homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorMILA
REKLAMA

Najnowsze oferty MILA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MILA

Mila to polska firma specjalizująca się w tkaninach filtracyjnych, produktach poliestrowych i włókninowych. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Częstochowie.

Jakie produkty mogę znaleźć w MILA?

Na stronie internetowej i w oddziałach Mila klienci mogą znaleźć szeroki asortyment ponad 2000 produktów. Mila stale poszerza swoją ofertę. Niektóre z produktów, które oferuje Mila to między innymi panele akustyczne, włókniny techniczne, tkaniny filtracyjne, laminaty, pasmanteria, spunbond, fibertex, pasy tapicerskie, taśmy poliestrowe, gumy dziane i tkane, taśmy do zamków błyskawicznych, taśmy kaletnicze i plecakowe, sznurki dekoracyjne i reklamowe, rzepy, filce meblowe.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące MILA

Historia MILA: informacje o MILA
Open

Z 29-letnim doświadczeniem Mila jest jednym z liderów polskiego rynku włóknin polipropylenowych, poliestrowo-polipropylenowych, wyrobów tapicerskich i pasmanterii. Firma działa na rynku włóknin polipropylenowych i poliestrowych, wyrobów pasmanteryjnych i tapicerskich od 1994 roku. W tym czasie Mila działała na rynkach krajowych i europejskich. Jednak Mila szybko przebiła się na rynku polskim i zdobyła uznanie na rynkach zagranicznych. Dziś firma szczyci się produkcją płyt akustycznych i kompozytowych, obuwia technicznego oraz włóknin filtracyjnych.

Jakie marki mogę znaleźć w MILA?
Open

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów, które znajdują zastosowanie między innymi w branży projektowej, meblarskiej, akustycznej, filtracyjnej, transportowej i ogrodniczej. W Mila klienci mogą znaleźć produkty pod marką własną.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MILA?
Open

Z Mila klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Mila stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Mila dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Mila nie musisz się ograniczać.

Poznaj konkurencję MILA
Open

Do głównych konkurentów Mila należą inne podobne firmy i sprzedawcy działający również w regionie, takie jak Metafora Łódź, X Protector, JYSK, Acustio, czy Militu.

Ekskluzywne korzyści MILA
Open

Klienci Mila mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do newslettera Mila i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą skontaktować się z Mila poprzez ich stronę internetową.

Czy MILA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Mila oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez MILA
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA