniczne oraz artykuły dla zwierząt. W sklepach Sedal można kupić świeże owoce i warzywa dostarczane bezpośrednio od producentów i rolników. Dzięki ścisłej i owocnej współpracy z dostawcami, Sedal zapewnia zarówno produkty regionalne, jak i produkty znanych marek w atrakcyjnych cenach.

Jakie marki mogę znaleźć w SEDAL?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Niektóre z tych marek obejmują lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Coca Cola, Oreo, Familijne, Koral, Delecta, Na Turek, Nestlé, Bic, Jemy Jemy, Tchibo, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SEDAL?
Open

Z Sedalem klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Sedal stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Sedal dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Sedal nie musisz się ograniczać.

Poznaj konkurencję SEDAL
Open

Do głównych konkurentów Sedala należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści SEDAL
Open

Klienci Sedal mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą dołączyć do programu lojalnościowego Sedal i zacząć zbierać punkty podczas codziennych zakupów i wymieniać je na ciekawe nagrody.

Rabaty oferowane przez SEDAL
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, Rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów. Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach. Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze Rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie. Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA