logo
REKLAMA

Najnowsze oferty SEDAL

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SEDAL

Sedal to polska sieć supermarketów prowadząca ponad 20 placówek na terenie kraju. Główna siedziba supermarketu znajduje się obecnie w Wieluniu.

Często zadawane pytania dotyczące SEDAL

Historia SEDAL: informacje o SEDAL
close

Historia firmy sięga ponad 20 lat temu, kiedy to po raz pierwszy powstała w Polsce. Pierwszy sklep Sedal został otwarty w 1997 roku w Wieluniu. Przez kolejne lata Sedal stale się rozwijał i poszerzał swoją działalność w całym regionie. Obecnie sieć Sedal to ponad 20 sklepów działających w trzech województwach: Łódzkim, Wielkopolskim i Opolskim.

Jakie marki mogę znaleźć w SEDAL?
close

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów markowych. Niektóre z tych marek obejmują lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Coca Cola, Oreo, Familijne, Koral, Delecta, Na Turek, Nestlé, Bic, Jemy Jemy, Tchibo, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SEDAL?
close

Z Sedalem klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Sedal stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Sedal dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Sedal nie musisz się ograniczać.

Czy SEDAL będzie miał oferty na Black Friday?
close

Sedal dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Sedal broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Sedal, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Sedal, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję SEDAL
close

Do głównych konkurentów Sedala należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści SEDAL
close

Klienci Sedal mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą dołączyć do programu lojalnościowego Sedal i zacząć zbierać punkty podczas codziennych zakupów i wymieniać je na ciekawe nagrody.

Rabaty oferowane przez SEDAL
close

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, Rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze Rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.