logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorMILA
REKLAMA

Najnowsze oferty MILA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MILA

Mila to polska firma specjalizująca się w tkaninach filtracyjnych, produktach poliestrowych i włókninowych. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Częstochowie.

Często zadawane pytania dotyczące MILA

Historia MILA: informacje o MILA
close

Z 29-letnim doświadczeniem Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich i pasmanterii. Firma działa na rynku włóknin polipropylenowych i poliestrowych, wyrobów pasmanteryjnych i tapicerskich od 1994 roku. W tym czasie Mila działała na rynkach krajowych i europejskich. Jednak Mila szybko przebiła się na rynku polskim i zdobyła uznanie na rynkach zagranicznych. Dziś firma szczyci się produkcją płyt akustycznych i kompozytowych, obuwia technicznego oraz włóknin filtracyjnych.

Jakie marki mogę znaleźć w MILA?
close

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów, które znajdują zastosowanie między innymi w branży projektowej, meblarskiej, akustycznej, filtracyjnej, transportowej i ogrodniczej. W Mila klienci mogą znaleźć produkty pod marką własną.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MILA?
close

Z Mila klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Mila stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Mila dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Mila nie musisz się ograniczać.

Czy MILA będzie miał oferty na Black Friday?
close

Mila oferuje świetne rabaty i promocje podczas Black Friday. Odkryj najlepsze oferty roku i zostań ekspertem od oszczędzania.

Promocje 365 ma najnowsze broszury, katalogi i porady dotyczące kupowania wszystkiego, czego potrzebujesz, bez nadmiernych wydatków. Znajdź najlepsze ceny i najnowsze wiadomości ze wszystkich swoich ulubionych sklepów w jednym miejscu.

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada. Chociaż wydarzenie trwa tylko jeden dzień, wiele sklepów oferuje zniżki na kilka dni przed jego rozpoczęciem, przedłużając swoje promocje do końca tygodnia.

Przygotuj się, aby jak najlepiej wykorzystać najważniejszy sezon rabatowy w roku. Promocje 365 posiada katalogi i broszury wszystkich sklepów, które oferują zniżki zarówno w Black Friday, jak i w innych sezonach promocyjnych.

Od sprzętu gospodarstwa domowego po artykuły sportowe, odzież i meble, nasze katalogi pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas zakupów tego, czego szukasz.

Odwiedź Promocje 365 i uzyskaj zniżki do 80% na wybrane produkty podczas Black Friday. Zapomnij o wysokich cenach i inflacji, z Promocje 365 zawsze znajdziesz najmądrzejszy sposób na oszczędzanie.

Poznaj konkurencję MILA
close

Do głównych konkurentów Mila należą inne podobne firmy i sprzedawcy działający również w regionie, takie jak Metafora Łódź, X Protector, JYSK, Acustio, czy Militu.

Ekskluzywne korzyści MILA
close

Klienci Mila mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do newslettera Mila i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą skontaktować się z Mila poprzez ich stronę internetową.

Rabaty oferowane przez MILA
close

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.