logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorPATIO COLOR
REKLAMA

Najnowsze oferty PATIO COLOR

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PATIO COLOR

Patio Color to polska sieć sklepów specjalizująca się w komercjalizacji farb. Firma prowadzi ponad 30 oddziałów zlokalizowanych w regionie. Główna siedziba Patio Color znajduje się obecnie w Warszawie, Polska.

Często zadawane pytania dotyczące PATIO COLOR

Jak zaoszczędzić pieniądze w PATIO COLOR?

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z Patio Color. Patio Color stale upewnia się, że klienci są zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Patio Color dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Patio Color, nie musisz się ograniczać.

Rabaty oferowane przez PATIO COLOR

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia PATIO COLOR: informacje o PATIO COLOR

Historia firmy sięga 1998 roku w Polsce. Wówczas to, w obliczu rosnącej konkurencji ze strony powstających sieci handlowych pochodzenia zagranicznego, polskie hurtownie farb i lakierów postanowiły skoordynować swoje działania i zbudować wokół siebie sieć sklepów detalicznych. Patio Color to nowoczesna forma współpracy hurtowni i powiązanych z nimi sieci handlowych, której potencjał stanowią sklepy o zróżnicowanej powierzchni i szerokim asortymencie towarów, zapewniające uczestnikom szereg przewag konkurencyjnych na zmieniającym się polskim rynku chemii budowlanej. Dziś Patio Color posiada wiele punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w PATIO COLOR?

W Patio Color klienci mogą znaleźć produkty pod marką własną. jak również inne marki. Patio Color sprzedaje i dystrybuuje między innymi takie marki jak Profit, Śnieżka, Tikkurila, Unicell Poland, Dyrup czy PPG.

Czy PATIO COLOR będzie miał oferty na Black Friday?

Patio Color oferuje świetne rabaty i promocje podczas Black Friday. Odkryj najlepsze oferty roku i zostań ekspertem od oszczędzania.

Promocje 365 ma najnowsze broszury, katalogi i porady dotyczące kupowania wszystkiego, czego potrzebujesz, bez nadmiernych wydatków. Znajdź najlepsze ceny i najnowsze wiadomości ze wszystkich swoich ulubionych sklepów w jednym miejscu.

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada. Chociaż wydarzenie trwa tylko jeden dzień, wiele sklepów oferuje zniżki na kilka dni przed jego rozpoczęciem, przedłużając swoje promocje do końca tygodnia.

Przygotuj się, aby jak najlepiej wykorzystać najważniejszy sezon rabatowy w roku. Promocje 365 posiada katalogi i broszury wszystkich sklepów, które oferują zniżki zarówno w Black Friday, jak i w innych sezonach promocyjnych.

Od sprzętu gospodarstwa domowego po artykuły sportowe, odzież i meble, nasze katalogi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów tego, czego szukasz.

Odwiedź Promocje 365 i uzyskaj zniżki do 80% na wybrane produkty podczas Black Friday. Zapomnij o wysokich cenach i inflacji, z Promocje 365 zawsze znajdziesz najmądrzejszy sposób na oszczędzanie.

Poznaj konkurencję PATIO COLOR

Do głównych konkurentów Patio Color należą inne podobne firmy i detaliści działający również w regionie, takie jak Bonami, Benjamin Moore Polska, Color House, Nelf, Oikos, Studio Koloru i Flügger farby.

Ekskluzywne korzyści PATIO COLOR

Klienci Patio Color mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do newslettera Patio Color i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą znaleźć najbliższy oddział Patio Color poprzez lokalizator sklepów online.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.