homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorPATIO COLOR
REKLAMA

Najnowsze oferty PATIO COLOR

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PATIO COLOR

Patio Color to polska sieć sklepów specjalizująca się w komercjalizacji farb. Firma prowadzi ponad 30 oddziałów zlokalizowanych w regionie. Główna siedziba Patio Color znajduje się obecnie w Warszawie, Polska.

Jakie produkty mogę znaleźć w PATIO COLOR?

Na stronie internetowej Patio Color klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów. Niektóre z produktów, które oferuje Patio Color to między innymi chemia budowlana, systemy dociepleń, pianki, silikony, kleje, farby i lakiery.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące PATIO COLOR

Historia PATIO COLOR: informacje o PATIO COLOR
Open

Historia firmy sięga 1998 roku w Polsce. Wówczas to, w obliczu rosnącej konkurencji ze strony powstających sieci handlowych pochodzenia zagranicznego, polskie hurtownie farb i lakierów postanowiły skoordynować swoje działania i zbudować wokół siebie sieć sklepów detalicznych. Patio Color to nowoczesna forma współpracy hurtowni i powiązanych z nimi sieci handlowych, której potencjał stanowią sklepy o zróżnicowanej powierzchni i szerokim asortymencie towarów, zapewniające uczestnikom szereg przewag konkurencyjnych na zmieniającym się polskim rynku chemii budowlanej. Dziś Patio Color posiada wiele punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w PATIO COLOR?
Open

W Patio Color klienci mogą znaleźć produkty pod marką własną. jak również inne marki. Patio Color sprzedaje i dystrybuuje między innymi takie marki jak Profit, Śnieżka, Tikkurila, Unicell Poland, Dyrup czy PPG.

Jak zaoszczędzić pieniądze w PATIO COLOR?
Open

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z Patio Color. Patio Color stale upewnia się, że klienci są zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Patio Color dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Patio Color, nie musisz się ograniczać.

Poznaj konkurencję PATIO COLOR
Open

Do głównych konkurentów Patio Color należą inne podobne firmy i detaliści działający również w regionie, takie jak Bonami, Benjamin Moore Polska, Color House, Nelf, Oikos, Studio Koloru i Flügger farby.

Ekskluzywne korzyści PATIO COLOR
Open

Klienci Patio Color mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do newslettera Patio Color i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą znaleźć najbliższy oddział Patio Color poprzez lokalizator sklepów online.

Czy PATIO COLOR będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Patio Color oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez PATIO COLOR
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA